435 فرصت شغلی در تعاونی های کردستان ایجاد شد

سنندج - ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: سال گذشته در این استان 48 شرکت تعاونی جدید با 435 فرصت شغلی ایجاد شده است.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ سایر] [ اشتغال-تعاون]


مطالب مرتبط

435 فرصت شغلی در تعاونی های کردستان ایجاد شد

سنندج - ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: سال گذشته در این استان 48 شرکت تعاونی جدید با 435 فرصت شغلی ایجاد شده است.

ایجاد 1320 فرصت شغلی برای جوانان در 520 طرح

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از بهره برداری ۵۲۰ طرح در حوزه جوانان با همکاری مشترک وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت: این طرح‌ها به ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی منجر شده است.

19520 فرصت شغلی در استان بوشهر ایجاد شد

بوشهر-ایرنا- رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: پارسال با صدور هفت هزارو 808 فقره پراونه کسب صنفی 19هزارو 520 فرصت شغلی در این استان ایجاد شد.

صنعت گردشگری دومیلیون فرصت شغلی در فرانسه ایجاد کرده است

تهران - ایرنا - موسسه ملی آمار فرانسه اعلام کرد که در سال 2018 میلادی ، اقامت 438میلیون و 200هزار نفر شب در این کشور ثبت شد و صنعت گردشگری با سهم هشت درصدی در تولید ناخالص ملی ؛ موجب ایجاد دو میلیون فرصت شغلی در فرانسه شده است.

ایجاد فرصت‌های شغلی جدید روستایی با گسترش باغات در اراضی دیم

ایجاد 1320 فرصت شغلی برای جوانان با تسهیلات 63 میلیارد تومانی

پنج هزار شغل در بخش صنعت قم ایجاد شد

قم - ایرنا - رئیس سازمان صمت قم، گفت: سال گذشته پنج هزار و 50 فرصت شغلی در بخش صنعت، معدن و تجارت استان با سرمایه گذاری بیش از یکهزار و 330 میلیارد تومان ایجاد شد.

سه هزار فرصت شغلی در شازند هدفگذاری شد

اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان شازند گفت: سه هزار فرصت شغلی در بخش های مختلف عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی این شهرستان، امسال هدفگذاری شده است.

بیش از 37 میلیون دلار از محصولات شرکت های تعاونی کردستان صادر شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: طی سال گذشته شرکت های تعاونی این استان 37 میلیون و 731 هزار و 83 دلار از محصولات تولیدی خود را صادر کردند.

توجه به زراعت چوب سبب صیانت از جنگل و ایجاد اشتغال می شود

فومن- استاندار گیلان خواستار مشارکت واحدهای تولیدی صنایع سلولزی در زراعت چوب شد و گفت: اجرای این طرح علاوه بر صیانت از جنگل، فرصت شغلی نیز در استان گیلان ایجاد می کند.

پیامدهای ورود بی‌رویه اتباع بیگانه بر فرصت‌های شغلی جوانان

کارشناسان اقتصادی با هشدار نسبت به پیامدهای ورود بی رویه اتباع بیگانه به کشور، اشغال فرصت‌های شغلی جوانان جویای کار توسط مهاجرین را از جمله این پیامدها قلمداد می‌کنند.

شرکت‌های دانش بنیان خراسان رضوی، ۳۵ هزار شغل ایجاد کرده اند

در خراسان رضوی ۳۲۳۱ شرکت دانش بنیان و فعال در حوزه فناوری اطلاعات وجود دارد که باعث ایجاد حدود ۳۵ هزار فرصت شغلی شده اند.

چند طرح اشتغالزایی رونمایی شد/ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی برای جوانان

طرح‌های اشتغال زایی جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید رونمایی شد.

ایجاد تعاونی فرآوری زرشک و زعفران به نفع مردم است

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: ایجاد تعاونی در زمینه فرآوری محصولات راهبردی زعفران و زرشک می تواند منافع خوبی برای مردم منطقه زیرکوه داشته باشد و استفاده از تجربه سایر مناطق در این خصوص نیز مثمر ثمر است.

رغبت دانش آموزان به تحصیل در رشته ریاضی کاهش یافته است

سنندج - ایرنا - رئیس دانشگاه کردستان با بیان اینکه در گذشته اهمیت بیشتری به رشته ریاضی داده می شد، گفت: نبود فرصت شغلی موجب کم رغبتی دانش آموزان به تحصیل در رشته های دانشگاهی مرتبط با ریاضی شده است.

سطح گلخانه های کشور دو برابر شده است

تهران – ایرنا- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرک های کشاورزی گفت: سطح گلخانه های کشور در دولت تدبیر و امید دو برابر شده که این مهم نقش به سزایی در افزایش تولید، افزایش بهره وری آب و ایجاد فرصت های شغلی پایدار دارد.

اشتغالزایی معادن استان مرکزی

معاون امور معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 311 فرصت شغلی جدید پارسال در معادن نقاط مختلف استان ایجاد شد.

کمیته امداد کردستان برای بیش از سه هزار نفر شغل ایجاد کرد

سنندج - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: سال گذشته برای سه هزار و 478 مددجوی جویای کار زیرپوشش این نهاد در استان شغل ایجاد شد.

26دفتر خدمات الکترونیک جدید قضایی در کردستان ایجاد می شود

سنندج - ایرنا - معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان کردستان گفت: مجوز ایجاد 43 دفتر خدمات الکترونیک قضایی گرفته شده و کارهای فعال شدن 26 دفتر در حال انجام است و در اردیبهشت به تدریج راه اندازی می شود.

وجود فرصت سالانه ۵۰ میلیارد دلاری تحول دیجیتالی در ایران

دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، تحول دیجیتال در دوره‌ای ١٠ ساله، ٣ تریلیون دلار ارزش اقتصادی ایجاد خواهد کرد، گفت: سالانه ٥٠ میلیارد دلار تحول دیجیتال در ایران می‌تواند فرصت‌های خوبی را ایجاد کند.