وضعیت خُلقی کارگران شاغل در صنعت رنگ چگونه است؟

کارگران شاغل در صنعت رنگ به دلیل مواجهه با حلال‌های آلی خستگی، تنش و افسردگی بیشتری را نسبت به سایر افراد تجربه می‌کنند و از نظر خُلقی وضعیت نامطلوبی دارند.مطالب مرتبط

وضعیت خُلقی کارگران شاغل در صنعت رنگ چگونه است؟

کارگران شاغل در صنعت رنگ به دلیل مواجهه با حلال‌های آلی خستگی، تنش و افسردگی بیشتری را نسبت به سایر افراد تجربه می‌کنند و از نظر خُلقی وضعیت نامطلوبی دارند.

بیمه بیکاری کارگران خسارت دیده از سیل پرداخت می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگران شاغل در کارگاه هایی که بر اثر سیلاب های اخیر، کار خود را از دست داده اند، در صورت داشتن شرایط قانونی، از این سازمان بیمه بیکاری دریافت خواهند کرد .

پرداخت بیمه بیکاری به کارگران بر اثر وقوع سیل در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگران شاغل در کارگاه هایی که بر اثر سیلاب های اخیر، کار خود را از دست داده اند، در صورت داشتن شرایط قانونی، از این سازمان بیمه بیکاری دریافت خواهند کرد .

یک نفر از کارگران حادثه‌دیده چناران در کماست

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چناران گفت: روز گذشته چند نفر از کارگران یکی از واحدهای صنعتی این شهرستان دچار حادثه شدند که هنوز یک نفر از آن‌ها در کماست.

رونق تولید در صنعت دام چگونه محقق می‎شود؟

اجرای سیاست‌های مقابله با نوسانات نرخ ارز، علمی شدن تولید محصولات و حمایت از تولید داخل از جمله دغدغه‌هایی است که تولیدکنندگان صنعت دام و طیور مطرح می‌کنند.

کارگران بگویند کجا به زیان آنها تصمیم گرفته‌ایم؟/ مجلس یا هر نهادی که نسبت به کارگران تصمیم مغرضانه بگیرد، خودش را زیر سوال برده است.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، افزایش بهره‌وری را مشروط به آرامش و آسایش کارگران دانست و گفت: اگر کارگران با نگرانی به محیط کار بروند قطعا در عملکردشان تاثیر منفی می‌گذارد بنابراین باید قوانینی به نفع کارگران و اشتغال تصویب شود. به همین دلیل از

وضعیت وخیم یکی از کارگران «ذوب رهام» چناران/ جابجایی مواد مذاب ۷ کارگر را روانه بیمارستان کرد

هفت کارگر کارخانه ذوب رهام در چناران خراسان رضوی دچار سوختگی شدند که حال یکی از این کارگران وخیم گزارش شده است.]]>

بررسی مشکلات کارگران استان در نشست جامعه کارگری

نشست انجمن تشکل‌های کارگری با هدف بررسی وضعیت کارگران استان برگزار شد.

«مسی» بیشتر از «رونی» به انگلیسی ها گل زده است

تهران- ایرنا- اگرچه «لیونل مسی» هرگز در لیگ برتر انگلیس شاغل نبوده است اما آمار گل های وی به انگلیسی ها کاملا رشک برانگیز است به طوری که او از حیث گل های زده به 6 تیم نخست در رده چهارم فهرست مهاجمان شاغل در این لیگ و بالاتر از «وین رونی» قرار دارد.

"حق سنوات" در سال جدید چگونه محاسبه می‌شود؟/ لزوم صدور آیین‌نامه توسط وزارت کار

علی خدایی از ضرورت محاسبه دقیق حق سنوات کارگران خبر داد و گفت: حق سنوات، جزو مزد است.]]>

‌دیواری کوتاه‌تر از کارگران وجود ندارد

‌استاندار قم با بیان اینکه دیواری کوتاه‌تر از کارگران وجود ندارد، عنوان کرد: همواره در کمیسیون‌های کارگری باید یک نماینده از کارگران حضور داشته باشد تا از حق و حقوق کارگران دفاع کند؛ همچنین باید به خاطر داشت مدیران نباید تحت تأثیر هیجانات قرار بگیرند و حق

شرط سر کار ماندن کارگران

یک کارشناس حوزه کار بر این باور است که امنیت شغلی کارگران در گرو پایداری شغل است و اگر می‌خواهیم کارگران سر کار بمانند، باید بنگاههای اقتصادی را حفظ و امنیت شغلی نیروی کار را تضمین کنیم.

تعیین تکلیف حق مسکن کارگران در روزهای آینده

رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی می‌گوید: رضایت از افزایش دستمزدها زمانی به دست می‌آید که بازار در ثبات به سر برده، اقلام و مایحتاج ضروری کارگران از افزایش قیمت‌ها تأثیر نپذیرد.

شهرداری قم عزمی در ساماندهی کارگران ساختمانی ندارد

رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ساختمان کشور با بیان اینکه شهرداری قم عزمی در ساماندهی کارگران ساختمانی ندارد، گفت: تخصصی‌ترین تشکل صنفی کارگری متعلق به کارگران ساختمانی قم است.

فارس من| آخرین وضعیت قراردادهای موقت کار/وعده‌ زمین مانده دولت برای امنیت شغلی کارگران

بیش از 5100 نفر در معادن آذربایجان غربی شاغل دارند

ارومیه - ایرنا - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: پنج هزار و 122 نفر به صورت مستقیم در معادن این استان مشغول فعالیت هستند.

جمعیت شاغل کشور ۳۰۲ هزار نفر افزایش یافت

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران جمعیت شاغل کشور در زمستان ۹۷ نسبت به زمستان سال گذشته ۳۰۲ هزار نفر افزایش یافته است. همچنین به جمعیت بیکار ۶۸ هزار نفر افزوده شده است.

قرارداد کارگران نکاچوب انجام می‌شود/قرار نیست جنگل‌ها را رها کنیم و کارگران بیکار شوند

بیکاری قریب‌الوقوع چهارهزار کارگر در مازندران/ حفظ جنگل از سوی دولت، نباید منافاتی با اشتغال کارگران داشته باشد

رییس مجمع نمایندگان کارگران استان مازندران پیرامون مشکلات این روزهای کارگران شرکت‌های نکاچوب و بسیاری دیگر در این حوزه گفت: مسئولان کشور توجه داشته باشند که بسیاری از کارگران سه استان شمالی کشور در بخش جنگل فعالیت می‌کنند. حفظ جنگل از سوی دولت، نباید منا

#از_تسنیم_بپرسید: بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل و بازنشسته برقرار می‌شود؟

بنیاد شهید در پاسخ به سوال خبرگزاری تسنیم رسما اعلام کرده است که از هشتم بهمن ماه 97 بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل و بازنشسته را توسط بیمه دی برقرار شده است.