استقرار دختران بی‌سرپرست و بدسرپرست در مراکز بهزیستی خرم‌آباد

با اشاره به مشکلات بوجود آمده برای مرکز نگهداری دختران بی سرپرست در پلدختر گفت: افرادی که در این مرکز نگهداری می‌شدند به مراکز خرم آباد منتقل شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود طی ماه‌های آینده مجددا به پلدختر بازگردند.مطالب مرتبط

استقرار دختران بی‌سرپرست و بدسرپرست در مراکز بهزیستی خرم‌آباد

با اشاره به مشکلات بوجود آمده برای مرکز نگهداری دختران بی سرپرست در پلدختر گفت: افرادی که در این مرکز نگهداری می‌شدند به مراکز خرم آباد منتقل شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود طی ماه‌های آینده مجددا به پلدختر بازگردند.

392 کودک بی سرپرست و بد سرپرست درالبرز تحت مراقبت هستند

کرج - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: 392 کودک بی سرپرست و بد سرپرست درمراکز شبانه روزی دولتی و غیردولتی بهزیستی این استان تحت مراقبت هستند.

212 کودک کار در مراکز حمایتی بهزیستی قزوین پذیرش شدند

قزوین - ایرنا - مدیر کل بهزیستی قزوین گفت: 212 کودک کار در مراکز حمایتی بهزیستی استان طی سال قبل پذیرش شدند که نسبت به مدت مشابه گذشته 29 درصد رشد داشته است.

کمبود مراکز گفتاردرمان در کرمانشاه / ارائه خدمات در مراکز بهزیستی

کرمانشاه- مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از کمبود مراکز گفتاردرمان در استان خبر داد.

8427 نفر به مراکز درمان آسیب اجتماعی قزوین مراجعه کردند

قزوین – ایرنا – مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: در سال گذشته هشت هزار و 427 نفر به مراکز درمان و کاهش آسیب های اجتماعی بهزیستی قزوین مراجعه کرده و از خدمات آنها بهره مند شدند.

ارجاع بیش از ۳۰۰۰ معتاد به مراکز ترک اعتیاد در فروردین

معاون توسعه پیشگیری و درمان بهزیستی استان تهران از نگهداری و درمان بیش از ۴۵٠٠ نفر معتاد در مراکز تبصره ٢ و ١٨٠٠ نفر در مراکز ترک اعتیاد ماده ١۶ خبر داد.

تخریب ۳۰۰۰خانه مددجویان سیل زده/اولویت های ساخت و ساز

رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه ۳ هزار واحد مسکونی در اثر سیل تخریب شد، گفت: در سیل اخیر به دلیل تخلیه به موقع، آسیبی متوجه افراد حاضر در مراکز بهزیستی نشده است.

تبعیض‌های درمانی میان دختران و پسران در آمریکا

این باور عمومی که پسرها در ابراز درد جسمی خوددارتر بوده و دختران احساسات خود را بیشتر بیان می‌کنند، باعث شده آمریکایی‌ها در مقوله درمان دچار تبعیض جنسیتی شده و غالبا شدت درد فیزیکی را در دختران کمتر از پسران جدی می‌گیرند.

مراکز مددکاری میبد، پیشرو و فعال هستند

یزد - ایرنا - معاون اجتماعی سازمان بهزیستی استان یزد گفت: همه مراکز مددکاری شهرستان میبد، در همه زمینه ها منظم ، پیشرو و فعال و به عنوان یک الگو مطرح هستند.

صدور مجوز مهدهای کودک قانونی به سازمان بهزیستی واگذار شد

مدیر کل حقوقی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به جلسات متعدد فی‌مابین آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی گفت: براساس تصمیم اخذ شده صدور مجوز برای مهدها توسط سازمان بهزیستی خواهد بود.

اجرای صددرصدی نسخه‌ الکترونیک در مراکز ملکی تامین اجتماعی

سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: در مراکز ملکی تامین اجتماعی صددرصد نسخه‌های الکترونیکی اجرایی شد اما برای دیگر مراکز در حال رایزنی با سازمان نظام پزشکی هستیم.

بیش از 14 هزار مددجوی بهزیستی لرستان تحت تاثیر سیل قرار گرفتند

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: بیش از 14 هزار مددجوی این نهاد در قالب هشت هزار و 651 خانوار تحت تاثیر تخریب های سیل قرار گرفته و دچار خسارت شده اند.

کمک بلاعوض ۱۰میلیون تومانی به واحدهای احداثی مددجویان بهزیستی

گرگان- مدیرکل بهزیستی گلستان با بیان این که ۳۹۱ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در سیل تخریب شد از کمک بلاعوض ۱۰ میلیون تومانی به واحدهای احداثی مددجویان بهزیستی خبرداد.

بیشتر کودک آزاری ها در خراسان شمالی نسبت به دختران بوده است

معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان شمالی از افزایش کودک آزاری طی سال گذشته در استان خبر داد.

ماشین آلات راهداری در روستاهای سیل خیز شیروان استقرار یافت

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شیروان گفت: با توجه به بارندگی هایی پیش رو، 30 دستگاه ماشین آلات راهداری در روستاهای سیل خیز این شهرستان خراسان شمالی استقرار یافت.

نگرانی از سوء استفاده از افزایش وام ازدواج برای معامله دختران

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با ابراز نگرانی از تبدیل شدن افزایش وام ازدواج به عاملی برا ی معامله دختران گفت: در برخی از نقاطی که با فقر فرهنگی روبه رو هستند افزایش بیش از این وام ازدواج ممکن است باعث معامله دختران زیر ۱۸ سال شود.

مجموعه‌شعر «دختران سپیدار» چاپ شد

مجموعه‌شعر «دختران سپیدار» سروده نعمت مرادی توسط نشر هشت منتشر و راهی بازار نشر شد.

بیش از 1500 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی همدان آسیب دید

همدان- ایرنا- مدیرکل بهزیستی همدان گفت: پس از بررسی های دقیق صورت گرفته مشخص شد بیش از یکهزار و 500 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی استان در باران های سیل آسیای نوروز امسال آسیب دیده است.

غربالگری اوتیسم برای کودکان 2 تا 5 سال در همدان انجام می‌شود

کارشناس ناظر مراکز روزانه توانبخشی استان همدان گفت: 180 کودک مبتلا به اوتیسم در همدان شناسایی شده که 120 مددجو در این خصوص از بهزیستی خدمات دریافت می‌کنند.

فهرست نهایی تیم فوتبال دختران ایران اعلام شد

تهران- ایرنا- اسامی 23 بازیکن تیم فوتبال دختران ایران برای حضور در مرحله دوم انتخابی رقابت های قهرمانی آسیا، اعلام شد.