توصیه‌های رئیس سازمان دامپزشکی درباره مناطق سیل‌زده

رئیس سازمان دامپزشکی توصیه‌ها و هشدارهایی نسبت به اقداماتی که باید در مناطق سیل زده انجام شود و مخاطراتی که احتمال بروز شیوع آن‌ها وجود دارد را اعلام و درباره راهکارها و اقداماتی که می‌توان از آن‌ها پیشگیری کرد نیز سخن گفت.مطالب مرتبط

توصیه‌های رئیس سازمان دامپزشکی درباره مناطق سیل‌زده

رئیس سازمان دامپزشکی توصیه‌ها و هشدارهایی نسبت به اقداماتی که باید در مناطق سیل زده انجام شود و مخاطراتی که احتمال بروز شیوع آن‌ها وجود دارد را اعلام و درباره راهکارها و اقداماتی که می‌توان از آن‌ها پیشگیری کرد نیز سخن گفت.

بیماری شایعی در دام‌های مناطق سیل‌زده خوزستان مشاهده نشده است

مدیرکل دامپزشکی خوزستان با اشاره به اعزام اکیپ‌های دامپزشکی در مناطق سیل‌زده استان، گفت: تاکنون ۱۸ هزار و ۲۰۰ رأس دام توسط تیم‌های دامپزشکی استان و اکیپ‌های اعزامی سایر استان‌ها درمان شدند.

21354 راس دام در مناطق سیل زده توسط دامپزشکی مرکزی ایمن شدند

اراک - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: 21 هزار و 354 راس دام در مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان توسط دامپزشکی این استان در برابر بیماری های دامی ایمن سازی شدند.

توصیه آتش‌نشانی درباره تندباد احتمالی تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی درباره احتمال وقوع تندباد لحظه‌ای در تهران نکات ایمنی برای پیشگیری از خسارات را تشریح کرد.

واردات دام سنگین از برزیل به زودی

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در بازید از چند کشتارگاه در چابهار و کنارک و آزمایشگاه مرجع دامپزشکی چابهار افزود: علاوه بر دام سبک وارداتی از اروپا، در آینده نزدیک دام سنگین از برزیل وارد خواهد شد.

توصیه‌های اورژانسی به بیماران مناطق سیل‌زده

سخنگوی سازمان اورژانس کشور برخی نکات برای پیشگیری از تشدید یا بروز بیماری‌های غیرواگیر در مناطق سیل‌زده را تشریح کرد.

هشدار سازمان نظام پرستاری درباره احتمال شیوع بیماری‌های واگیردار در مناطق سیل‌زده

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: با توجه به آغاز فصل گرما در مناطق جنوبی کشور و مسئله سیل، مسئولین می‌بایست به سلامت مردم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

توصیه‌های سازمان هواشناسی به کشاورزان

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن اشاره به ورود یک سامانه بارشی به کشور به کشاورزان توصیه کرد مزارع خود را به‌موقع آبیاری و از کندوهای عسل محافظت کنند.

استقرار گروه های دامپزشکی فارس در مناطق سیل‌زده خوزستان

گروه های عملیاتی دامپزشکی فارس در مناطق سیل زده استان خوزستان مستقر شده اند.

وجود خون‌مردگی و لکه‌های سبزرنگ روی گوشت مرغ / دامپزشکی قول پیگیری داد

در شرایطی که یکی از شهروندان در هنگام خرید گوشت مرغ شاهد عارضه‌هایی مانند خون‌مردگی و لکه‌های سبزرنگ روی گوشت مرغ بوده است، رئیس سازمان دامپزشکی اعلام کرد که احتمال خطای انسانی در هر کاری وجود دارد اما قطعاً این مسئله را پیگیری می‌کنیم.

واکسیناسیون ۲۱هزار رأس دام درنقاط سیل زده غرب توسط دامپزشکی مرکزی

اراک- مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی از واکسیناسیون بیش از ۲۱هزار راس دام سبک و سنگین در مناطق سیل زده استان های خوزستان و لرستان، توسط تیم های دامپزشکی این استان خبر داد.

توضیحات رئیس سازمان حفظ نباتات درباره مقابله با هجوم ملخ‌‎ها

درگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات درباره مقابله هجوم ملخ‌‎ها گفت: در ۶ استان جنوبی کشور تا امروز ۳۸ هزار هکتار سم پاشی شده و مبارزه با هجوم ملخ‎‌های صحرایی ادامه دارد.

اردوگاه اسکان اضطراری بام‌دژ تخلیه شد/پرهیز از سفر غیر ضروری به مناطق شمالی

سخنگوی سازمان مدیریت بحران گفت: با توجه به انتظار بارش برف و تشدید آن در روز دوشنبه در شمال غرب و غرب کشور و شرایط جوی مخاطره آمیز شامل مه غلیظ و احتمال کولاک، به هموطنان توصیه می‌کنیم از سفرهای غیرضروری به این مناطق پرهیز کنند.

450راس دام سبک وسنگین تلف شده سیل خوزستان دفن بهداشتی شدند

اهواز - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی خوزستان گفت:لاشه 450 راس دام سبک و سنگین و 23هزار قطعه مرغ مناطق سیل زده خوزستان با نظارت ماموران دامپزشکی به صورت بهداشتی دفن شدند

اعزام اکیپ های واکسیناسیون دام درمناطق سیل زده خوزستان

اهواز-مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان با حضور در روستاهای شهرستان شادگان گفت: با اعزام اکیپ های دامپزشکی در مناطق سیل زده استان تا کنون ۱۸ هزار و ۲۰۰ راس دام توسط تیم های درمان شدند.

رئیس سازمان غذا و دارو: نگران تأمین داروی مناطق سیل‌زده نیستیم

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تمام شرکت‌های تولید و توزیع‌کننده برای تأمین اقلام دارویی و بهداشتی مناطق سیل‌زده آماده‌باش هستند.

نظر متفاوت یک مدافع‌حرم درباره کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده

خبرنگار مهر در مناطق سیل زده خوزستان با یک کارشناس فوریت‌های پزشکی که سابقه حضور در سوریه و دفاع از حرم را داشته، درباره هجمه‌های وارد بر مدافعان حرم و حضور آن‌ها در مناطق سیل زده صحبت کرد.

۱۹۶ هزار راس دام سبک با مجوز دامپزشکی در سال ۹۷ از استان خارج شد

سنندج - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کردستان با اشاره به پتانسیل استان در بخش دامداری گفت: در سال گذشته ۱۹۶ هزار راس دام سبک با مجوز دامپزشکی از استان خارج شده است.

توصیه اورژانس در پی کاهش ناگهانی دما

سخنگوی سازمان اورژانس کشور در پی گزارش حوادثی ناشی از استفاده از وسایل گرمایشی طی ٧٢ ساعت گذشته، استفاده ایمن از این وسایل را توصیه کرد.

۵ توصیه رهبر انقلاب به رئیس جمهور برای بازسازی مناطق سیل زده

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR برش‌هایی از پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه رئیس جمهور را در مجموعه سخن‌نگاشتی منتشر کرد