فارس من| آخرین وضعیت قراردادهای موقت کار/وعده‌ زمین مانده دولت برای امنیت شغلی کارگران
مطالب مرتبط

فارس من| آخرین وضعیت قراردادهای موقت کار/وعده‌ زمین مانده دولت برای امنیت شغلی کارگران

وعده شفافیت قراردادهای شغلی ۲۰ ماهه شد

سامانه جامع روابط کار که قرار بود در فاز اول با دو خدمت «ثبت قراردادهای کار» و «دادخواست الکترونیکی شکایات کارگران» آغاز شود، پس از ۲۰ ماه همچنان راه‌اندازی نشده است.

شرط سر کار ماندن کارگران

یک کارشناس حوزه کار بر این باور است که امنیت شغلی کارگران در گرو پایداری شغل است و اگر می‌خواهیم کارگران سر کار بمانند، باید بنگاههای اقتصادی را حفظ و امنیت شغلی نیروی کار را تضمین کنیم.

افت شاخص امنیت سرمایه‌گذاری به دلیل وعده‌های بر زمین مانده

اتباع بیگانه امنیت شغلی کارگران ساختمانی ایران را در معرض خطر قرار داده است

بازرس کانون کارگران ساختمانی کشور با اشاره به وجود 22 هزار کارگر ساختمانی در قم گفت: اتباع بیگانه امنیت شغلی کارگران ساختمانی ایران را در معرض خطر قرار داده است.

افزایش دستمزد بهترین هدیه به کارگران بود

عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار بهترین هدیه به کارگران را افزایش ۴۰۰ هزار تومانی دستمزد دانست و ضمن تاکید بر نظارت دولت بر قیمت‌های بازار بر لزوم حفظ حیات بنگاه‌ها و امنیت شغلی کارگران تاکید کرد.

آخرین خبرها از قراردادهای خرج ذخایر ارزی

در ۹ ماه اول پارسال از محل ذخایر ارزی حدود ۱۴ هزار و ۵۰۰ میلیون دلار قراردادهای عاملیت پرداخت تسهیلات ارزی و همچنین تا ۹,۶۰۰ میلیارد تومان قراردادهای ریالی برای پرداخت تسهیلات منعقد شده است.

ایجاد دفاتر حفظ امنیت شغلی برای نیروهای کار ایرانی

معاون وزیر کار از مذاکره با چند کشور اروپایی برای اعزام نیروی کار ایرانی به خارج و ایجاد دفاتر حفظ امنیت شغلی نیروهای کار شاغل در بعضی کشورها خبر داد.

‌بلاتکلیفی در افتتاح کمربندی دوم ارومیه؛ پروژه‌ای که اسیر وعده‌ها شد‌

کمربندی دوم ارومیه که با هدف تسهیل در ترافیک شهری کلنگ‌زنی شد چندین سال است اسیر وعده‌ها شده و بلاتکلیف مانده است و این روزها هر مدیر مرتبط شهری یک وعده تازه از نوع احتمالی برای افتتاح آن می‌دهد.

قراردادهای موقت اجحاف در حق جامعه كارگری است

فسخ قراردادهای راکد سال های 93و94در دستورکار امسال شرکت شهرک های صنعتی فارس/تعیین تکلیف 237قراردادراکد درسال 1397

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرکهای صنعتی فارس از رسیدگی به ۲۳۷ قرار داد راکد در شهرک های صنعتی استان در سال گذشته خبر داد و گفت: این پرونده ها با برگزاری ۶ مرحله جلسه هیئت داوری و حل اختلاف سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بررسی و تعیین تک

آمریکا وعده کمک مالی به براندازان دولت مادورو داد

تهران- ایرنا- وزیر خزانه داری آمریکا وعده داد که این کشور به همراه متحدان غربی خود کمک 10 میلیارد دلاری برای ونزوئلا پس از براندازی دولت مادورو آماده کرده است.

وعده جدید؛ احتمال افتتاح پتروشیمی میاندوآب در نیمه دوم امسال

پروژه مجتمع پتروشیمی میاندوآب که از زمان کلنگ زنی آن بیش از یک دهه می‌گذرد وعده افتتاح محقق نشده متعددی را پشت سر گذاشته و این روزها آخرین وعده افتتاح آن اواخر سال 98 اعلام می‌شود.

بیکاری قریب‌الوقوع چهارهزار کارگر در مازندران/ حفظ جنگل از سوی دولت، نباید منافاتی با اشتغال کارگران داشته باشد

رییس مجمع نمایندگان کارگران استان مازندران پیرامون مشکلات این روزهای کارگران شرکت‌های نکاچوب و بسیاری دیگر در این حوزه گفت: مسئولان کشور توجه داشته باشند که بسیاری از کارگران سه استان شمالی کشور در بخش جنگل فعالیت می‌کنند. حفظ جنگل از سوی دولت، نباید منا

ساماندهی ایستگاه اتوبوس در کرج/لزوم بررسی قراردادهای اتوبوس‌رانی

کرج - سخنگوی شورای شهر کرج ضمن انتقاد به وضعیت نابسامان ایستگاه‌های اتوبوس که باعث زشتی چهره شهر شده از شهردار خواست قراردادهای مربوط به اتوبوس‌رانی بررسی شود.

وضعیت خُلقی کارگران شاغل در صنعت رنگ چگونه است؟

کارگران شاغل در صنعت رنگ به دلیل مواجهه با حلال‌های آلی خستگی، تنش و افسردگی بیشتری را نسبت به سایر افراد تجربه می‌کنند و از نظر خُلقی وضعیت نامطلوبی دارند.

۶ شهرستان فارس در معرض هجوم ملخ‌ها

مزارع و باغ‌های فارس از هجوم ملخ‌ها در امان مانده اند، اما جهاد کشاورزی استان برای کشاورزان، باغداران و زنبورداران توصیه‌هایی دارد .

نکاچوب در آستانه تعطیلی/ بیکاری احتمالی ۶۰۰ کارگر/ کارفرما: سازمان جنگل‌ها قراردادش را با ما تمدید نمی‌کند

برخی منابع کارگری اعلام کردند: پایان قرارداد حفاظت از جنگل سازمان جنگل‌های کشور و عدم تمدید آن با شرکت نکاچوب موجبات بیکاری حدود ۶۰۰ کارگر را فراهم می‌کند. این مساله موجب به خطر افتادن امنیت شغلی کارگران این شرکت شده است. ]]>

یک مسئول خراسان شمالی: وضعیت کارگران ساختمانی بهبود می یابد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: بر اساس پیش بینی ها، امسال صنعت ساخت و ساز رونق می گیرد و امید می رود وضعیت کارگران ساختمانی هم بهبود یابد.

شرط بقای کارگران در گروی حفظ بنگاه‌های اقتصادی است

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: اگر می‌خواهیم کارگران سر کار بمانند، باید بنگاه‌های اقتصادی را حفظ کنیم.]]>