دولت توجهی به اجرای قوانین پیشنهادی مجلس ندارد

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: مگر خود دولت نمی‌تواند لایحه اصلاح نظام بانکی را به مجلس ارائه کند چرا این کار را نکرد؟ چرا مجلس باید به این موضوع ورود پیدا کند؟ این موضوع نشان می‌دهد که هماهنگی بین قوانین لایحه محور و قوانین طرح محور وجود ندارد.مطالب مرتبط

حاجی‌بابایی:دولت موظف به اجرای مصوبه مجلس درباره حقوق و دستمزد است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:دولت موظف به اجرای مصوبه مجلس درباره حقوق و دستمزد است.

قوانین مزاحم را باید در اقتصاد مقاومتی حذف کنیم

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه یک سری قوانین مزاحم و غیرضروری وجود دارد که باید تکلیف آن ها مشخص شود، گفت: در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی باید به دنبال اصلاح قوانین برویم و قوانین مزاحم را حذف کنیم.

شرط اجرای طرح «استانی شدن انتخابات» در انتخابات مجلس یازدهم

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس تا دوم خردادماه مراحل قانونی ابلاغ به دولت را بگذراند، به انتخابات مجلس یازدهم می‌رسد.

هزار جریبی: بحران سیل موجب بی‌توجهی دولت به موضوع گرانی و تورم نشود

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که دولت باید خسارت‌های سیل را به صورت واقعی برآورد کند و این خسارت‌ها را پرداخت کند، تاکید کرد: باران سیل موجب نشود که دولت به دغدغه‌های مردم مانند گرانی و تورم بی‌توجه باشد.

دولت قانون اقدام متقابل در اجرای برجام را اجرایی کند

یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: با توجه به اظهارات اخیر وزارت خارجه فرانسه درباره‌ رویکرد اروپایی‌ها بعد از خروج آمریکا از برجام باید از دولت بخواهیم که قانون اقدام متناسب و متقابل در اجرای برجام را اجرایی کند.

دفاع ترامپ از طرح انتقال مهاجران

دونالد ترامپ اظهار کرد، دولتش به طور قانونی حق دارد که مهاجران غیرقانونی را به شهرهایی که همکاری محدودی با دولت در اجرای قوانین مهاجرتی دارند، بفرستد و خواستار انجام این انتقال شود.

استاندار البرز: کار نظارتی دولت تعطیلی ندارد

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: کار نظارتی دولت تعطیلی ندارد و ما به عنوان نمایندگان دولت در استان به تبعیت از ماموریت های محوله همواره باید در کنار مردم باشیم.

بازنشستگان کرمانشاهی چشم انتظار اجرای قوانین مناطق جنگی

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بازنشسته‌هایی که دردروان دفاع مقدس در مناطق جنگی خدمت کرده‌اند نیز باید مشمول قانون افزایش حقوق کارکنان مناطق عملیاتی قرار گیرند.

افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دولت ‌هیچ تأثیری بر بهبود وضعیت زندگی ندارد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دولت ‌هیچ تأثیری بر بهبود وضعیت زندگی ندارد.

انتقاد یک نماینده از عدم اجرای قانون افزایش حقوق کارمندان

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: دولت باید مصوبات مجلس درباره افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان را به طور کامل اجرا کند.

تشریح اوضاع شهرستان الیگودرز پس از سیل از زبان نماینده آن

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کم توجهی برخی مسئولین به سیل‌زدگان الیگودرز، خاطرنشان کرد که این بی‌توجهی موجب افزایش خسارات وارده به مردم خواهد شد.

یادداشت| ضرورت توجه به مهدویت در برنامه‌‌های مدیریتی

امروز در مسائل مهمی چون انتخابات، تصویب قوانین، برنامه‌­ریزی دستگاه­‌های گوناگون کشور، جهت­‌گیری دولت و مجلس و ...، پرداختن به بحث مهدویت و آمادگی برای ظهور، یا غایب است و یا جنبه تزئینی و شعاری دارد.

252 نماینده از اقدامات ارتش تقدیر کردند

تهران-ایرنا- 252 نماینده مجلس در بیانیه ای ضمن تقدیر و اعلام حمایت از ارتش جمهوری اسلامی ایران از دولت خواستند نسبت به پرداخت کامل مطالبات ارتشیان بر اساس قوانین کشور اقدام کند.

لاریجانی: مشکلی درخصوص تعامل دولت و مجلس نداشته ایم‌

تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تعامل دولت و مجلس در سال 97 بسیار مثبت و سازنده بود و هیچ مشکلی در این خصوص نداشتیم.

بار سنگین برنامه درسی در ایران/ راهکار 7 ساله برای حل مشکلات دیرینه آموزش و‌پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش معتقد است که علت مشکلات دیرینه این وزارتخانه در بی‌توجهی دولت‌ها نیست و راهکارهایی را مطرح می‌کند که با اجرای آن 70 درصد مشکلات دیرینه در هفت سال حل می‌شود.

#از_تسنیم_بپرسید: طرح رتبه‌بندی معلمان چه‌زمانی اجرا می‌شود؟

شاید بیشترین زمان انتظار معلمان برای اجرای یک طرح معیشتی به نام رتبه‌بندی ثبت شده باشد، به‌تازگی نیز مسئولان از بررسی آن در کمیسیون‌های تخصصی دولت خبر می‌دهند، اما آیا کار بررسی این طرح قبل از بودجه 98 در دولت به پایان رسیده و به مجلس می‌رود؟

دولت قانون اقدام متقابل در اجرای برجام را اجرا کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در واکنش به زیاده‌خواهی‌های اخیر فرانسه برخلاف متن «برجام»، گفت: لازم است قانون اقدام متقابل در برجام از سوی دولت اجرایی شود.

دولت واکنش جدی به اقدامات «اینستاگرام» علیه سپاه نشان دهد

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت: اگر دولت در برابر مسدود شدن صفحات برخی از مسئولان در اینستاگرام اقدامی نکند، در مجلس طرح «الزام دولت به مسدودسازی صفحات مجازی دشمن» را کلید می زنیم.

لوایح دولت در مجلس اولویت بندی می شود

تهران-ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: با توجه به تعداد بالای لوایح دولت در مجلس و مدت زمان محدود باقی مانده از دوره مجلس دهم، فهرست لوایح دارای اولویت تصویب اعلام می شود.

تصمیم جدید برای تعلل کنندگان در اجرای دولت الکترونیک

در دوازدهمین جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات مقرر شد که وزیر ارتباطات لیست دستگاه‌های دولتی که در اجرای دولت الکترونیک تعلل می‌کنند را به رئیس جمهور ارائه کند.