سیلاب شهر بستان را تهدید می کند

اهواز-ایرنا- معاون فرماندار دشت آزادگان گفت: سیلاب شهر بستان از توابع این شهرستان را به دلیل افزایش دبی رودخانه های هوفل و سابله در کنار این شهر تهدید می کند.مطالب مرتبط

سیلاب شهر بستان را تهدید می کند

اهواز-ایرنا- معاون فرماندار دشت آزادگان گفت: سیلاب شهر بستان از توابع این شهرستان را به دلیل افزایش دبی رودخانه های هوفل و سابله در کنار این شهر تهدید می کند.

سیلاب شهر بستان را تهدید می کند

اهواز-ایرنا- معاون فرماندار دشت آزادگان گفت: سیلاب شهر بستان از توابع این شهرستان را به دلیل افزایش دبی رودخانه های هوفل و سابله در کنار این شهر تهدید می کند.

فیلم هوایی از سیلاب در بستان

شهر بستان اینروزها میهمان ناخوانده ای دارد که اسباب زحمت فراوان اهالی شده است]]>

سیلاب دژ باستانی «گوراب» ملایر را تهدید می کند

همدان- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر با اشاره به بارندگی های بی سابقه اخیر و وقوع سیلاب در این شهرستان گفت: سیلاب و روان آبها در جوار دژ باستانی «گوراب» این اثر تاریخی را تهدید می کند.

سیلاب دژ باستانی «گوراب» را تهدید می کند

همدان- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر با اشاره به بارندگی های بی سابقه اخیر و وقوع سیلاب در این شهرستان گفت: سیلاب و روان آبها در جوار دژ باستانی «گوراب» این اثر تاریخی را تهدید می کند و حفظ این بنای تاریخی از اولویت ها است.

یار مهربان، میهمان بستان آبادی ها

نمایشگاه کتاب در شهرستان بستان آباد گشایش یافت.

جاری شدن سیلاب در برخی مناطق یزد/خطری یزد را تهدید نمی‌کند

یزد ـ مدیرکل مدیریت بحران استان یزد با اشاره به آغاز بارندگی‌ها از روز گذشته در یزد و جاری شدن سیلاب در برخی مناطق گفت: در مجموع شرایط تحت کنترل است و خطری یزد را تهدید نمی‌کند.

سیلاب شرق و جنوب کرمان را تهدید می‌کند

کرمان - شهردار کرمان گفت: در صورت بارندگی زیاد خطر سیلاب دو ناحیه شهر کرمان را از شرق و جنوب تهدید می‌کند.

ادامه تهدید سیلاب برای ریگان

با وجود خروج سامانه باران زا از استان کرمان، شهرستان شرقی ریگان همچنان با هجوم سیلاب از سمت سیستان و بلوچستان مواجه است.

خطر تهدید سیل مناطق عین2 و ملاشیه اهواز برطرف شد

اهواز - ایرنا - مدیرکل اداره راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به مهار کانال سلمان در شمال غرب اهواز گفت: سیلاب دیگر مناطق عین 2 و ملاشیه را در اهواز تهدید نمی کند.

بیمارستان صحرایی برای کمک به سیل زدگان در بستان برپا شد

اهواز - ایرنا -بیمارستان صحرایی شهید بقایی برای ارائه خدمات درمانی در شهرستان بستان با حضور معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برپا شد.

سیلاب آبشار یاسوج یک تهدید جدی است

شهردار یاسوج گفت: یاسوج در معرض سیل رودخانه مهریان و بشار و طغیان آبشار یاسوج است و می توان آبشار یاسوج را یک تهدید جدی تلقی کرد.

نگاه حسرت آمیزمردم سیل زده کارون به زندگی برآب رفته خود

اهواز-ایرنا- سیلاب غرب و شرق شهرستان کارون در خوزستان را درگیر و تهدید می کند و60 روستای غرب این شهرستان که در حاشیه رودخانه کارون هستند گرفتار و یا در محاصره سیلاب هستند.

نگاه حسرت آمیزمردم سیل زده کارون به زندگی برآب رفته خود

اهواز - ایرنا - سیلاب غرب و شرق شهرستان کارون در خوزستان را درگیر و تهدید می کند و 60 روستای غرب این شهرستان که در حاشیه رودخانه کارون هستند گرفتار و یا در محاصره سیلاب هستند.

ارتباط محور عبدالخان به بستان حفظ شد

اهواز- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان در جریان بازدید و بررسی شرایط پل عبدالخان، از حفظ ارتباط محور عبدالخان به بستان خبر داد.

معاون فرماندار: سیل وارد شهر سوسنگرد نشده است

اهواز-ایرنا- معاون فرمانداردشت آزادگان گفت: سیلاب هنور وارد شهر سوسنگرد نشده است اما این شهر همچنان در تهدید ورود سیلاب است.

سیلاب جاده شادگان - دارخوین را تهدید می کند

آبادان - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از احتمال آبگرفتگی جاده دارخوین به شادگان خبر داد و گفت: سیلاب ،کنارگذر این محور را در برگرفته و با توجه به اینکه حجم زیادی از آب به سمت شادگان و در نهایت تالاب در حرکت است، ممکن است در این نقط

۲۰۰ماشین سنگین مشغول تحکیم سیل بند بستان به سوسنگرد هستند

تهران- نماینده فرمانداران استان تهران در دشت آزادگان گفت: ۲۰۰ کامیون کمپرسی و سایر ماشین آلات سنگین به صورت شبانه روزی مشغول تحکیم سیل بند بستان به سوسنگرد هستند.

اقدام شهرداری تهران برای بازگشایی جاده بستان و خروج ۲۵ روستا از محاصره آب

مسئول تیم اعزامی شهرداری تهران در روستای سابله دشت آزادگان از اقدام شهرداری برای بازگشایی جاده سوسنگرد به بستان و خروج بیش از ۴۰۰۰ هکتار از اراضی ساکنان این منطقه از زیر آب خبر داد.

آبگرفتگی جاده بستان - چذابه مانع صادرات کالا به عراق است

اهواز - ایرنا - ناظر گمرکات خوزستان گفت: آبگرفتگی بخش هایی از جاده بستان - چذابه همچنان مانع اصلی در توقف صادرات کالا به عراق از پایانه تجاری چذابه است.