اما و اگرهای طرح ساماندهی حمل و نقل درون شهری زنجان

زنجان - ایرنا - ساماندهی حمل و نقل از مسائل مهمی است که به موضوع روز شهر تبدیل شده تا جایی که مدیریت شهری ارائه طرح پیشنهادی خود را بهترین گزینه اما اساتید مربوطه و کارشناسان امر آن را غیر منطقی و کارشناسی نشده و با تبعات اجتماعی فراوان می دانند.مطالب مرتبط

اما و اگرهای طرح ساماندهی حمل و نقل درون شهری زنجان

زنجان - ایرنا - ساماندهی حمل و نقل از مسائل مهمی است که به موضوع روز شهر تبدیل شده تا جایی که مدیریت شهری ارائه طرح پیشنهادی خود را بهترین گزینه اما اساتید مربوطه و کارشناسان امر آن را غیر منطقی و کارشناسی نشده و با تبعات اجتماعی فراوان می دانند.

30 هکتار به فضای سبز شهری زنجان افزوده می شود

زنجان - ایرنا - رئیس سازمان سیما، منظر و فضای شهری شهرداری زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته امسال 30 هکتار در مناطق کم برخوردار به فضای سبز شهر زنجان اضافه می شود که مجموع این فضا به 642 هکتار می رسد.

افزایش 25 درصدی نرخ کرایه انواع تاکسی درون شهری

شورای اسلامی شهر قم حداکثر افزایش نرخ کرایه انواع تاکسی درون شهری در سال 98 را 25 درصد تصویب کرد .

راننده های اتوبوس های درون شهری برای یارانه دولتی ثبت نام کنند

تهران- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور گفت: راننده های اتوبوس های حمل و نقل همگانی درون شهری برای بهره مندی از یارانه دولتی و دریافت دفترچه بیمه تامین اجتماعی در سامانه جامع بیمه اتحادیه اتوبوسرانی ثبت نام کنند.

مشکلات فعالان ناوگان سنگین درون شهری دماوند بررسی شد

تهران – ایرنا - مشکلات فعالان ناوگان سنگین درون شهری دماوند از جمله تخصیص سهمیه سوخت روز شنبه در نشستی با حضور فرماندار این شهرستان و نمایندگان کامیون داران و دستگاه های مربوطه بررسی و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.

بازنگری خطوط حمل و نقل عمومی شهر زنجان با نظر مردم

زنجان - ایرنا - در جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه های زنجان با دست اندرکاران امور شهری موضوع خطوط حمل و نقل عمومی زنجان به بحث و بررسی گذاشته شد و در نهایت مبنای کار، نظر مردم و بازنگری در جزئیات طرح مد نظر قرار گرفت.

کاهش چهل درصدی تصادف‌های درون شهری در هرمزگان

باغ ملی ۳۳ هکتاری رامسر ساماندهی شود

رامسر - فرماندار رامسر با تاکید بر بازنگری طرح تفصیلی شهری خواستار ساماندهی باغ ۳۳ هکتاری ملی شد.

ناوگان حمل‌ونقل عمومی در زنجان نوسازی می شود

زنجان-شهردار زنجان بر نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی در زنجان تأکید کرد و گفت: طی سالجاری ناوگان حمل‌ونقل شهری زنجان نوسازی می شود.

هماهنگی بین دستگاه های خدماتی لازمه پیشرفت پروژه های شهری

زنجان - ایرنا - در جلسه ستاد هماهنگی مدیریت شهری استان بر لزوم هماهنگی دستگاه های خدمات رسان برای فعالیتهای مفید و پیشرفت پروژه های عمران شهری تاکید شد.

ناوگان حمل و نقل شهری بوشهر فرسوده است/ شهرداری در ساماندهی تاکسی‌ها ضعیف عمل کرده

اداره تخت‌جمشید، پاسارگاد و نقش رستم هیات امنایی شود/ تهیه مواد اولیه مرمت تخت‌جمشید با محدودیت روبه‌روست/ تخریب‌ها در درون نقش‌رستم اتفاق افتاده

بارندگی‌های اخیر سبب بروز مشکلاتی در نقش‌ رستم شده است. از آنجا که احتمالا بر اثر نشست زمین، نقش رستم از درون دچار آسیب و ترک شده باشد، نفوذ آب به درون این ترک‌ها نگران‌کننده است.]]>

ساماندهی رشته ها کلید خورد/ رشته‌ها باید دارای پیوست شغلی باشند

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: در ساماندهی مؤسسات آموزش عالی به جمع بندی رسیده ایم و ساماندهی رشته‌ها در مرحله بعدی آغاز می‌شود.

انجام زیبا سازی و ساماندهی معابر آبادان بر اساس درجه بندی

آبادان - شهردار آبادان گفت: به زودی عملیات زیبا سازی و ساماندهی معابر شهری آبادان بر اساس درجه بندی آغاز می شود.

عصر دوشنبه گاز برخی مناطق شهر زنجان قطع می شود

زنجان - ایرنا - مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: عصر امروز /26 فروردین/ گاز برخی مناطق شهر زنجان قطع می شود.

احتمال سرما زدگی محصولات کشاورزی/ جوی آرام در زنجان حاکم می شود

زنجان- سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان از کاهش دما در استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد و گفت: به کشاورزان نسبت به سرمازدگی محصولات هشدار داده می شود.

جشنواره اکو مهمترین رویداد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در زنجان است

استاندار زنجان با اشاره به اینکه استان زنجان به عنوان قطب تاریخی و گردشگری در کشور مطرح است، گفت: سومین گنبد بزرگ جهان به نام گنبد سلطانیه در زنجان قرار دارد که بیانگر صلح و صفا تاریخی سرزمین ماست.

باد و باران زنجان را فرا می گیرد

زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: با ورود سامانه جدید بارشی به استان از پنجشنبه شب باد و باران مناطق مختلف زنجان را فرا می گیرد.

1400 ازدواج دختران زیر 14 سال در زنجان ثبت شد

زنجان - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان با بیان اینکه این استان در پدیده کودک همسری جزو استان های با رتبه بالا است، گفت: سال گذشته حدود یک هزار و 400 مورد ازدواج دختران زیر 14 سال در زنجان ثبت شد.

زنجان برند جشنواره‌های بین‌المللی است

زنجان-شهردار زنجان گفت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته، زنجان در برهه کنونی به برند جشنواره‌های بین‌المللی تبدیل شده است.