بارش های اخیر خطر فعالیت کانون های گرد و غبار قم را کاهش داد

قم - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست قم گفت: بارش های اخیر با رطوبت بخشیدن به سطح خاک و رونق دادن به پوشش گیاهی کانون های گرد و غبار استان، خطر فعالیت آن ها در فصل گرما را تا حد زیادی کاهش داد.مطالب مرتبط

بارش های اخیر خطر فعالیت کانون های گرد و غبار قم را کاهش داد

قم - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست قم گفت: بارش های اخیر با رطوبت بخشیدن به سطح خاک و رونق دادن به پوشش گیاهی کانون های گرد و غبار استان، خطر فعالیت آن ها در فصل گرما را تا حد زیادی کاهش داد.

تاثیر بارش های اخیر بر فعالیت کانون های گرد و غبار قم

قم- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست قم گفت: بارش های اخیر با رطوبت بخشیدن به سطح خاک و رونق دادن به پوشش گیاهی کانون های گرد و غبار استان، خطر فعالیت آنها در فصل گرما را تا حد زیادی کاهش داد.

کانون های فعال گرد و غبار دراهواز پر آب شد

تهران - ایرنا - سرپرست معاونت دریایی سازمان محیط زیست گفت: کانون های شمال شرق اهواز که از کانون های فعال گرد و غبار بودند با بارش های اخیر و جاری شدن سیل در جنوب کشور، به طور کامل زیر آب رفته اند.

بازگشت به عقب در صورت حذف بودجه گرد و غبار

دبیر ستاد ملی مقابله با گرد و غبار از احتمال ایجاد کانون‌های جدید گرد و غبار در نتیجه سیل‌های اخیر خبر داد و مخالفت خود را با حذف اعتبارات مقابله با گرد و غبار در بودجه سال ۹۸ اعلام کرد.

آیا بودجه گرد و غبار به نفع سیل حذف می‌شود؟

دبیر ستاد ملی مقابله با گرد و غبار از احتمال ایجاد کانون‌های جدید گرد و غبار در نتیجه سیل‌های اخیر خبر داد و مخالفت خود را با حذف اعتبارات مقابله با گرد و غبار در بودجه سال ۹۸ اعلام کرد.

کاهش غلظت گرد و غبار خوزستان

مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به کاهش دید افقی در آبادان و خرمشهر به ۳۰۰۰ متر، گفت: غلظت گرد و غبار کمتر شده و وضعیت رو به بهبود است.

کانون های فعال ریزگردهای اهواز پر آب شد

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت دریایی سازمان محیط زیست گفت: با توجه به بارش های اخیر و جاری شدن سیل در جنوب کشور، کانون های شمال شرق اهواز که از کانون های فعال ریزگردها بودند، تماما زیر آب رفته اند.

بارش های سیلابی زمین را سیراب و خاک را تثبیت کرد

ایلام - ایرنا - معاون فنی منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت: بارش های سال زراعی جاری به ویژه بارندگی های بهاره باعث شد که خاک در کانون های تولید گرد و غبار در کشور عراق، استان خوزستان و ایلام سیراب و تثبیت شود.

فعال شدن کانون‌های جدید گرد و غبار در صورت گرم شدن هوا

بارش‌های سیل‌آسا در اردیبهشت دروغ است / لزوم تعیین تکلیف نرخ کرایه‌ها در دولت

"بارش‌های سیل‌آسا در اردیبهشت دروغ است،‌ کاهش ۱۰ درصدی سرقت در تهران،‌ تعیین تکلیف نحوه بازپرداخت وام‌های مددجویان در مناطق سیل‌زده، قیمت کتب درسی سال تحصیلی ۹۸ ـ ۹۹ اعلام شد، انتقاد محیط زیست به حذف احتمالی بودجه گرد و غبار، تلاش جهت ایجاد فضاهای بانشاط

فعالیت بیش از ۲۳ هزار کانون مساجد در سراسر کشور

قم - رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور از فعالیت ۲۳ هزار و ۱۰۰ کانون مساجد در سراسر کشور خبر داد.

کانون‌های فرهنگی مساجد به کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه کمک کنند

قم - دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: کانون‌های فرهنگی مساجد با ایجاد تحرک و انگیزه و ارائه محتوای مناسب می‌توانند باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه شوند.

کسری بارش های سیستان و بلوچستان جبران شد

زاهدان- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت سامانه بارشی اخیر جدول تغییرات بارش سال زراعی این استان را که 20 میلی متر کسری داشت جبران و حتی بیشتر از شرایط نرمال بارش دریافت کرده است.

کاهش کانون های بیماری تب برفکی در استان مرکزی

واکسیناسیون دام ها از مهمترین عوامل کاهش 43 درصدی کانون های بیماری تب برفکی در استان مرکزی بوده است.

اقدام آمریکا منجر به افزایش فعالیت‌های سپاه خواهد شد

کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: اقدام اخیر آمریکا در تروریستی نامیدن سپاه، نه تنها موجب کاهش فعالیت های سپاه نخواهد شد بلکه افزایش آن را هم به دنبال خواهد داشت.

سیستان و بلوچستان سیراب شد

زاهدان- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت سامانه بارشی اخیر جدول تغییرات بارش سال زراعی این استان را که 20 میلی متر کسری داشت، جبران کرد و این استان حتی بیشتر از شرایط نرمال بارش دریافت کرده است.

کاهش سه تا چهار دررجه ای دما در خوزستان

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی فعالیت سامانه بارش‌زا از اواسط امروز تا اواخر وقت فردا در استان خبر داد.

سیستان و بلوچستان همچنان درگیر خشکسالی است

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی ‌سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه فعالیت سامانه بارشی اخیر 20 میلی متر کسری بارش سال زراعی سیستان و بلوچستان را جبران کرده اما خشکسالی در این استان با بارش‌های این چنینی رفع نمی‌شود.

بارش برف بهاری در استان اردبیل؛ دمای هوای اردبیل تا 12 درجه کاهش یافت

در حال حاضر با کاهش دما بین 8 تا 12 درجه در برخی شهرستان‌های اردبیل شاهد بارش برف بهاری هستیم به طوری که ارتفاع بارش برف در خلخال بیشتر از چهار سانتی‌متر است و همچنان ادامه دارد.

گرد و غبار ناخوانده مدارس 4 شهرستان خوزستان را به تعطیلی کشاند

با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر ورود توده گرد و غبار با منشأ خارجی مدارس نوبت صبح تمام مقاطع تحصیلی در شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان و اروندکنار تعطیل است.