مقام سازی پنج هزار واحد مسکونی مرکزی در دستور کار قرار گیرد

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: مقاوم سازی پنج هزار واحد مسکونی در این استان در برابر حوادث غیرمترقبه در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد.مطالب مرتبط

مقام سازی پنج هزار واحد مسکونی مرکزی در دستور کار قرار گیرد

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: مقاوم سازی پنج هزار واحد مسکونی در این استان در برابر حوادث غیرمترقبه در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد.

مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی باید در دستور کار قرار گیرد

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخریب بسیاری از واحدهای مسکونی بر اثر وقوع سیل گفت: باید مقاوم‌سازی اماکن در دستور کار قرار گیرد.

کاهش مخاطرات طبیعی با مقاوم سازی منازل مسکونی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی: عملیات مقاوم سازی ۳۸ هزار واحد مسکونی فرسوده در حال اجراست.

بیش از 5 هزار واحد مسکونی در کامیاران مقاوم سازی شد

سنندج - ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کامیاران گفت: 5 هزار و 615 واحد مسکونی روستایی معادل 45 درصد واحدها در این شهرستان تاکنون مقاوم سازی شده است.

۱۴ هزار واحد مسکونی در پلدختر تخریب شد/ برخی از جاده‌ها هنوز باز نشده است

یک نماینده مجلس گفت: ۱۴ هزار واحد مسکونی در این منطقه تخریب شده؛ ۱۰ روستا باید جا به جا شده؛ ارتباط ۴۰ روستا قطع شده؛ حدود ۱۵ هزار واحد مسکونی و خانواده‌ بدون اسباب و اثاثیه هستند؛ ۱۵۰۰ واحد تجاری نیز تخریب و یا دچار خسارت شده‌اند.]]>

استان مرکزی دو هزار واحد مسکونی در شهرستان چگینی لرستان می سازد

مدیرکل بنیاد مسکن استان مرکزی گفت: ساخت دو هزار واحد مسکونی در شهرستان سیل زده چگینی استان لرستان به استان مرکزی واگذار شد.

بیش از 78 هزار مسکن روستایی مقاوم سازی شده است

مهاباد - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: از مجموع 258 هزار واحد مسکونی روستایی در استان تاکنون 78 هزار و 700 واحد مقاوم سازی شده است.

تحقیق و تفحص از مجلس در دستور کار قرار گیرد

تهران-ایرنا- عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از «علی لاریجانی» خواست تا تقاضای تحقیق و تفحص از مجلس شورای اسلامی در دستور کار نمایندگان قرار گیرد.

مقاوم‌سازی 28 درصد واحدهای مسکونی روستایی روی گسل در زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: در روستاهای زنجان 18 هزار واحد مسکونی وجود دارد که 28 درصد آن مقاوم‌سازی شده است.

۴۰ هزار واحد مسکونی غیرمقاوم در چهارمحال و بختیاری وجود دارد

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حدود ۴۰ هزار واحد مسکونی غیرمقاوم در استان وجود دارد، گفت: در جلسه اخیر مدیریت بحران استان از فرمانداران استان خواسته شد که نهضت مقاوم‌سازی آغاز و مطالبه عمومی در این خصوص انجام شود.

ساخت هزار واحد مسکونی ویژه نیازمندان

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر از ساخت ‌هزار واحد مسکونی ویژه نیازمندان در سال 98 خبر داد و افزود: این واحدهای مسکونی در قالب طرح اقدام جامع ساخته و تحویل می‌شود.

32 هزار واحد مسکونی در گنبدکاووس بیمه حوادث شدند

شهردار گنبدکاووس گفت: قبل از وقوع سیل شهرداری گنبدکاووس 26 هزار واحد مسکونی و 6 هزار واحد تجاری را در این شهر بیمه حوادث کرده بود.

جزئیات خسارات سیل در 8 استان/ 38 هزار واحد مسکونی کامل تخریب شد

در مجموع در هشت استان گلستان، لرستان، مازندران، خراسان شمالی، ایلام، همدان، سمنان و گیلان، 38هزار و 384 واحد مسکونی شهری و روستایی در اثر سیل تخریب کامل شده و 53هزار و 843 واحد مسکونی شهری و روستایی نیازمند تعمیر هستند.

سیمان رایگان برای ساخت و تعمیر منازل بین سیل‌زدگان استان گلستان توزیع می‌شود

مدیرکل بنیادمسکن گلستان با اشاره به ارزیابی خسارت 17 هزار و 800 واحد مسکونی در استان گفت: از این تعداد هفت هزار و 300 واحد مسکونی به طور کامل تخریب شده که نیازمند بازسازی است.

اسلامی: ۴۰۰ هزار واحد مسکن مهر در سال ۹۸ و ۹۹ مورد بهره برداری قرار می گیرد

12 واحد مسکونی در دیواندره به بهره برداری رسید

سنندج - ایرنا - سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دیواندره گفت: سه هزار و هشتصد و پنجاه و پنجمین واحد مسکونی روستایی و 12 واحد مسکونی ویژه خانواده های دارای دو معلول به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن در این شهرستان به بهره برداری رسید.

سیل به ۳۵ هزار واحد مسکونی و تجاری لرستان خسارت زد

خرم‌آباد- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: سیل به ۳۵ هزار واحد مسکونی، تجاری و اداری این استان خسارت زده است.

هشدار به 70 واحد مسکونی غیرمجاز کال اسماعیل‌آباد مشهد؛ 10 کیلومتر از کال نیازمند مقاوم‌سازی

عضو شورای شهر مشهدمقدس گفت: متاسفانه حدود 70 واحد مسکونی به صورت غیرمجاز در داخل کال اسماعیل‌آباد ساخته شده که شهرداری تذکرات لازم را داده است.

صدور ۹۵ هزار جلد سند روستایی درگلستان/مقاوم سازی۶۰هزار واحدمسکونی

گرگان- مدیرکل بنیاد مسکن گلستان از مقاوم سازی ۶۰ هزار واحد مسکونی روستایی در گلستان خبرداد و گفت: ۹۵ هزار جلد سند روستایی در استان صادر شد.

همدان|خسارت ناشی از سیل بیش از 2 هزار واحد مسکونی شهرستان دورود بررسی شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همدان گفت: به عنوان معین شهرستان دورود انتخاب و تاکنون موفق به ارزیابی فنی خسارت 2 هزار و 400 واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در این شهرستان شدیم.