چارسوی مشکلات لیگ برتر والیبال زنان

تهران - ایرنا - سریال انصراف تیم‌های لیگ برتر والیبال زنان از سال‌های گذشته در مسابقات داخلی به نمایش در می‌آمد. امسال با انصراف نماینده ایران از جام باشگاه‌های آسیا، عرصه رقابت زنان آسیایی خالی از ورزشکاران ایرانی است.مطالب مرتبط

مهرگان: بازی های تدارکاتی زنان والیبالیست در شرق آسیا انجام می شود

تهران- ایرنا- مدیر فنی تیم ملی والیبال زنان گفت: به دلیل حضور در گروه کره جنوبی و سنگاپور، بازی های تدارکاتی تیم ملی والیبال زنان در شرق آسیا انجام می شود.

اردوی تیم ملی والیبال زنان با حضور 2 گلستانی آغاز می شود

گرگان - ایرنا - رییس هیات والیبال گلستان گفت: چهارمین مرحله اردوی تیم ملی والیبال زنان ایران برای آماده سازی حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با حضور 2 گلستانی آغاز می شود.

فرصت تیم‌ها برای ثبت نام در لیگ برتر والیبال اعلام شد

سرپرست فدراسیون والیبال در نامه‌ای به مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر والیبال فرصت ثبت نام تیم‌ها در مسابقات لیگ برتر برای سال جدید را اعلام کرد.

لیگ والیبال ترکیه|یاران کاظمی هشتم شدند

تیم والیبال زراعت بانک با قبول شکست مقابل تیم استانبول به عنوان هشتمی لیگ برتر والیبال ترکیه رسید.

آمریکا باید با تیم ملی والیبال ایران همکاری کند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد مشکلات به وجود آمده اخذ ویزا برای حضور در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال گفت: فدراسیون جهانی و آمریکا باید با ما همکاری کنند.

اعلام آخرین زمان ثبت نام تیم‌های لیگ برتر والیبال

با اعلام سرپرست فدراسیون والیبال آخرین زمان برای ثبت نام در لیگ برتر مشخص شد.

والیبال باشگاه‌های آسیا|شهرداری ورامین به نیمه نهایی رسید

تیم والیبال شهرداری ورامین به جمع چهار تیم برتر مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌‌های آسیا راه یافت.

مشکلات حوزه زنان و خانواده استان مرکزی در اتاق فکر بررسی می‌شود

اراک- مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: مسائل و مشکلات حوزه زنان و خانواده استان مرکزی بر اساس سند راهبردی این حوزه در اتاق فکر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

زنان کارآفرین استانهای سیل‌زده خود را به استانداری معرفی کنند

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به وضعیت زنان کارآفرین مناطق سیل‌زده گفت: معاونت زنان در زمینه کارآفرینی طرح‌هایی را با وزارت کار مد نظر دارد که در حال حاضر اعتبارات این طرح‌ها تامین شده و قرار است این طرح به طور خاص برای زنان سرپرست خانو

ذوالقدر: برای شنیدن صدای زنان فقط صندوق‌های رأی باقی مانده است

یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت که مشارکت فعال زنان در انتخابات مجلس و انتخاب زنان توانمند در حوزه انتخابیه هر استان منجر به وضع قوانین حمایتی بیشتری متناسب با نیازها و ضرورت های زنان خواهد شد.

کشتی کلاسیک زنان رشته ای نوپا و نیازمند حمایت ویژه

تهران - ایرنا - ارتقای سطح فنی و تکنیکی ملی پوشان کشتی کلاسیک زنان در گرو آموزشی مناسب است تا بدون دغدغه مالی و فارغ از مشکلات اقتصادی در تورنمت های بین المللی حضور یابند و افتخارآفرینان این عرصه باشند.

از تهران تا ترکیه با دختری که عاشق فوتبال بود اما اولین لژیونر والیبال شد

کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان از روزهایی می‌گوید که به عشق فوتبال درون دروازه قرار می‌گرفت اما جبر زمانه او را به سمت والیبال کشید تا تبدیل به نخستین لژیونر والیبال بانوان ایران شود.

طرح معاونت زنان برای توجه به زنان سرپرست خانوار استان‌های سیل زده

ابتکار از اولویت قرار دادن زنان استان‌های سیل زده در طرح‌های معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری خبر داد.

همراه با دختری که عاشق فوتبال بود اما اولین لژیونر والیبال ایران شد

کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان از روزهایی می‌گوید که به عشق فوتبال درون دروازه قرار می‌گرفت اما جبر زمانه او را به سمت والیبال کشید تا تبدیل به نخستین لژیونر والیبال بانوان ایران شود.

تیم شهروند اراک باید در لیگ برتر حفظ شود

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: تیم والیبال شهروند اراک باید در لیگ برتر حفظ شود.

یک چهارم زنان ایرانی تحصیلات دانشگاهی دارند

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با تاکید بر اینکه یک چهارم زنان جامعه ما تحصیلات دانشگاهی دارند، گفت: امیدواریم میزان حضور زنان در عرصه‌های مختلف آموزشی و علمی کشور افزایش یابد تا زنان موفق بیشتری را به جامعه علمی جهانی معرفی کنیم.

معرفی تیم های برتر مسابقات والیبال نوجوانان

مسابقات والبیال قهرمانی نوجوانان با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.

آماری از زنان و کودکان آسیب‌دیده در سیل نداریم/ معاونت زنان هیچ وظیفه اجرایی ندارد

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص اقدامات این معاونت برای زنان و کودکان در مناطق سیل‌زده گفت: معاونت زنان یک دستگاه ستادی است و در مناطق سیل زده هیچ وظیفه اجرایی ندارد.]]>

برای استفاده از نقاط ضعف تیم «تایپه چین» برنامه ریزی کرده ایم

ورامین- سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین بااشاره به اینکه صعود به جمع ۴تیم برتر والیبال جام باشگاه‌های آسیاراپیش بینی کرده بودیم گفت:برای استفاده ازنقاط ضعف «تایپه چین»برنامه ریزی کرده ایم.

برای استفاده از نقاط ضعف تیم « چین تایپه»برنامه ریزی کرده ایم

ورامین- سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین بااشاره به اینکه صعود به جمع ۴تیم برتر والیبال جام باشگاه‌های آسیاراپیش بینی کرده بودیم گفت:برای استفاده ازنقاط ضعف «چین تایپه»برنامه ریزی کرده ایم.