۷۰ هزار اشتغال در مناطق روستایی و عشایری ایجاد شد
مطالب مرتبط

ایجاد 120 هزار شغل با تداوم طرح اشتغال پایدار روستایی

تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک کشاورزی اعلام کرد: بر پایه پیش بینی ها، با اجرای کامل طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری در ماه های آینده، شمار شغل های جدید ایجاد شده از مرز 120 هزار مورد عبور کند.

52 درصد اعتبارات اشتغال روستایی مرکزی در بخش کشاورزی جذب شد

اراک - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: یک هزار و 185 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در بخش های مختلف کشاورزی این استان جذب شد.

۳۵۰۰ شغل جدید در مناطق کم‌برخوردار استان بوشهر ایجاد می‌شود

بوشهر - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: با پرداخت تسهیلات روستایی- عشایری سه هزار و ۵۰۰ شغل جدید در مناطق کم‌برخوردار استان بوشهر ایجاد می‌شود.

اشتغالزایی روستایی با تسهیلات کشاورزی

هزار و 185 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در بخش های مختلف کشاورزی استان مرکزی جذب شد.

زمینه اشتغال 300 نفر در ابرکوه فراهم شد

یزد - ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه گفت: در سال 1397 با پرداخت 185 میلیارد ریال وام با همکاری بانک های عامل به افراد جویای کار شهرستان در مناطق روستایی و عشایری ، زمینه اشتغال 300 نفر فراهم‌ شد.

2386طرح بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان تسهیلات دریافت کردند

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 2 هزار و 386 طرح بخش کشاورزی این استان از محل اعتبارات اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری از سال گذشته تاکنون تسهیلات دریافت کردند.

1 میلیون و 640 هزار نفر اشتغال ناقص دارند/ رشد 1.4 درصدی نسبت به سال قبل

سهم اشتغال ناقص نشان می دهد که 10.8 درصد جمعیت شاغل،دارای اشتغال ناقص بوده اند. این شاخص در بین مردان بیش از زنان و در نقاط روستایی بیش تر از نقاط روستایی بالاتر است.

شناسایی ۲ میلیون و ۲۰ هزار خانوار روستایی و عشایری بیمه‌نشده

خرم‌آباد- مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر از شناسایی ۲ میلیون و ۲۰ هزار خانوار روستایی و عشایری بیمه‌نشده در کل کشور خبر داد.

زمینه اشتغال 26 هزار نفر با همت بنیاد علوی فراهم شد

شهرکرد- ایرنا- معاون امور توانمند سازی بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان گفت: این نهاد انقلابی و مردمی تاکنون با تصویب 3 هزار و 330 طرح اشتغالزایی روستایی ، زمینه اشتغال 26 هزار و 450 نفر را در مناطق محروم کشور فراهم کرده است.

۱۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی

وزیر تعاون: ۱۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از منابع موجود برای اشتغال پایدار روستایی باقی مانده که به همه موسسات عامل ابلاغ شده است

شناسایی بیش از 2 میلیون روستایی و عشایر فاقد بیمه

به گفته‌ مدیرعامل صندوق بیمه‌ی اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیش از ۲ میلیون و ۲۰ هزار خانوار در مناطق روستایی و عشایری شناسایی شده‌اند که فاقد هرگونه بیمه هستند.

ایجاد اشتغال مستقیم برای ۲ هزار جوان

معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان: از پارسال توانستیم برای ۲ هزار جوان اشتغال مستقیم ایجاد کنیم

شناسایی 74 هزار روستایی و عشایری بدون بیمه در لرستان

واعظ مهدوی: 2 میلیون و 20 هزار خانوار بدون بیمه روستایی و عشایر در کشور شناسایی شده اند

اشتغال روستایی،خیزی برای برداشتن گام دوم انقلاب در روستاها

گیلان به لحاظ بهره مندی از تسهیلات اشتغال روستایی در جایگاه 14 کشور قرار دارد.

گسترش چتر بیمه‌های اجتماعی بر سر روستاییان

مدیرعامل صندوق بیمه‌ی اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت:بیش از ۲ میلیون و ۲۰ هزار خانوار در مناطق روستایی و عشایری شناسایی شده‌اند که فاقد هر گونه بیمه هستند.

گسترش چتر بیمه‌های اجتماعی بر سر روستاییان

به گفته‌ مدیرعامل صندوق بیمه‌ی اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیش از 2 میلیون و 20 هزار خانوار در مناطق روستایی و عشایری شناسایی شده‌اند که فاقد هرگونه بیمه هستند.]]>

3500 فرصت شغلی جدید در مناطق کمتر برخوردار استان بوشهر فراهم شد

معاون استاندار بوشهر گفت: با پرداخت مرحله دوم تسهیلات روستایی و عشایری، زمینه ایجاد نزدیک به 3500 فرصت شغلی جدید در مناطق کمتر برخوردار استان بوشهر فراهم شد.

۵۴ هزار سند مالکیت در مناطق شهری و روستایی یزد صادر شد

یزدـ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد از صدور ۵۴ هزار جلد سند مالکیت روستایی در روستاها و شهرهای دارای جمعیت زیر ۲۵ هزار نفر در استان یزد خبر داد.

۶۵۰ میلیارد ریال به طرح‌های اشتغال روستایی قزوین اختصاص یافت

قزوین- مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: در راستای کاهش مهاجرت و کمک به اشتغال روستایی در سه سال گذشته بیش از ۶۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به این بخش اختصاص یافته است.

ایجاد ۱۰۰ هزار شغل در سال ۹۸ با اولویت مناطق سیل‌زده

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ایجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلی توسط این ستاد در سال جاری و با اولویت مناطق سیل‌زده‌ی کشور خبر داد.