ذخیره آب در بندهای خاکی تایباد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تایباد گفت: 900 میلیون مترمکعب آب پشت سدهای خاکی، سنگی و ملاتی این شهرستان ذخیره سازی شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 50 درصد بیشتر شده است.مطالب مرتبط

ذخیره آب در بندهای خاکی تایباد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تایباد گفت: 900 میلیون مترمکعب آب پشت سدهای خاکی، سنگی و ملاتی این شهرستان ذخیره سازی شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 50 درصد بیشتر شده است.

ذخیره آب زیرزمینی با بندهای خاکی فولاد محله

بندهای خاکی فولاد محله مهدیشهر ، این روستا را از خسارت های ناشی از جاری شدن سیلاب حفظ و منابع آبی جدیدی برای کشاورزی منطقه ایجاد کرد.

ساخت سر ریز برای همه بندهای خواف در مدت دو ماه

سرپرست فرمانداری خواف  گفت: با هدف مدیریت و کنترل بندهای خاکی  ،در مدت دو ماه باید برای همه بندهای این شهرستان  سرریز ساخته شود.

هشت میلیون متر مکعب آب در سدهای خاکی بافق ذخیره شد

یزد- ایرنا- رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری بافق گفت: با بارندگی های اخیر هشت میلیون متر مکعب آب در 9 سد خاکی این شهرستان ذخیره شد.

یک میلیون متر مکعب آب در سدهای خاکی سبزوار ذخیره شد

سبزوار- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: در پی بارندگی های 2 ماه گذشته بیش از یک میلیون متر مکعب آب در 14 سد خاکی این شهرستان ذخیره شد.

شکسته شدن تعدادی از بندهای خاکی - درح

سیراب شدن بندهای خاکی زیرکوه

فرماندهان مرزبانی تایباد و هرات دیدار کردند

مشهد- ایرنا- نشست فرماندهان مرزبانی تایباد و هرات افغانستان با هدف افزایش تعاملات مرزی در زمینه های مختلف عصر سه شنبه در شهر مرزی تایباد واقع در شرق خراسان رضوی برگزار شد.

تصادف در تایباد منجر به مرگ 2 موتورسوار شد

مشهد- ایرنا- مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی 115 تایباد گفت: برخورد 2 دستگاه موتورسیکلت با یکدیگر در جاده تایباد - خواف منجر به مرگ 2 راکب آنها شد.

نشست فرماندهان مرزبانی تایباد و افغانستان در تایباد

نشست فرماندهان مرزبانی تایباد و افغانستان با هدف تعاملات مرزی در زمینه های مختلف امروزدر تایباد برگزار شد.

افزایش ذخیره آب در پشت سد قدرونی

فرماندار زرند گفت: بارندگی‌های اخیر ذخیره آب در پشت سد قدرونی را افزایش داده است.

مسیر تایباد به روستای دربند مسدود شد

فرماندار تایباد تاکید کرد: در ادامه بارش‌های شدید در این شهرستان ساعتی پیش مسیر تایباد به روستای دربند از توابع بخش مرکزی این به علت سیلاب و آبگرفتگی مسدود شد.]]>

سیلاب مسیر تایباد به روستای دربند را بست

مشهد- ایرنا- فرماندار تایباد گفت: هم اینک مسیر تایباد به روستای دربند از توابع بخش مرکزی این شهرستان به علت سیلاب و آبگرفتگی بسته شده است.

سیلاب مسیر تایباد به روستای دربند را بست

مشهد - ایرنا - فرماندار تایباد گفت: هم اینک مسیر تایباد به روستای دربند از توابع بخش مرکزی این شهرستان به علت سیلاب و آبگرفتگی بسته شده است.

سه سد دیگر در خراسان رضوی سرریز شد

مشهد- ایرنا- مدیر بهره برداری و نگهداری تاسیسات آبی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: تعداد سدهایی که امروز 25 فروردین ماه در این استان سرریز شده اند با افزوده شدن سه سد در شهرستانهای تایباد، چناران و طرقبه شاندیز به هفت سد افزایش یافت.

سیلاب مسیر مشهدریزه- تایباد را مسدود کرد

فرماندار و رییس ستاد مدیریت بحران تایباد گفت: بارش باران از ظهر امروز در نقاط مختلف شهرستان آغاز شده و تاکنون ادامه دارد.]]>

مدارس تایباد نیز تعطیل شد

مشهد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش تایباد گفت: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارندگی شدید و احتمال جاری شدن سیل مدارس نوبت عصر یکشنبه این شهرستان تعطیل شد.

واردات نفت هند از ایران ۵ درصد افزایش یافت

در سال مالی گذشته تا پایان ماه مارچ، شرکت‌ها پیش از آغاز تحریم‌های ضد ایرانی، خرید نفت خود از ایران را افزایش دادند و واردات نفت هند حدود ۵ درصد افزایش یافت.

امید بیماران پوستی با سلول درمانی افزایش یافت

تهران- ایرنا - پوست بدن بیشتر از هر عضو دیگری در معرض آسیب قرار دارد و با گذر زمان، ذخیره سلول‌های بنیادی موجود در آن از بین می‌رود؛ اما محققان با کمک روش‌هایی همچون سلول درمانی توانایی ترمیم را به پوست هدیه می‌دهند.

روستای دوغارون در تایباد تخلیه شد

مشهد - ایرنا - فرماندار تایباد گفت: با توجه به پیش بینی بارشهای شدید از عصر یکشنبه به منظور پیشگیری از بروز مخاطرات انسانی 24 خانوار از اهالی روستای دوغارون در بخش مرکزی این شهرستان جابه جا شد.