نمی توانستیم با رهاسازی زودهنگام سدها مردم را بی خانمان کنیم

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان در دفاع از مدیریت منابع آب در پشت سدهای خوزستان در پاییز و زمستان 97، گفت: نمی توانستیم با رهاسازی زودهنگام آب سدهای استان مردم را بی خانمان کنیم.مطالب مرتبط

نمی توانستیم با رهاسازی زودهنگام سدها مردم را بی خانمان کنیم

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان در دفاع از مدیریت منابع آب در پشت سدهای خوزستان در پاییز و زمستان 97، گفت: نمی توانستیم با رهاسازی زودهنگام آب سدهای استان مردم را بی خانمان کنیم.

استاندار خوزستان: رها سازی آب سدها در زمستان 97 منطقی نبود

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان در دفاع از مدیریت منابع آب در پشت سدهای خوزستان در پاییز و زمستان 97، گفت: نمی توانستیم با رهاسازی زودهنگام آب سدهای استان در فصول زمستان و پاییز 97 مردم را بی خانمان کنیم.

مطالعات جامع سیلاب باید کلید بخورد/ انتقاد از نبود سیستم هشدار سیل در رودخانه‌ها

کارشناس مدیریت منابع آب و مهندسی رودخانه گفت: اگر امروز مخازن ذخیره ای بیشتری در قالب سدها داشتیم، هم می توانستیم سیلاب را بهتر مهار و مدیریت کنیم و هم به جای رهاسازی این حجم عظیم آب شیرین به سمت دریاها، آنها را برای استفاده در آینده، ذخیره می کردیم.

نماینده مردم شوش: همچنان آب در ۸ روستا باقی مانده است

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که سوء مدیریت در برخی از موارد باعث شده تا سیل به زیرساخت‌های خوزستان آسیب جدی وارد کند بیان کرد: عدم انجام آبخیزداری در سدها و لایروبی رودخانه‌ها و همچنین رهاسازی آب پشت سدها در زمان مناسب باعث شد تا

رهاسازی بیش از اندازه آب سدها باعث طغیان رودخانه ها در خوزستان شد

اهواز- ایرنا- مجری طرح جنگ آب در دوران دفاع مقدس گفت: رهاسازی بیش از اندازه آب سدهای خوزستان باعث شد مردم برخی از شهرهای خوزستان خانه و زمین های کشاورزی خود را از دست بدهند.

آب 3 سد آذربایجان شرقی رهاسازی شد

تبریز- ایرنا- مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی با اشاره به وضع مناسب ذخیره سدها در اثر بارش های اخیر، گفت: آب سدهای قلعه چای عجب شیر، آیدوغموش میانه و سد سهند هشترود رهاسازی شد.

شفر: نمی‌توانستیم پس از پیروزی بر سپاهان گریه کنیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه خوشحالی آنها پس از برد برابر سپاهان به خاطر هواداران بوده، گفت: نمی توانستیم پس از برد در یک بازی حساس گریه کنیم.

حمله با چاقو به بی‌خانمان مترو+فیلم

در یکی از ایستگاه‌های متروی برلین دو مرد به یک بی‌خانمان حمله کردند که منجر به جراحت‌های عمیق در قسمت‌های مختلف بدن این بی‌خانمان شد.]]>

سرمربی تیم ملی تکواندو: نمی توانستیم به نام ها اکتفا کنیم

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی تکواندو با بیان اینکه به موفقیت شاگردان جوان خود در مسابقات قهرمانی جهان امیدوار است، گفت: نمی توانستیم فقط به نام ها اکتفا کنیم. فیلترهای شفافی را برای مشخص شدن ترکیب اصلی، تعیین کردیم.

نوری: مدیریت بحران باید وزارت نیرو را ملزم به رهاسازی سدها می‌کرد

خروجی سدهای دز و کرخه در خوزستان باز هم کاهش یافت

اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان خروجی سدها را تابعی از بارش های هفته آینده و اردیبهشت ماه عنوان کرد و گفت: در حال حاضر خروجی سدها در حال کاهش است و از امروز رهاسازی آب از سدهای کرخه و دز 200 مترمکعب بر ثانیه کمتر شده است.

می‌توانستیم کار پرسپولیس را در نیمه اول تمام کنیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: می‌توانستیم در نیمه اول کار پرسپولیس را تمام کنیم و برنده شویم.

فرانسه درمورد بی خانمان ها مرتکب نقض حقوق بشر شده است

تهران - ایرنا - گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد، وضعیت بی خانمان ها را در فرانسه 'غیر قابل قبول' دانست و تصریح کرد: فرانسه نسبت به بی خانمان ها مرتکب نقض حقوق بشر شده است.

نماینده شادگان: ما منازل و شهرهای خود را تخلیه نمی‌کنیم

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات به وجود آمده در پی سیل خوزستان بیان کرد: مرتبا اصرار می‌کنند که مردم منازل و شهرها را تخلیه کنند، اگر به ما امکانات می‌دادند می‌توانستیم ایستادگی کنیم. اکنون هم می‌ایستیم. ما منازل و شهرهای خود ر

احتمال اعلام پایان زودهنگام سال تحصیلی در برخی مناطق سیل‌زده

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان خوزستان درباره احتمال اعلام پایان زودهنگام سال تحصیلی در برخی مناطق سیل‌زده می‌گوید: این موضوع منوط به تصمیم ستاد بحران استان است و اگر بنا به ضرورت، پایان سال تحصیلی اعلام شود، سعی می‌کنیم چاره‌اندیشی کنیم.

آب سد سلمان فارسی فردا رهاسازی می شود/ مردم در کنار رودخانه نروند

شیراز - فرماندار قیر و کارزین از رهاسازی آب سد سلمان فارسی جهت پاکسازی دریچه‌ های سد از گل و لای خبر داد.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از امارات| محمدزاده: می‌توانستیم به الوصل 5 گل بزنیم/ تقریباً صعودمان مسجل شد

وحید محمدزاده، مدافع تیم فوتبال ذو‌ب‌آهن گفت: توانستیم نتیجه خیلی خوبی را بیرون از خانه مقابل الوصل کسب کرده و تقریباً صعودمان را به مرحله بعد مسجل کنیم.

خسارات بی توجهی به آبخیزداری/سالانه معادل یک سد کرج به خاطر ورود خاک به سدها از دست می‌رود

مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگلها گفت: هر ساله به دلیل عدم آبخیز داری در بالا دست برخی از سدها، معادل یک سد کرج را با ورود خاک به مخازن سدها از دست می‌دهیم.

ضرورتی به رهاسازی آب سد زاینده رود نبود

شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود افزایش روان آب ها در چهارمحال و بختیاری، ضرورتی برای بازشدن دریچه ها و رهاسازی آب دریاچه زاینده رود نبود.

تفحص از عملکرد وزارت نیرو در سیل اخیر

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان از نمایندگان درخواست کرد، کمیته تحقیق و تفحصی برای بررسی عملکرد وزارت نیرو و رهاسازی آب سدها تشکیل دهند.