مجلس پیگیر خسارات سیل خوزستان است

دزفول - ایرنا - نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جاری شدن سیل در استان خوزستان گفت: رییس مجلس و مجمع نمایندگان خوزستان پیگیر خسارات سیل خوزستان هستند.مطالب مرتبط

مجلس پیگیر خسارات سیل خوزستان است

دزفول - ایرنا - نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جاری شدن سیل در استان خوزستان گفت: رییس مجلس و مجمع نمایندگان خوزستان پیگیر خسارات سیل خوزستان هستند.

نیمی از خسارات سیلاب به بخش کشاورزی کشور در خوزستان است

اهواز - ایرنا - رییس کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حجم بالای خسارات وارده سیلاب به مجموعه بخش کشاورزی خوزستان بیان کرد: نیمی از خسارات سیلاب مهیب اخیر در 20 استان کشور متعلق به خوزستان است.

نیمی از خسارات سیلاب به بخش کشاورزی کشور در خوزستان است

اهواز - ایرنا - رییس کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حجم بالای خسارات وارده سیلاب به مجموعه بخش کشاورزی خوزستان بیان کرد: نیمی از خسارات سیلاب مهیب اخیر در 20 استان کشور متعلق به خوزستان است.

مجلس پیگیر تامین خسارات سیل از منابع صندوق توسعه ملی است

بجنورد - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس طرحی که کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تنظیم کرده، 2 میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای جبران خسارت های سیل در نظر گرفته شده است.

شرمنده کشاورزان سیل زده خوزستان هستم

اهواز - ایرنا - وزیر جهادکشاورزی با بیان اینکه حجم خسارات ناشی از سیلاب به بخش کشاورزی خوزستان بسیار بالا است گفت: من شرمنده همه کشاورزان سیل زده خوزستان هستم و از همه توان خود برای پرداخت خسارات به آنان استفاده می کنم.

مجلس برای جبران خسارت سیل زدگان خوزستان تلاش می کند

اهواز - ایرنا - رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش خواهیم کرد با تامین منابعی خارج از اعتبارات قانون برنامه بودجه 98 بتوانیم خسارات وارده به مردم خوزستان را جبران کنیم.

وزیر جهادکشاورزی:شرمنده کشاورزان سیل زده خوزستان هستم

اهواز - ایرنا - وزیر جهادکشاورزی با بیان اینکه حجم خسارات ناشی از سیلاب به بخش کشاورزی خوزستان بسیار بالا است گفت: من شرمنده همه کشاورزان سیل زده خوزستان هستم و از همه توان خود برای پرداخت خسارات به کشاورزان استفاده می کنم.

طرح ساماندهی رودخانه های خوزستان در دستور کار قرار گرفت

دزفول - ایرنا - نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خسارات سیل ناشی از افزایش دبی رودخانه های خوزستان گفت: طرح ساماندهی رودخانه های خوزستان در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.

طرح ساماندهی رودخانه های خوزستان در دستور کار مجلس قرار گرفت

دزفول - ایرنا - نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خسارات سیل ناشی از افزایش دبی رودخانه های خوزستان گفت: طرح ساماندهی رودخانه های این استان در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.

طرح جبران خسارات ناشی از سیل به زودی در صحن مجلس مطرح می‌شود

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که طرح تأمین خسارات ناشی از سیل به زودی در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.

تدابیر ستاد مدیریت بحران بنیاد شهید خوزستان برای مقابله با خسارات وارده به ایثارگران

ستاد مدیریت بحران بنیاد خوزستان به منظور بررسی ابعاد خسارات وارده به ایثارگران، تشکیل جلسه داد.

چاپ اسکناس؛ خط قرمز خطرناک جبران خسارات

گذشته از خسارات جبران‌ناپذیر جانی، افزایش خسارات مادی ناشی از وقوع سیل در کشور باعث شده تا اذهان اقتصادی‌ها به نحوه تأمین مالی جبران خسارات سیل معطوف شود؛ در این باره یک اقتصاددان معتقد است که تسهیلات بانکی امکان پوشش خسارات را ندارند و دولت بهتر است برای

بدری: مجلس بدون مماشات و با قاطعیت با عاملان سیل برخورد خواهد کرد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه پیش‌بینی جدید بارش‌ها و انجام اقدامات لازم برای کاهش خسارات میسر بود، گفت: قطعاً وجود سوء مدیریت‌ها و عدم برنامه‌ریزی باعث افزایش حجم خسارات شده است و مجلس بدون مماشات و با قاطعیت با عاملان سیل برخورد خواهد کرد.

بازدید اعضای کمیسیون کشاورزی از مزارع خسارت دیده خوزستان

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی گفت: رئیس و اعضاء کمیسیون کشاورزی مجلس به منظور بررسی خسارات ناشی از سیل از مزارع کشاورزی سیل‌زده خوزستان بازدید کردند.

عدم پرداخت خسارات کشاورزان دهلران در سیل فروردین ۹۵

نماینده مردم دهلران در مجلس گفت: جهاد کشاورزی در پرداخت خسارات آسیب وارده به کشاورزان دهلران در سیل فروردین ۹۵ به قول‌های خود عمل نکرده است. خسارات وارده به این عزیزان باید پرداخت شود.

مجلس برای جبران خسارات سیل از صندوق ذخیره ارزی اعتبار بدهد

صالحی نسب گفت: نمایندگان مجلس برای جبران خسارات سیل از صندوق ذخیره ارزی اعتبارات بدهند.

۶ راهکار پرداخت خسارات سیل‌زدگان/ بیمه ها غرامت بدهند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، برداشت از صندوق توسعه ملی، انتشار اوراق مشارکت و ارائه لایحه متمم بودجه را از راهکارهای پرداخت خسارات سیل زدگان اعلام کرد.

اتاق‌های بازرگانی بخشی از بازسازی‌ مناطق سیل‌زده را برعهده بگیرند/ سیل‌زدگان خوزستان باید کانکس‌های مجهز به کولر داشته باشند

یک نماینده اصلاح‌طلب مردم تبریز گفت: درست است که میزان آسیب‌ها زیاد است اما این خسارات به بحران تبدیل نمی‌شود چون الان رهبری موافقت کردند که دولت جبران خسارات را از محل‌های مورد نظر تامین کند و در صورت نیاز از صندوق توسعه ملی هم برداشت شود.]]>

توضیح نماینده درگز در مورد میزان خسارات سیل به بخش کشاورزی و چگونگی جبران آن

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: بر اساس آمار تا دو روز پیش، سیل حدود ۷,۰۰۰ میلیارد تومان به بخش کشاورزی کشور آسیب زده است. جبران خسارات به شکل وام‌های بلاعوض و وام‌های کم‌بهره کوتاه مدت است.

مرکز پژوهش‌ها راهکارهای تأمین منابع جبران خسارات سیل را بررسی کند

نایب رئیس مجلس از مرکز پژوهش‌ها خواست راهکارهای تأمین منابع جبران خسارات سیل را بررسی کرده و طرحی در این خصوص به مجلس ارائه کند.