31 مکان مذهبی گلستان در اختیار سیل زدگان است

گرگان - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت که 31 بقعه و مکان مذهبی این استان برای اسکان موقت در اختیار سیل زدگان قرار دارد و به طور متوسط روزانه به 600 نفر خدمات اسکان ارایه می شود.مطالب مرتبط

31 مکان مذهبی گلستان در اختیار سیل زدگان است

گرگان - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت که 31 بقعه و مکان مذهبی این استان برای اسکان موقت در اختیار سیل زدگان قرار دارد و به طور متوسط روزانه به 600 نفر خدمات اسکان ارایه می شود.

یک هزار و200 مکان ورزشی در اختیار سیل‌ زدگان کشور قرارگرفت

اهواز - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: یک هزار و 200 مکان ورزشی در پی وقوع سیلاب اخیر برای استفاده سیل زدگان سراسر کشور در اختیار ستادهای مدیریت بحران استان های سیل زده قرار گرفت.

وزیر ورزش:1200 مکان ورزشی در اختیار سیل‌ زدگان قرار گرفت

اهواز- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: هزار و 200 مکان ورزشی در پی وقوع سیلاب اخیر برای استفاده سیل زدگان سراسر کشور در اختیار ستادهای مدیریت بحران استان های سیل زده قرار گرفت.

اهواز| 1200 مکان ورزشی در اختیار سیل‌زدگان سراسر کشور قرار گرفت

وزیر ورزش و جوانان گفت: نزدیک به یک هزار و 200 مکان ورزشی در اختیار ستاد بحران استان‌های مختلف قرار گرفت که 700 مورد آن با هدف اسکان سیل‌زدگان، مسافران وجمع‌آوری کمک‌های مردمی مورد استفاده قرار گرفت.

وزیر ورزش:هیچ الزامی به تخلیه مکان های اسکان سیل زدگان نیست

اهواز- ایرنا– وزیر ورزش و جوانان گفت: هیچ الزامی در تخلیه مکان هایی که برای اسکان در اختیار سیل زدگان قرار گرفته است، نداریم و مردم هر زمان بخواهند با رضایت و تمایل خود می توانند این مکان ها را ترک کنند.

هیچ الزامی به تخلیه مکان های اسکان سیل زدگان متعلق به وزارت ورزش و جوانان نیست

وزیر ورزش و جوانان، امروز در اهواز گفت: ما هیچ الزامی برای تخلیه مکان هایی که برای اسکان در اختیار سیل زدگان قرار دادیم نداریم و مردم با رضایت و تمایل خودشان هر زمان خواستند می توانند محل را ترک کنند. ]]>

سیل زدگان هیرمند در حال انتقال به چهار مکان اضطراری هستند

زاهدان- ایرنا- مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: چهار مکان با ظرفیت 500 خانوار در شهرستان هیرمند برای اسکان اضطراری سیل زدگان پیش بینی شده است که افراد در حال انتقال به این مکان های امن هستند.

سیل زدگان هیرمند درحال انتقال به چهار مکان اضطراری هستند

زاهدان- ایرنا- مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: چهار مکان با ظرفیت 500 خانوار در شهرستان هیرمند برای اسکان اضطراری سیل زدگان پیش بینی شده است که افراد در حال انتقال به این مکان های امن هستند.

بلیت فروشی در نیمه نهایی لیگ بسکتبال به نفع سیل زدگان گلستان

تهران- ایرنا- مسوولان باشگاه شهرداری گرگان برای دو دیدار حساس تیم خود در نیمه نهایی لیگ برتر بلیت فروشی انجام می دهند و عواید آن را در اختیار سیل زده های استان گلستان قرار خواهند داد.

درگیری‌های مذهبی در آسیا رو به افزایش است

"حمله مرگبار در سریلانکا نشان دهنده این واقعیت است که در منطقه‌ای که تساهل مذهبی تحت تاثیر سیاستی مبتنی بر هویت‌های قومی و نژادی تضعیف می‌شود، به چه آسانی و راحتی همزیستی مذهبی از هم فروپاشیده می‌شود."

جوانان هیئت‌های مذهبی امامشهر به کمک سیل‌زدگان لرستان می‌روند

یزد ـ مسئول روابط عمومی دبیرخانه بین‌المللی یزد حسینیه ایران گفت: جمعی از جوانان هیئت‌های مذهبی امامشهر در آستانه روز جوان عازم مناطق سیل‌زده لرستان به منظور خدمت‌رسانی می‌شوند.

رئیس جمهوری:لوازم اساسی منزل در اختیار سیل زدگان قرار گیرد

ایلام - ایرنا - رئیس جمهوری گفت: تلاش خواهیم کرد تا در شرایط کنونی به جای کمک های مالی لوازم اساسی منازل تهیه و در اختیار سیل زدگان قرار گیرد.

هزینه برپایی مراسم هفته سلامت کهگیلویه و بویراحمد در اختیار سیل‌زدگان قرار گرفت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هزینه برپایی برنامه‌های هفته سلامت این استان در اختیار سیل‌زدگان کشور قرار گرفت.

بوشهر| هزینه برپایی مراسم هفته جوانان در اختیار سیل‌زدگان کشور قرار گرفت

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: امسال هزینه برپایی جشن‌ها و مراسم هفته جوانان در اختیار سیل‌زدگان کشور قرار گرفت.

مکان های امن برای اسکان سیل زدگان سیستان پیش بینی شده است

زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: جمعیت هلال احمر با توجه به طغیان رودخانه های محلی سیستان ناشی از بارندگی شدید مکان های امن نظیر سالن های ورزشی و مدارس را برای اسکان اضطراری برخی روستاهای در معرض خطر پیش بینی کرده ا

مکان های امن برای اسکان سیل زدگان سیستان پیش بینی شده است

زاهدان- ایرنا- مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: جمعیت هلال احمر با توجه به طغیان رودخانه های محلی سیستان ناشی از بارندگی شدید مکان های امن نظیر سالن های ورزشی و مدارس را برای اسکان اضطراری برخی روستاهای در معرض خطر پیش بینی کرده

کمک رسانی به سیل زدگان گلستان قطع نشود

گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان گفت: ابعاد گسترده خسارت های وارده به سیل زدگان گلستان به اندازه ای است که جبران آن در حال حاضر از سوی مردم آسیب دیده ممکن نبوده و لازم است کمک های ارسالی به این مناطق تا زمان عادی شدن شرایط ادامه یابد.

پخت غذای گرم برای سیل زدگان در مسجد جامع نوده خاندوز

این روزها از همه جای گلستان سیل مهربانی سوی مناطق سیل زده روانه می شود و مردم مهربان گلستان در کنار سیل زدگان هستند. در مسجد جامع نوده خاندوز هم با کمک خیران بیش از یک هزار پرس غذای گرم تهیه و برای سیل زدگان ارسال شد.

کمپ سیل زدگان منطقه «خسرج»

با بالا آمدن سیلاب در خوزستان بسیاری از روستاها و زمین‌های اطراف سد کرخه زیر آب رفته است و تعداد زیادی هم روستاهای خود را تخلیه کرده و در مکان‌های امن اسکان و چادر زدند و تا عادی شدن این بحران در کمپ سیل زدگان منطقه «خسرج» زندگی می‌کنند.

کمک ژاپن به سیل زدگان ایران

ژاپن اقلامی را به منظور کمک به سیل زدگان ایران ، در اختیار این کشور قرار داد. گفته می شود ایران با بدترین سیل طی 70 سال گذشته روبرو شده است.