اینفوگرافی / پیش‌بینی میزان رشد اقتصادی ایران

بر اساس گزارش بانک جهانی، پیش‌بینی شده که میانگین رشد اقتصادی منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) طی سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ در محدوده ۱/۵ تا ۳/۵ درصد باشد. در این گزارش، رشد اقتصادی ایران در سال ۲۰۱۸ برابر با منفی ۱.۶ عنوان شده که در مقایسه با گزارش قبلی ایمطالب مرتبط

اینفوگرافی / پیش‌بینی میزان رشد اقتصادی ایران

بر اساس گزارش بانک جهانی، پیش‌بینی شده که میانگین رشد اقتصادی منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) طی سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ در محدوده ۱/۵ تا ۳/۵ درصد باشد. در این گزارش، رشد اقتصادی ایران در سال ۲۰۱۸ برابر با منفی ۱.۶ عنوان شده که در مقایسه با گزارش قبلی ای

میزان بارش‌ها سه برابر سال گذشته می‌شود

مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: بر اساس پیش‌بینی‌ها، میزان بارش‌ها تا پایان سال آبی به حدود ۷۰ میلیارد مترمکعب در جریانات آب سطحی می‌رسند که این میزان سه برابر سال گذشته است.

اینفوگرافی / آمار اردوگاه‌های مناطق سیل‌زده خوزستان

سیل بخش قابل توجهی از استان خوزستان را در برگرفته و باعث آبگرفتگی بسیاری از روستاها و شهرها شده است. از همان روزهای ابتدایی آغاز سیل و دستور تخلیه روستاها و شهرها، مراکز امدادی مثل هلال احمر اقدام به برپایی کمپ‌های اضطراری کردند. در این اینفوگرافی تعداد و

منطقه ویژه اقتصادی و خیز دامغان به سمت توسعه/ پیش‌بینی ۲۰۰۰ شغل

دامغان- این روزها بحث تاثیرمنطقه ویژه اقتصادی بر رفاه و توسعه اجتماعی دامغان تقریباً در همه محافل وجود دارد پروژه‌ای که دامغانی‌ها با پیش‌بینی ایجاد دو هزار شغل امید زیادی به آن بسته‌اند.

اینفوگرافی / کدام معابر تهران به نام هنرمندان و شاعران تغییر یافت؟

با تصویب شورای شهر تهران، برخی معابر تهران به نام هنرمندان و شاعران نامدار کشور تغییر یافته است. اغلب این چهره‌ها دار فانی را وداع گفته‌اند اما برخی همچون محمدرضا شجریان و علی نصیریان همچنان در قید حیات هستند. در این اینفوگرافی به برخی از مهمترین موارد تغ

رشد اقتصادی آلمان نصف می‌شود

یک منبع آگاه در دولت آلمان گفت: نرخ پیش بینی رشد اقتصادی سال ۲۰۱۹ این کشور نصف خواهد شد.

پیش بینی حضور فعال بخش خصوصی در خرید گندم ‌

‌سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: ۵۲ مرکز برای خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان پیش‌بینی شده است.

رشد اقتصادی امارات به کمترین میزان 10 سال گذشته رسید

39 هیات اقتصادی میان ایران و عراق در سال 97 تبادل شد

بغداد - ایرنا - رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، تبادل 39 هیات اقتصادی میان دو کشور در سال 97 را نشانه روند رو به پیشرفت روابط و همکاری های اقتصادی دو طرف دانست.

چهارمین سال چشم انداز اقتصادی عربستان/ دم خروس ورشکستگی و شکست نمایان شد

چشم انداز اقتصادی 2030 عربستان در حالی وارد چهارمین سال خود شده است که بر خلاف مراحل پیش‌بینی شده، اوضاع این کشور در تمامی شاخص‌ها با افت شدید همراه شده است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:سیل اخیر از نظر علمی قابل پیش بینی بود

تهران-ایرنا-سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: سیل اخیر از نظر علمی قابل پیش بینی بود و با برنامه ریزی های متناسب می توانستیم از میزان خسارات وارده آن کم کنیم.

بلغارستان به دنبال ارتقای سطح روابط اقتصادی با ایران

دولت بلغارستان از تنظیم پیش‌نویس یک تفاهم‌نامه درباره همکاری اقتصادی دو جانبه میان ایران و بلغارستان خبر داد.

استفاده از پول ملی ایران و ترکیه در مراودات اقتصادی اجرایی نشده است

رئیس اتاق مشترک ایران و ترکیه شرایط اقتصادی دو کشور را دلیل دیگری بر کاهش مراودات اقتصادی دانست و گفت: استفاده از پول ملی دو کشور در مراودات اقتصادی امضا شده ولی اجرایی نشده و دلیل آن نوسانات ارزی دو کشور است.

ایران برای توسعه روابط اقتصادی توافقات مهمی را به اجرامی گذارد

تهران – ایرنا – ایران توسعه روابط اقتصادی دوجانبه را به کانال ویژه پرداخت اروپا و ایران (اینستکس) محدود نکرده و در این زمینه رایزنی ‌ها و توافقات مهمی را با سایر کشورها به اجرا گذاشته است.

ایران در جنگ اقتصادی نیز کنار سوریه خواهد بود

دمشق- ایرنا- عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و سوریه تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران در جنگ اقتصادی نیز در کنار سوریه خواهد بود.

#از_تسنیم_بپرسید: میزان شیوع سرطان در ایران چقدر است؟

این گزارش در مورد میزان شیوع سرطان در کشورمان است که مخاطبان #از_تسنیم_بپرسید، مطرح کرده بودند.

اعلام آمادگی سفیر بنگلادش در ایران برای گسترش روابط اقتصادی دو کشور

سفیر بنگلادش در ایران گفت: ایران یکی از اقتصادهای بزرگ دنیا است و بنگلادش آماده گسترش روابط به ویژه در زمینه اقتصادی است.

اینفوگرافی / اشتغال و بیکاری در سال ۱۳۹۷

طبق گزارش مرکز آمار ایران در رابطه با وضعیت نرخ بیکاری افراد ١٠ ساله و بیش‌تر نشان می‌دهد تعداد شاغلان در سال ١٣٩٧ به حدود ۲۳ میلیون و ۸۱۳ هزار و ۴۵ نفر رسیده که نسبت به سال ۱۳۹۶ حدود چهار میلیون و ۶۴۰ هزار نفر افزایش دارد. با این حال، نرخ بیکاری در سال ق

امیر خانزادی:جبهه استکبار از نظامی به اقتصادی تغییر کرده است

پکن- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه از چند سال پیش، جبهه مقاومت ملت ایران علیه استکبار جهانی از جبهه نظامی به اقتصادی تغییر کرده است تاکید کرد: امروز در جنگ اقتصادی، شکل جبهه ها تغییر کرده و خطوط مقدم اصلا مشخص و قا

بانک جهانی:جنوب آسیا سریعترین رشد اقتصادی جهان را دارد

تهران - ایرنا -بانک جهانی روز چهارشنبه اعلام کرد منطقه جنوب آسیا برای حفظ جایگاه خود به عنوان سریعترین رشد اقتصادی در جهان باید بر میزان صادرات خود بیفزاید.