یک راس بز وحشی و تعدادی کبک از یک دامداری تفت کشف شد

یزد - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست تفت از نگهداری یک راس بز وحشی و نیز تعدادی کبک از یک واحد دامداری این شهرستان خبر داد.مطالب مرتبط

یک راس بز وحشی و تعدادی کبک از یک دامداری تفت کشف شد

یزد - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست تفت از نگهداری یک راس بز وحشی و نیز تعدادی کبک از یک واحد دامداری این شهرستان خبر داد.

ایران زیباست؛ دشت شقایق وحشی

با فرا رسیدن بهار و بارندگی‌های خوب در کشور، بزرگراه قم - تهران در فاصله ۲۵ کیلومتری قم شاهد رویش دشت بزرگی از شقایق وحشی است، که در نواحی مختلف ایران رشد می‌کند. این گل در ادبیات ایران با نام‌های لاله وحشی و شقایق وحشی معروف است.

رونق تولید با حمایت و توسعه دامداری ها

رئیس جهاد کشاورزی ساوجبلاغ از حمایت ویژه این مدیریت در بخش دامداری سنتی و صنعتی خبر داد .

پدر استرالیایی فرزندش را از دهان سگ وحشی نجات داد

پدری در یک جزیره توریستی به نام «فراستر آیلند» در کوئینزلند استرالیا، پسر ۱۴ ماهه‌اش را از دهان یک سگ وحشی نجات داد.

خانواده یک شکارچی در پیرانشهر کبک های وحشی را رها کردند

ارومیه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست پیرانشهر گفت: خانواده یک شکارچی کبک به صورت داوطلبانه و پس از مرگ این شکارچی، هفت بال کبک وحشی را در طبیعت رها کردند.

کشف لاشه قوچ وحشی در منطقه شیربند دامغان/ متخلفان متواری هستند

دامغان - رئیس اداره محیط‌زیست دامغان بااشاره به کشف لاشه یک راس قوچ وحشی در منطقه شکارممنوع طالو و شیربند این شهرستان گفت: متخلفان شناسایی و تلاش برای دستگیری آن‌ها ادامه دارد.

یاسوج| 8 قطعه کبک وحشی در طبیعت دنای شرقی رهاسازی شد

رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان بویراحمد از رهاسازی هشت قطعه کبک وحشی در طبیعت دنای شرقی خبر داد.

مدیر اتحادیه دامداران سمنان: 20 درصد دامداری ها تعطیل شد

سمنان- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه دامداران استان سمنان گفت: حدود 20 درصد دامداری های صنعتی استان در سال گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی متناسب نبودن هزینه و درآمد تعطیل شدند.

نفوذ آب به خانه وحشی بافقی

سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان بافق با اشاره به بازنگری تمام بناهای ثبتی بافق برای مقابله با خسارت احتمالی موج بارش‌های جدید، یادآور شد: البته رفع خسارت بارش قبلی و مرمت اساسی خانه وحشی بافقی نیازمند زمان است.

شکارچیان قوچ وحشی در دامغان متواری شدند

سمنان- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دامغان گفت: در عملیات کنترل و پایش مناطق شکار ممنوع در دامغان، 2 شکارچی قوچ وحشی در منطقه شکار ممنوع طالو و شیربند با استفاده از تاریکی شب، متواری شدند.

تعدادی از اساتید پیمانی دانشگاه پیام نور از اخراج خود خبر دادند

تعدادی از اساتید دانشگاه پیام نور که از طریق فراخوان مرکز جذب وزارت علوم پذیرفته شده اند، اعلام کردند تا خرداد ۹۸ اخراج می شوند و تعدادی نیز مهر سال گذشته اخراج شده اند.

جنجال در ورزشگاه و شکسته شدن تعدادی از صندلی‌ها توسط هواداران

تبریز- بعد از بازی تراکتور سازی با پیکان عده ای از تماشاگران به نشانه اعتراض به داوری و نتیجه بازی تعدادی از صندلی های ورزشگاه را شکستند.

جشنواره رنگ‌ها در دشت شقایق قم

بارش های گسترده امسال سبب رویش شقایق های وحشی در کویر سرسخت قم شده است.

بازداشت تعدادی از رهبران حزب حاکم سابق سودان و بازنشسته شدن ۸ فرمانده امنیتی این کشور

رسانه‌های سودانی از بازداشت تعدادی از رهبران حزب "کنگره ملی"، حزب حاکم سابق سودان خبر دادند.

وضعیت وخیم کشاورزی و دامداری خوزستان/ هجوم سیلِ بیکاری پس از سیلاب به استان

آثار مخرب سیل فروردین خوزستان تا سالها دامن کشاورزان و دامداران را خواهد گرفت.]]>

تعدادی از استادان دانشگاه فردوسی به مناطق سیلزده اعزام شدند

مشهد- ایرنا- مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: تعدادی از استادان متخصص این دانشگاه با حضور در مناطق سیل زده جنوب کشور به بررسی و تبادل نظر با دانشگاهیان دانشگاه شهید چمران اهواز پرداختند.

تسلیت آذری‌جهرمی در پی شهادت تعدادی از کارکنان وزارت ارتباطات افغانستان

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شهادت تعدادی از کارکنان وزارت ارتباطات و تکنولوژی افغانستان در حمله انتحاری روز گذشته را به همتای خود تسلیت گفت.

تعدادی از مسافران یک شرکت هواپیمایی در فرودگاه اهواز سرگردان شدند

اهواز- ایرنا- ارسال نشدن بار تعدادی از مسافران شرکت هواپیمایی آتا (پرواز شماره 5641مشهد -اهواز ) شامگاه چهارشنبه، موجب سرگردانی چند ساعته این مسافران در فرودگاه اهواز شد.

تعدادی از استادان دانشگاه فردوسی به مناطق سیلزده اعزام شدند

مشهد- ایرنا- مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت که تعدادی از استادان متخصص این دانشگاه با حضور در مناطق سیلزده جنوب کشور به بررسی و تبادل نظر با دانشگاهیان دانشگاه شهید چمران اهواز پرداختند.

فرایند تغییر ساختار شهرداری ۲ تا ۳ سال زمان می‌برد/ ادغام تعدادی از ادارات در دستور کار است

رییس شورای اداری شهرداری تهران گفت: در اولین جلسه شورای اداری شهرداری تهران در سال جاری، بررسی ادغام تعدادی از ادارات کل در زیرمجموعه معاونت‌های شهردرای تهران را در دستورکار قرار می‌دهیم و درصورت تصویب، وارد مرحله اجرایی آن می‌شویم.]]>