واردات کالا از گمرکات کردستان 79 درصد کاهش یافت

سنندج - ایرنا - مدیر کل گمرکات کردستان گفت: واردات کالا از گمرکات این استان در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال ماقبل آن از لحاظ وزنی 79 درصد کاهش پیدا کرد.مطالب مرتبط

واردات کالا از گمرکات کردستان 79 درصد کاهش یافت

سنندج - ایرنا - مدیر کل گمرکات کردستان گفت: واردات کالا از گمرکات این استان در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال ماقبل آن از لحاظ وزنی 79 درصد کاهش پیدا کرد.

کاهش ۱۰ درصدی واردات کالا از طریق گمرکات کرمانشاه

مدیرکل گمرکات استان گفت: سال گذشته ۳۶ میلیون و ۸۳۲ هزار دلار کالا به وزن ۲۰ هزار و ۲۶۸ تن از گمرکات کرمانشاه وارد شدکه نسبت به مدت مشابه سال ۹۶ از لحاظ ارزش ۱۰ درصد و از حیث وزن درصد ۸ کاهش داشته است.

کاهش ۱۰ درصدی واردات کالا از گمرکات کرمانشاه

کرمانشاه_ مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از کاهش ۱۰ درصدی واردات کالا از طریق گمرکات استان در سال گذشته خبر داد.

واردات نفت کره جنوبی از ایران 12 درصد کاهش یافت

واردات نفت کره جنوبی از ایران 12 درصد در مارس نسبت به سال گذشته کاهش یافت ولی خرید ماهانه هنوز هم بیشترین حد از زمان آغاز دوباره واردات از ایران در ژانویه است .

از واردات کره حیوانی تا تجهیزات نیروگاه در بندر بوشهر

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر از صادرات بیش از ۲۹ میلیون تن کالا از گمرکات استان خبر داد و گفت: طی سال گذشته حجم صادرات از گمرکات استان بوشهر ۲۴ درصد افزایش یافته است.

واردات کالا از مرز شلمچه به زودی آغاز می شود

آبادان - ایرنا - ناظر گمرکات استان خوزستان گفت: واردات کالا از کشور عراق با همکاری سازمان منطقه آزاد اروند از مرز بین المللی شلمچه به زودی آغاز می شود.

حجم صادرات کالا از گمرکات استان بوشهر ۵۳ برابر حجم واردات بوده است

صادرات از مبادی گمرکی آذربایجان شرقی 52 درصد افزایش یافت

تبریز - ایرنا - ناظر گمرکات آذربایجان شرقی از صادرات 2 میلیون و 146هزار و 588 تن کالا (غیرنفتی) به ارزش بیش از یک میلیارد و 873 میلیون دلار در سال گذشته از گمرکات استان خبر داد و گفت: در مقایسه با سال 96 شاهد افزایش 52 درصدی ارزش صادرات استان هستیم.

خراسان رضوی|تزانزیت کالا در مرز سرخس 50 درصد کاهش یافت

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: سال گذشته تزانزیت کالا در مرز سرخس کاهش 50 درصدی داشته است.

واردات نفت هند از ایران ۵ درصد افزایش یافت

در سال مالی گذشته تا پایان ماه مارچ، شرکت‌ها پیش از آغاز تحریم‌های ضد ایرانی، خرید نفت خود از ایران را افزایش دادند و واردات نفت هند حدود ۵ درصد افزایش یافت.

صادرات از گمرک آذربایجان شرقی ۵۲ درصد افزایش یافت

تبریز- ناظرگمرکات آذربایجان شرقی از صادرات ۲ میلیون و ۱۴۶ هزار و ۵۸۸ تن کالا (غیرنفتی) به ارزش بیش از یک میلیارد و ۸۷۳ میلیون دلار در سال گذشته از گمرکات استان خبر داد.

ترانزیت جاده ای کالا در خراسان رضوی کاهش یافت

مشهد- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: تبادل جاده ای کالا از چهار پایانه مرزی این استان طی پارسال در قیاس با سال 1396 در هر دو بخش ترانزیت ورودی و خروجی کاهش یافت.

بیش از 2 میلیون تُن کالا از گمرک باشماق مریوان ترانزیت شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل گمرکات کردستان گفت: 2 میلیون و 26 هزار و 517 تُن کالا در سال گذشته از گمرک باشماق مریوان تنها مرز ترانزیتی استان، ترانزیت شد.

افزایش صادرات کالا در مرز مهران

سرپرست گمرکات استان گفت:صادرات کالا از مرز مهران نسبت به مدت مشابه سال قبل پنج درصد افزایش داشته است.

کاهش 12 درصدی واردات نفت کره جنوبی از ایران

تهران - ایرنا - بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده، میزان واردات نفت کره جنوبی از ایران در مارس (اسفند 97- فروردین 98) نسبت به مدت مشابه سال گذشته دست کم 12 درصد کاهش یافته است.

واردات و صادرات چین 3.7 درصد افزایش یافت

پکن- ایرنا- با وجود جنگ تجاری چین و آمریکا و فشارهای واشنگتن بر پکن، ارزش کل صادرات و واردات چین در سه ماهه نخست سال جاری به بیش از 7 هزار میلیارد یوان رسیده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 3.7 درصد افزایش یافته است.

رونق تجارت در گمرکات گیلان

464 میلیون و 948 هزار و 976 دلار ارز پارسال با صادرات کالا از گمرکات گیلان وارد کشور شد.

جزئیات ۸ پیشنهاد مهم برای جلوگیری از رسوب کالا در گمرکات کشور

معاون فنی و امور گمرکی گمرک کشور از تصویب چندین راهکار مهم در جلسه مشترک نمایندگان وزارت صمت و گمرک کشور برای جلوگیری از رسوب کالا در بنادر و گمرکات کشور خبر داد. ]]>

نرخ بیکاری چهارمحال و بختیاری 3.3 درصد کاهش یافت

شهرکرد- ایرنا- معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: نرخ بیکاری این استان در سال 1397 نسبت به سال قبل از آن 3.3 درصد کاهش یافت.

مصرف گاز سی.ان.جی در خراسان شمالی 10 درصد کاهش یافت

بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: در ایام نوروز امسال میزان مصرف گاز سی.ان.جی در این استان به نسبت مدت مشابه پارسال 10 درصد کاهش یافت.