21 راه فرعی و روستایی در خراسان رضوی مسدود شد

مشهد- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: چهار جاده فرعی و 17 راه روستایی به دلیل بارندگی شدید و جاری شدن سیل در شهرستانهای شمالی این استان تا اطلاع بعدی مسدود شد.مطالب مرتبط

مسدود شدن 21 راه فرعی و روستایی در خراسان رضوی

4 جاده فرعی و 17 راه روستایی به دلیل بارندگی شدید و جاری شدن سیل در شهرستانهای شمالی خراسان رضوی مسدود شد.

21 راه فرعی و روستایی در خراسان رضوی مسدود شد

مشهد- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: چهار جاده فرعی و 17 راه روستایی به دلیل بارندگی شدید و جاری شدن سیل در شهرستانهای شمالی این استان تا اطلاع بعدی مسدود شد.

21 راه فرعی و روستایی در خراسان رضوی مسدود شد

مشهد - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: چهار جاده فرعی و 17 راه روستایی به دلیل بارندگی شدید و جاری شدن سیل در شهرستانهای شمالی این استان تا اطلاع بعدی مسدود شد.

باران 20 راه روستایی خراسان رضوی را مسدود کرد

بارندگی روز دوشنبه 20 راه روستایی در شمال خراسان رضوی را تخریب و مسدود کرد.

سیلاب 2 جاده خراسان رضوی را مسدود کرد

مشهد - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری و جاری شدن سیل جاده های فرعی کلات - درگز و زاوه - باخرز را مسدود کرد.

سیلاب 2 جاده خراسان رضوی را مسدود کرد

مشهد- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری و جاری شدن سیل جاده های فرعی کلات - درگز و زاوه - باخرز را مسدود کرد.

اسکان اضطراری 95 خانوار در سرخس و کلات؛ 13 جاده روستایی خراسان رضوی مسدود است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 13 جاده روستایی استان مسدود است و اقدامات اجرایی برای بازگشایی آنها ادامه دارد.

جاده های مسدود خراسان رضوی بازگشایی شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: چهار جاده فرعی مسدود شده بر اثر سیل در این استان بازگشایی شد.

بسته شدن 6 محور فرعی و روستایی در خراسان رضوی

بر اثر جاری شدن سیلاب 6 محور فرعی و روستایی در خراسان رضوی بسته شد.

راه جغتای - انداده در خراسان رضوی مسدود شد

مشهد - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: جاده فرعی جغتای - انداده در این استان به دلیل وقوع سیلاب و طغیان رودخانه تا اطلاع بعدی مسدود است.

راه جغتای - انداده در خراسان رضوی مسدود شد

مشهد- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: جاده فرعی جغتای - انداده در این استان به دلیل وقوع سیلاب و طغیان رودخانه تا اطلاع بعدی مسدود است.

5 محور مواصلاتی روستایی در خراسان رضوی مسدود است

مدیرکل راهداری خراسان رضوی از مسدود بودن 5 محور مواصلاتی روستایی در خراسان رضوی خبر داد.

انسداد پنج راه روستایی در خراسان رضوی

بارش های اخیر 5 راه روستایی در خراسان رضوی را مسدود کرد .

انسداد راه‌های شریانی و فرعی استان‌های جنوب و جنوب شرق

در اثر بارش‌های اخیر محور‌های شریانی و فرعی در استان‌های کرمان، کرمان جنوب، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی مسدود شده است و تلاش نیرو‌های راهداری همچنان ادامه دارد

بازگشایی ۲راه روستایی در خراسان رضوی

۲راه روستایی که به علت سیلاب و طغیان رودخانه در خراسان رضوی مسدود شده بود بازگشایی شد.

16 راه بسته در خراسان رضوی بازگشایی شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: ازصبح دیروز دوشنبه 26 فروردین ماه تاکنون 14 راه روستایی و دو جاده فرعی در نقاط مختلف این استان که بر اثر سیلاب های اخیر بسته شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

سیل یک مسیر اصلی و ۲۵ مسیر فرعی در خراسان رضوی را مسدود کرد

آبگرفتگی ۵۰ روستا در خراسان رضوی به علت سیل

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از مسدود شدن ۱۵ راه روستایی، قطع گاز ۱۵۰ مشترک و آبگرفتگی ۵۰ روستا در استان خبر داد.]]>

تمامی محورهای خراسان جنوبی بازگشایی شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: تمامی محورهای اصلی، فرعی و روستایی در حوزه استان خراسان جنوبی که در اثر سیلاب اخیر مسدود شده بود، با تلاش شبانه روزی راهداران بازگشایی شد.

سیل 3 محور اصلی را در خراسان جنوبی مسدود کرد

گروه استان‌ها ـ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: تمام محورهای شریانی، اصلی و فرعی و روستایی خراسان جنوبی به جز 3 محور باز است و رانندگی با رعایت احتیاط در نقاط آشکارسازی شده امکانپذیر است.