کمیت و کیفیت کار وکلا بر نهاد وکالت اثرگذار است

قزوین - ایرنا - عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیت و کیفیت کار وکلا بر نهاد وکالت اثرگذار است و باید برای ارتقای جایگاه وکیل در جامعه این دو در کنار هم و دارای توازن باشند.مطالب مرتبط

کمیت و کیفیت کار وکلا بر نهاد وکالت اثرگذار است

قزوین - ایرنا - عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیت و کیفیت کار وکلا بر نهاد وکالت اثرگذار است و باید برای ارتقای جایگاه وکیل در جامعه این دو در کنار هم و دارای توازن باشند.

قوانین جدید نباید استقلال نهاد وکالت را خدشه دار کند

قزوین - ایرنا - رییس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری قزوین گفت: قوانین جدید نباید استقلال نهاد وکالت را خدشه دار کند بلکه باید تصویب مواد قانونی تازه با هدف تقویت و حمایت از این نهاد صورت گیرد.

تبعات تعیین ظرفیت برای «آزمون وکالت»/مقاومت کانون وکلا قابل توجیه نیست

تاسیس بی اندازه دانشکده های حقوق به نهاد وکالت آسیب زده است

قزوین - ایرنا - رییس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران گفت: تاسیس بیش از اندازه دانشکده های حقوق و پذیرش بی ضابطه دانشجویان این رشته، علاوه بر ضرر رساندن به مردم، به حرفه وکالت نیز آسیب وارد کرده است.

واکنش توکلی به درخواست کانون وکلا از مجلس: مجلس تسلیم فشارها نشود و انحصارها را حذف کند

رئیس هئیت‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه‌ای به مجلس شورای اسلامی به نامه کانون‌های وکلای دادگستری سراسر کشور درخصوص نگرانی از تصویب طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت، واکنش نشان داد.

وکالت حرفه ای تخصصی است و هر کس براحتی نباید وارد آن شود

قزوین- رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری گفت: وکالت حرفه ای تخصصی است و نباید اجازه داد هر کسی بدون مهارت و توانمندی وارد این کار شود تا حقوق شهروندی خدشه دار شود.

دفاع توکلی از تصویب طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت

رئیس هیأت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت نوشت: دیده‌بان طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت را در جهت منافع عامه و رونق خدمات حقوقی می‌داند که می تواند موجب شکستن انحصار شود.]]>

14 عامل خطرآفرین برای بیماری قلبی!

قلب اندامی ماهیچه ایست که وظیفه مهم پمپاژ خون در سراسر بدن را بر عهده دارد. انسان برای یک زندگی با کیفیت به قلبی سالم نیاز دارد، اما عوامل مختلفی می توانند بر سلامت این اندام کلیدی اثرگذار باشند.]]>

همایش موفقیت درآزمون وکالت در دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد

همایش موفقیت درآزمون وکالت با حضور اساتید برجسته حقوق در دانشگاه آزاد واحدمهاباد برگزار شد.

آخرین وضعیت بررسی طرح «جامع پذیرش و آموزش وکالت» در مجلس

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی در خصوص روند پیشرفت طرح جامع آموزش و پذیرش وکالت گفت:منتظر نظر کارگروه ویژه حقوقی کمیسیون در خصوص طرح هستیم ولی فرآیند بررسی طرح مثبت است.

اعلام آمادگی اتحادیه سراسری کانون‌های وکلا برای پیگیری حقوقی توطئه آمریکا علیه سپاه پاسداران

اقدام دولت آمریکا علیه نهاد رسمی و قانونى کشور دیگر مغایر با اصل تساوى دولتها بوده، نقض آشکار ارزشهاى حقوق بینالملل عرفى و قراردادى است. وزارت خارجه تدابیر لازم برای جلوگیری از آثار عملی این اقدام آمریکا را اتخاذ کند.

مسابقات بین المللی فرصت تعامل اثرگذار بانوان مسلمان رافراهم میکند

الهام شبانی با اشاره به وجوه امتیاز مسابقات بین المللی قرآن بانوان، تاکید کرد: این رقابت‌ها فرصت تعامل اثرگذار بانوان مسلمان را فراهم می‌کند.

برگزاری همایش وکالت

تنفس هوای پاک در تهران طی امروز

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینکه کیفیت هوای پایتخت در حال حاضر در شرایط پاک است، گفت: انتظار می‌رود کیفیت هوای مطلوب در تهران تا فردا (۲۵ فروردین) ادامه داشته باشد.

طرح مجلس پشتوانه محکمی برای سپاه است/اقدام آمریکا بر امنیت ملی ایران اثرگذار نیست

معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران با بیان این‌که «اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی بر امنیت ملی کشور اثرگذار نیست»، طرح مصوب مجلس شورای اسلامی را پشتوانه محکمی برای سپاه عنوان کرد.

هلال احمر یک نهاد جهادی و انقلابی است

کرمانشاه_ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه هلال احمر یک نهاد جهادی و انقلابی است، گفت: این نهاد دریچه امید مردم در بلایا و گرفتاری‌ها است.

کیفیت مطلوب هوای تهران همچنان تداوم دارد

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به پاک بودن هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته گفت: کیفیت مطلوب هوا در تهران همچنان تداوم دارد.

ورود اثرگذار مدیریت بحران استان تهران/ کاهش سطح آب و کنترل مسیر عبور سیل محسوس است

مصرف بنزین خودروهای داخلی بالاست/کیفیت باید افزایش یابد

مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت گفت:ضرورت دارد صنعت خودروسازی نسبت به تغییر در کیفیت خودروها و مصرف خارج از استاندارد جهانی اقدام لازم را انجام دهد.

تشخیص مصالح ساختمانی با کیفیت برای خرید در پروژه‌های ساختمانی

امروزه نیاز گسترده و روزافزون جامعه به ساختمان و مسکن افزایش پیدا کرده ازاین‌رو خرید آسان و با کیفیت مصالح ساختمانی بسیار مهم شده است.