دستگاه های اجرایی به شوراهای اسلامی پاسخگو باشند

شهرکرد- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهرکرد گفت: با توجه به جایگاه مردمی شوراهای اسلامی شهر و روستا، مسئولان دستگاه های اجرایی در خصوص عملکرد خود به شوراها پاسخگو باشند.مطالب مرتبط

دستگاه های اجرایی به شوراهای اسلامی پاسخگو باشند

شهرکرد- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهرکرد گفت: با توجه به جایگاه مردمی شوراهای اسلامی شهر و روستا، مسئولان دستگاه های اجرایی در خصوص عملکرد خود به شوراها پاسخگو باشند.

دستگاههای اجرایی باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند

قزوین- مدیر کل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین گفت: مدیران دستگاههای اجرایی وظیفه دارند به مطالبات مردم به صورت شفاف و صریح پاسخگو باشند.

استاندار: دستگاه های اجرایی قم در خدمت تولید باشند

قم- ایرنا- استاندار قم با اشاره به این که دستگاه های اجرایی باید در خدمت تولید و سرمایه گذار باشند، گفت: کارفرما، کارگر، تولیدکننده و مصرف کننده از رونق تولید بهره مند می شوند و هر کدام از این عناصر پایداری خود را از دست بدهد، تولید محقق نخواهد شد.

دستگاه‌های اجرایی به ارائه طرح‌های فناورانه توجه داشته باشند

ترامپ: دموکرات ها باید درباره پرونده ادعای تبانی با روسیه پاسخگو باشند

فرمانداران نسبت به بارندگی‌های روزهای آتی در گلستان توجه لازم را داشته باشند

سرپرست استانداری گلستان با تقدیر از همکاری دستگاه های اجرایی در سطح ملی، ارتش و سپاه در سیلاب استان، گفت: ماشین آلات این دستگاه ها حداقل تا 10 روز آینده در استان ادامه همکاری را خواهند داشت و خروج آنها با تشخیص مدیریت بحران استان خواهد بود.

گلستان|دستگاه‌های اجرایی باید مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران را حل کنند

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران از مانع‌تراشی برخی دستگاه‌های اجرایی انتقاد می‌کنند، گفت: دستگاه‌های اجرایی استان مکلف هستند تا موانع و مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران را برطرف کنند.

تاکید امام جمعه بوشهر بر تنظیم سند جامع شوراهای اسلامی در کشور‌

امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش مهم شوراها در شهرها و روستا در رسیدگی به امورات گفت: تنظیم سند جامع شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح کشور امری مهم و ضروری است.

دستگاه‌های اجرایی برای پاسخگویی به موقع متمرکز شوند

وزیر کشور: لازم است مسئولان و دستگاه‌های اجرایی بیش از پیش در جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی متمرکز شوند

آزمون و خطا از دستگاه قضایی پذیرفته نیست

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه پس از گذشت چهار دهه از تشکیل دستگاه قضایی جمهوری اسلامی، آزمون و خطا از این مجموعه عظیم پذیرفته نیست، گفت: قضات شریف که اکثریت بدنه قوه قضاییه را تشکیل می‌دهند، باید اولین مدعیان علیه فساد و نارسایی در دستگاه قضایی باشند.

188 تشکل کارگری و کارفرمایی در قم فعال است

قم - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم گفت: 188 تشکل کارگری و کارفرمایی در این استان فعال است و شوراهای اسلامی کار، مجمع نمایندگان کارگران و کارگران ساختمانی سه تشکل اصلی می باشند.

لزوم خدمت شوراهای اسلامی به مردم به دور از گرایش‌های سیاسی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مردم از شوراهای شهر و روستا مطالبات زیادی دارند که اعضای شوراها باید به دور از گرایش‌های سیاسی و جناحی به مردم خدمت کنند.

نماینده مجلس:حریم لواسان از 3300 به 761 هکتار کاهش یافته است

تهران- ایرنا- «مصطفی کواکبیان» نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاهش حریم شهر لواسان طی سال های اخیر از سه هزار و 300 به 761 هکتار تاکید کرد: این مساله باید پیگیری شود و مسئولان پاسخگو باشند.

نماینده مجلس:حریم لواسان از 3300 به 761 هکتار کاهش یافته است

تهران- ایرنا- «مصطفی کواکبیان» نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاهش حریم شهر لواسان طی سال های اخیر از سه هزار و 300 به 761 هکتار تاکید کرد: این مساله باید پیگیری شود و مسئولان پاسخگو باشند.

ضرورت وحدت رویه برای جمع آوری کمکهای مردمی

دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه وبویراحمد باید در جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم و ارسال آن‌ها به استان‌های سیل زده وحدت رویه داشته باشند.

تهیه‌کننده و پخش‌کننده «رحمان 1400» باید پاسخگو باشند

با وجود اظهارات کارگردان فیلم «رحمان ۱۴۰۰» درباره نمایش نسخه اصلاح‌شده فیلم در سینماها، مدیرکل سینمای حرفه‌ای درباره تاخیر در توقف این فیلم سینمایی توضیحاتی ارائه داد و تاکید کرد: از نظر حقوقی فعلا پخش‌کننده و تهیه‌کننده باید پاسخگوی این اتفاق باشند.

تمام دستگاه های اجرایی البرز در حمایت از تولید پای کار هستند

کرج - ایرنا - استاندار البرز اعلام کرد: برای تحقق شعار سال و کاهش مشکلات اقتصادی، تمام دستگاه های اجرایی استان در حمایت از تولید کنندگان پای کار آمده اند.

آماده‌باش کامل همه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی بردسکن

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران بردسکن اعلام کرد: همه دستگاه‌های اجرایی بردسکن در آماده‌باش کامل بسر می‌برند. ]]>

دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر کمک خود را برای سیل‌زدگان فرستادند

بوشهر - ادارات، دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مختلف استان بوشهر کمک‌های خود به سیل‌زدگان را ارسال کردند.

ورود کمیسیون اصل۹۰ مجلس به بررسی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سیل

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: کمیسیون گزارشی از عملکرد دستگاه‌های اجرایی در مناطق سیل زده تهیه و به صحن علنی مجلس ارائه خواهد داد.