سوءاستفاده از کم تحرکی بچه آهوهای بوشهر!

رئیس امور حیات وحش حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: متأسفانه در فصل زادآوری که از اواخر اسفند تا اوایل فصل بهار است، برخی افراد اقدام به انتقال کهره آهوها می‌کنند و از آنجا که بچه آهو در ابتدای تولد تحرک چندانی ندارد، متخلفان نیز از این شرایط سوءاستفاده ومطالب مرتبط

سوءاستفاده از کم تحرکی بچه آهوهای بوشهر!

رئیس امور حیات وحش حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: متأسفانه در فصل زادآوری که از اواخر اسفند تا اوایل فصل بهار است، برخی افراد اقدام به انتقال کهره آهوها می‌کنند و از آنجا که بچه آهو در ابتدای تولد تحرک چندانی ندارد، متخلفان نیز از این شرایط سوءاستفاده و

بی‌تحرکی عامل اضافه وزن ۴۰ درصد مردم ایران

سرپرست جدید فدراسیون ورزش‌های همگانی و مدیر کل ورزش‌های همگانی وزارت ورزش با اشاره به کم تحرکی در جامعه گفت:در قبال این وضعیت همه حاکمیت مسئول است و سعی می‌کنیم با اجرای برنامه‌های علمی در جهت بهبود وضع فعلی گام برداریم.

ماجرای قطع درخت در خیابان‌های بوشهر چه بود؟

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندر بوشهر از جایگزینی درختان مرکبات به جای کنوکارپوسهای سطح شهر بوشهر خبر داد.

فرسودگی شبکه‌های آبرسانی در استان بوشهر

استاندار بوشهر در بازدید از روند نوسازی شبکه آبرسانی بوشهر اظهار کرد: یکی از مهمترین مسائل مهم در استان بوشهر، بحث تامین آب است که طی سال‌های گذشته در این حوزه شاهد مشکلاتی در استان بوده‌ایم.

سواحل جنوب استان بوشهر مواج می‌شود/ ثبت بیشترین بارش در جم

بوشهر - کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از مواج شدن خلیج فارس خبر داد و گفت: بر اثر فعالیت سامانه اخیر بارشی در استان بوشهر، بیشترین بارندگی در جم ثبت شد.

اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی در استان بوشهر افزایش می‌یابد

بوشهر - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی در نقاط مختلف استان بوشهر ایجاد می‌شوند.

ایجاد نسل جدید سینما در بوشهر/ سینما بهمن نوسازی می‌شود

بوشهر - رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: با همکاری مسئولان، سینما بهمن بوشهر نوسازی و به تکنولوژی روز مجهز می‌شود.

تکمیل تحکیم پایه‌های واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر تا آخر خردادماه

بوشهر - مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر با اشاره به استفاده از توان نیروهای داخلی در ساخت واحدهای جدید نیروگاه اتمی بوشهر، از تحکیم پایه‌های واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر تا آخر خرداد خبر داد.

سوءاستفاده هکرها از نقص امنیتی مرورگر مایکروسافت

1378 اثر به دبیرخانه جایزه دوسالانه ملی ادبی بوشهر ارسال شد

بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر گفت: در مجموع یکهزار و 378 اثر به دبیرخانه جایزه دوسالانه ملی ادبی بوشهر ارسال شد.

آیین پایانی دوسالانه جایزه ادبی بوشهر خردادماه برگزار می‌شود

بوشهر - رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر از برگزاری آئین پایانی دوسالانه جایزه ادبی بوشهر در خردادماه خبر داد.

سوءاستفاده گروه‌‌های‌معاند از سیل اخیر با ترفندی جدید

ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر بیش از گذشته معرفی شود

بوشهر - استاندار بوشهر با اشاره به میزبانی مناسب از گردشگران و مسافران در ایام نوروز امسال، گفت: ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر بیش از گذشته معرفی شود.

دنبال ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری بوشهر هستیم

بوشهر - شهردار بندر بوشهر خواستار مدیریت، کنترل و کاهش هزینه‌ها در شهرداری بوشهر شد و گفت: دنبال ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری بوشهر هستیم.

کمک های دانشگاهیان بوشهر به مناطق سیل زده ارسال شد

بوشهر- ایرنا- کمک های غیر نقدی دانشگاه های خلیج فارس و آزاد اسلامی بوشهر به مناطق سیل زده ارسال شد.

رقابت های ساخت و پرواز گلایدر در بوشهر برگزار شد

بوشهر- ایرنا- چهارمین دوره رقابت های ساخت و پرواز هواپیمای مدل گلایدر یادواره شهدای پرواز استان بوشهر روز دوشنبه در دبستان معینی بوشهر برگزار شد.

نفت‌وگاز باعث غفلت از ظرفیت‌های استان بوشهر دربخش کشاورزی شده است

بوشهر - استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم توسعه طرح‌های گلخانه‌ای و حمایت از این طرح‌ها گفت: وجود صنایع بزرگ نفت‌وگاز باعث غفلت از ظرفیت استان بوشهر در عرصه کشاورزی شده است.

کمک های استان بوشهر به مناطق سیل زده ارسال شد

بوشهر- ایرنا- در ادامه کمک های دستگاه های اجرایی و مردم نوع دوست استان بوشهر به سیلزدگان محموله دیگری روزدوشنبه به استان خوزستان ارسال شد

باران و تندباد در استان بوشهر تداوم دارد

بوشهر- ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: وضعیت جوی این استان تا اواسط هفته آینده ناپایدار است که با این شرایط برخی از مناطق بارش پراکنده و تندباد پیش بینی می شود.

گردشگری بوشهر، ظرفیتی که باید بیشتر دیده شود

بوشهر- ایرنا- اگرچه بوشهر بیشتر با ذخایر استراتژیکی همچون نفت و گاز شناخته شده ولی ظرفیت های گردشگری آن نشان می دهد اهمیت این حوزه نه تنها کم از منابع زیرزمینی آن نیست بلکه حتی بیشتر است.