ارزآوری؛ ارمـغان اعزام نیروی کار ایرانی

با توجه به آمار بالای فارغ التحصیلان در ایران، بسیاری از کارشناسان معتقدند باید زمینه اعزام نیروهای فارغ التحصیل ماهر و متخصص به کشورهای دیگر فراهم شود تا بازار کار داخل به تحرک درآید.مطالب مرتبط

شریعتمداری: نیروی کار ماهر ایرانی به کشورهای خارجی اعزام می‌شود

تکمیل ظرفیت ثبت‎نام متقاضیان اعزام نیروی کار به کرواسی

وزارت کار 11 فروردین اطلاعیه ای درباره اعزام نیروی کار به کشور کرواسی صادر کرد و روز گذشته اعلام کرد که ظرفیت ثبت نام از متقاضیان اعزام نیروی کار به کشور کرواسی به پایان رسیده است.

آغاز اعزام نیروی کار به خارج /نیروهای فنی و پزشکی در اولویت اعزام

معاون وزیر کار از آغاز اعزام نیروی آماده به کار داخلی در کشورهای اروپایی، آسیایی و منطقه با اولویت کارشناسان رشته‌های فنی و گروه‌های پزشکی خبر داد.

کاهش آمار جرائم در مناطق سیل‌زده/ اعزام ۳۰ هزار نیرو توسط ناجا

فرمانده نیروی انتظامی گفت: ۳۰ هزار نیروی کمکی به مناطق سیل‌زده به منظور کمک به آسیب‌دیدگان و امدادرسانی اعزام کردیم.

ایجاد دفاتر حفظ امنیت شغلی برای نیروهای کار ایرانی

معاون وزیر کار از مذاکره با چند کشور اروپایی برای اعزام نیروی کار ایرانی به خارج و ایجاد دفاتر حفظ امنیت شغلی نیروهای کار شاغل در بعضی کشورها خبر داد.

اعزام کارگران ایرانی به خارج از کشور را در دستور کار قرار گیرد

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر تعاون و معاونان وی، گفت: وزارت کار اعزام کارگران ایرانی به خارج از کشور را در دستور کار قرار دهد.

سال گذشته چقدر شغل حفظ کردیم؟

مهترین خبرهای این هفته حوزه کار به پرداخت ۴,۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی،مذاکره با اروپایی‌ها برای اعزام نیروی کار ایرانی، ممنوعیت بازنشستگی اجباری زنان و تشریح برنامه‌های هفته کارگر اختصاص داشت.

منحل کردن صندوق‌ها پاک کردن صورت مسأله است/ اعزام کارگران ایرانی به خارج از کشور را در دستور کار قرار دهید

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر تعاون و معاونان وی، گفت: وزارت کار اعزام کارگران ایرانی به خارج از کشور را در دستور کار قرار دهد.]]>

پنجاه و ششمین ناوگروه ‌نیروی دریایی ارتش به خلیج عدن،‌ دریای سرخ و اقیانوس اطلس اعزام شد

فرمانده ناوگان شمال نداجا به اعزام پنجاه و ششمین ناوگان نیروی دریایی ارتش برای مبارزه با دزدان دریایی اشاره کرد و گفت:‌ نداجا امروز در تمام آبراهه‌های دنیا حضوری فعال دارد.

تیم پزشکی بیمارستان نیروی زمینی ارتش کرمانشاه به مناطق سیل‌زده دلفان اعزام شد

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان لرستان گفت: تیم پزشکی بهداشتی از بیمارستان نیروی زمینی ارتش استان کرمانشاه به مناطق سیل‌زده شهرستان دلفان اعزام شد.

اعزام ۱۳۵ دستگاه ماشین آلات به مناطق سیل زده

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از اعزام ۱۳۵ دستگاه ماشین آلات سنگین تخصصی و ۳۵۰ نفر نیروی انسانی به ۳ استان درگیر سیل خبر داد

آران و بیدگل در سال گذشته ۱۳۰ میلیون دلار ارزآوری داشته است

کاشان - فرماندار آران و بیدگل کاشان، آران و بیدگل را سمبل تحقق رونق تولید دانست و گفت: در سال گذشته آران و بیدگل ۱۳۰ میلیون دلار ارزآوری داشته است.

بیش از ۵ هزار نیروی پلیس در ایام شعبانیه خدمتگزار مردم هستند

فرمانده نیروی انتظامی گفت:شاهد افزایش ۱۲ درصد تردد زائران نسبت به سال گذشته هستیم و بیش از ۵ هزار نیرو از فرماندهی انتظامی استان و بخشی نیز از ستاد ناجا به شهر مقدس قم اعزام شدند.

اعزام نیروی انسانی به خارج از کشور؛ آری یا نه؟

تهران – ایرنا- کارشناسان معتقدند با توجه به اینکه سهم جمعیت بیکار فارغ التحصیلان آموزش عالی در سال گذشته 38.5 درصد از کل بیکاران بوده و رشد 1.4 درصدی داشته است، اعزام آنها به خارج از کشور یک مبنا و باب درست و منطقی به لحاظ اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری است.

مقام کروات: تامین نیروی کار از ایران فرصت خوبی برای کرواسی است

تهران- ایرنا- رییس هیات اعزامی از انجمن کارفرمایی کرواسی در دیدار با رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: نیروی کار ایرانی توانمندی و کیفیت بالایی دارد و پروژه تامین نیروی کار از ایران فرصت خوبی برای کشور ما به شمار می رود.

اعزام ناوگروه صلح دوستی از انزلی به قزاقستان

ناوگروه صلح و دوستی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی امروز از انزلی به قزاقستان اعزام شد

نیروی زمینی سپاه یک گردان مجهز به خوزستان اعزام کرد

نداجا در حوزه جنگ دریایی با تجربه است/اعزام ناوگروه به‌ ایتالیا

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امروز نیروی دریایی ایران در حوزه جنگ دریایی و مقابله با دزدان دریایی در دریاهای آزاد و بین‌المللی بسیار با تجربه است.

جان بولتون: روسیه یکصد نفر نیروی نظامی به ونزوئلا اعزام کرده است

2 هزار نیروی بسیجی برای کمک به مردم شادگان اعزام شدند

اهواز - ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شادگان گفت: 2 هزار بسیجی با هدف مشارکت در ساخت سیل بندها و استقرار شبانه روزی برای تامین امنیت منازل سیل زدگان در این منطقه ، اعزام شدند.