میدان تره بار اهواز موقتا به مکان جدید منتقل شد

اهواز-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با توجه به آبگرفتگی میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز بر اثر سیلاب، پارکینگ شرکت فولاد خوزستان به عنوان محل جدید توزیع میوه و تره بار تا زمان عادی شدن شرایط تعیین شده است.مطالب مرتبط

میدان تره بار اهواز موقتا به مکان جدید منتقل شد

اهواز-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با توجه به آبگرفتگی میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز بر اثر سیلاب، پارکینگ شرکت فولاد خوزستان به عنوان محل جدید توزیع میوه و تره بار تا زمان عادی شدن شرایط تعیین شده است.

محل جدید توزیع میوه و تره بار اهواز اعلام شد

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان گفت: با توجه به آب گرفتگی میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز در اثر سیلاب اخیر و لزوم مکان یابی جدید به منظور تخلیه، بارگیری و توزیع میوه و تره بار با پیگیری سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان پارکینگ شرکت فولاد خ

17 خانوار روستای چاه ژاله ای نهبندان به مکان امن منتقل شدند

بیرجند - ایرنا - فرماندار نهبندان گفت که 17 خانوار روستای «چاه ژاله ای» این شهرستان براثر بارندگی های شدید و احتمال تخریب برخی واحدهای مسکونی قدیمی، به مکان امن منتقل شدند.

17 خانوار روستای چاه ژاله ای نهبندان به مکان امن منتقل شدند

بیرجند - ایرنا - فرماندار نهبندان گفت: 17 خانوار روستای «چاه ژاله ای» این شهرستان براثر بارندگی های شدید و احتمال تخریب برخی واحدهای مسکونی قدیمی آن به مکان امن منتقل شدند.

میدان تره بار اهواز دچار آبگرفتگی نشده است

اهواز - ایرنا- معاون خدمات شهری شهرد اری اهواز گفت: میدان میوه و تره بار اهواز دچار آبگرفتگی نشده است و دلیل جابجایی شب گذشته آن به نمایشگاه بین المللی، تسهیل تردد ماشین آلات سنگین ترمیم سیل بند کانال سلمان بود.

میدان میوه و تره بار اهواز آب دچار آبگرفتکی نشده است

اهواز- معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: میدان تره بار اهواز آب دچار آبگرفتکی نشده است.

ساکنان پنج روستای سربیشه به مکان امن منتقل شدند

بیرجند - ایرنا - فرماندار سربیشه گفت: ساکنان پنج روستای این شهرستان تاکنون برای پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از سیلاب به محل امن منتقل شده اند.

میدان آب تیمور و یونیت۳ اهواز بسته شد/چاههادچار آبگرفتگی نشده است

نماینده وزیر نفت در خوزستان گفت: تاکنون میدانی از میادین غرب کارون را بدلیل مشکلات ناشی از سیل نبسته‌ایم، اما میدان آب تیمور و یونیت ٣ اهواز بسته شد.

اهواز، در برابر سیل

با شکسته شدن سیل‌بند و طغیان کانال سلمان در نزدیکی شهر اهواز، آب رودخانه کرخه به سرعت به سمت شهر در حال پیشروی است. ورودی شمال غربی شهر اهواز در محل میدان پلیس و ابتدای اتوبان اهواز - اندیمشک، زیر آب رفته است و مردم در تلاش برای احداث سیل‌بند و جلوگیری از

نفربرها و بالگردهای ارتش 4800 سیل زده لرستانی را منتقل کردند

تهران- ایرنا- فرمانده لشکر 84 نیروی زمینی ارتش در لرستان اعلام کرد: نیروی های ارتش تاکنون بیش از پنج هزار سیل زده لرستانی را با استفاده از نفربرها و بالگرد های خود به مکان های امن منتقل کرده اند.

تداوم عملیات احداث سیل بند میدان میوه وتره بار الغدیراهواز

اهواز_فرماندار اهواز گفت: عملیات اجرای احداث و استحکام سازی سیل بند میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز برای جلوگیری از نفوذ سیلاب به سرعت در حال اجراست.

پدیده ۳ – نفت مسجد سلیمان صفر/ شاگردان گل‌محمدی موقتا جای استقلال را گرفتند

پدیده با پیروزی ۳ بر صفر مقابل نفت مسجد سلیمان موقتا جای استقلال را در جدول رده‌بندی گرفت.

مدارس جدید در نقاط سیل‌زده با مکان‌یابی دقیق احداث می‌شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بر مکان‌یابی دقیق، علمی و مطالعه شده برای احداث مدارس جدید در مناطق سیل‌زده کشور تاکید کرد و گفت: در این خصوص نباید شتاب‌زده عمل شود.

پهپاد های پستچی در استرالیا

پهپاد ها با کمک سیستم مکان یابی جهانی، به آدرس مشتریان می روند و بسته های سفارش داده شده را با استفاده از طناب به حیاط خانه ها منتقل می کنند

آخرین وضعیت ورودی شهر اهواز

‌پس از تلاش روز گذشته برای احداث سیل‌بند، امروز سطح آب در ورودی شهر اهواز کاهش پیدا کرده است و تردد در میدان ابتدای شهر روان است.

انتقال هوایی زن باردار از اردوگاه اسکان موقت آهودشت شوش به اهواز

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان گفت: یک زن باردار از اهالی روستای سیل زده زیدان از توابع شوش، از طریق امداد هوایی به اهواز منتقل شد.]]>

آمریکا کودکان مهاجر را به اردوگاه‌های جدید منتقل می‌کند

وزارت خدمات بهداشتی و انسانی آمریکا قصد دارد کودکان مهاجر را به اردوگاه‌ها و پناهگاه‌های جدیدی در شهرهای دالاس و آتلانتا منتقل کند.

انتقال بیمار سیل زده شادگانی به بیمارستان گلستان اهواز با بالگرد/ اخذ پول جهت پذیرش بیمار توسط بیمارستان

مدیر حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: یک خانم مبتلا به سرطان روده اهل روستای عطیش در شهرستان شادگان به وسیله بالگرد مرکز فوریت های پزشکی به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شد. در همین رابطه اخبار رسیده به ایلنا حکایت از دریافت پول جهت پذیرش

سربیشه پس از سیلاب

بیرجند - ایرنا - شدت بارندگی اخیر در خراسان جنوبی به ویژه در شهرستان سربیشه به گونه ای بود که با تدبیر مسئولان برخی ساکنان محلی به مکان امن منتقل شدند و سیلاب نیز به راه های روستایی و زمین های کشاورزی خسارت وارد کرده است.

100 خانوار درگیر سیلاب چابهار به مکان امن منتقل شدند

زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 100 خانوار ساکن حاشیه رودخانه های چابهار در پی تشدید بارندگی و احتمال وقوع سیلاب، در سرسراهای ورزشی شهر اسکان داده شدند.