بیش از 6 هزار مورد از واحدهای صنفی در ماکو بازرسی شد

ارومیه - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو گفت: در سال گذشته 6 هزار و 66 مورد نظارت و بازرسی صنفی و غیرصنفی در ماکو انجام شد.



مطالب مرتبط

بیش از 6 هزار مورد از واحدهای صنفی در ماکو بازرسی شد

ارومیه - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو گفت: در سال گذشته 6 هزار و 66 مورد نظارت و بازرسی صنفی و غیرصنفی در ماکو انجام شد.

بیش از 35 هزار مورد از واحدهای صنفی آذربایجان غربی بازرسی شد

ارومیه - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در سال گذشته 35 هزار و 334 مورد در خصوص کالاهای اساسی از واحدهای صنفی در این استان بازرسی شد.

انجام بیش از 62 هزار مورد بازرسی صنفی در طرح نظارتی گیلان

رشت - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از انجام بیش از 62 هزار مورد بازرسی صنفی در طرح نظارتی نوروزی استان خبر داد.

انجام ۶۳۰۲ مورد بازرسی از اصناف انزلی/۲۰۳ تخلف ثبت شد

انزلی- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بندرانزلی با اشاره به انجام ۶ هزار و ۳۰۲ مورد بازرسی از اصناف این شهرستان انجام شده است، گفت: ۲۰۳ مورد تخلف صنفی در این بازرسی شناسایی شد.

خسارت دو هزار میلیارد تومانی سیل به واحدهای تولیدی و صنفی

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به خسارت دو هزار میلیارد تومانی سیل به واحدهای صنعتی، معدنی و صنفی در استان‌های مختلف از کمک به این واحدها از طریق امهال وام و معافیت مالیاتی خبر داد.

خسارت حدود 2 هزارمیلیارد تومانی سیل به واحدهای تولیدی و صنفی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به خسارت حدود 2 هزار میلیارد تومانی سیل به واحد های صنعتی، معدنی و صنفی از کمک به واحدهای این بخش از طریق امهال وام، معافیت مالیاتی و... خبر داد.

خسارت ۲۰۰۰میلیارد تومانی سیل به واحدهای تولیدی و صنفی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به خسارت حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومانی سیل به واحدهای صنعتی، معدنی و صنفی از کمک به واحدهای این بخش از طریق امهال وام، معافیت مالیاتی و نظایر آن خبر داد.

فعالیت واحدهای صنفی دخانی در زنجان با تبلیغات وسوسه کننده

زنجان - ایرنا - در نخستین کارگروه سلامت و امنیت غذایی به موضوع مهم فعالیت واحدهای صنفی دخانی با تبلیغات فریبننده رنگارنگ اشاره شد و علاوه بر آن، گزارش های واحدهای زیر مجموعه دانشگاهی نیز از ارائه خدمات خوب در ایام نوروز حکایت داشت.

خسارت بیش از ۲۶۵ میلیاردی به واحدهای صنفی و تولیدی لرستان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: برآوردهای اولیه نشان می‌دهند سیل اخیر بیش از ۲۶۵ میلیارد تومان خسارت به واحدهای صنفی و تولیدی لرستان بر جای گذاشته است.

واحدهای صنفی سیلزده مازندران وام ارزان قیمت می گیرند

ساری-ایرنا- مدیرکل هماهنگی دفتر امور اقتصادی استانداری مازندران گفت که بر اساس مصوبه هیات دولت که به استان ابلاغ شده است ، واحدهای صنفی خسارت دیده ناشی از سیل تسهیلات ارزان قیمت دریافت می کنند.

کمک ۱۶۶ میلیارد تومانی تشکل‌های صنفی و واحدهای صنعتی به مناطق سیل‌زده

کمک‌های نقدی و غیرنقدی تشکل‌های صنفی و واحدهای صنعتی سراسر کشور به مناطق سیل‌زده تاکنون حدود ۱۶۶ میلیارد تومان بوده و همچنان ادامه دارد.

۱۲۶۲ مورد بازرسی نوروزی از سطح بازار در گلستان انجام شد

گرگان- مدیر کل استاندارد گلستان از هزار و ۲۶۲ مورد بازرسی از سطح بازار در طرح نظارت نوروزی در سطح استان گلستان خبر داد.

3260 واحد صنفی لرستان بر اثر وقوع سیلاب خسارت دید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 7 درصد واحدهای صنفی لرستان یعنی 3 هزار و 260 واحد دچار خسارت شد که بیشترین حجم خسارات مربوط به شهرستان پلدختر است.

117 واحد صنفی متخلف در بازرسی نوروزی خرمشهر جریمه شدند

آبادان - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر گفت: با 117 واحد صنفی این شهرستان در بازرسی های نوروزی به دلیل تخلف برخورد شده و 47 واحد نیز با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

انجام ۸۹۸ هزار بازرسی بهداشت محیطی/پلمب ۳۳۱ رستوران بین راهی

معاون بهداشت وزارت بهداشت از ۸۹۸ هزار و ۵۶ مورد بازرسی بهداشت محیطی طی برنامه بهداشت محیط در سلامت نوروزی خبر داد.

58.4 درصد اماکن روستایی ماکو سنددار شد

ارومیه - ایرنا - رییس اداره بنیاد مسکن ماکو گفت: هفت هزار و 758 واحد مسکونی در روستاهای بالای 20 خانوار در این شهرستان وجود دارد که تاکنون بیش از چهار هزار و 533 واحد از این تعداد سنددار شده است.

سیل ۲۶۰ میلیارد تومان به واحدهای صنفی و تولیدی لرستان خسارت زد

خرم‌آباد- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که سیل بیش از ۲۰۰ تا ۲۶۰ میلیارد تومان خسارت به واحدهای تولیدی و صنفی لرستان وارد کرده است.

واحدهای صنفی عرضه کننده خدمات غیرقانونی مجازات می شوند

بوشهر- ایرنا- معاون دادستان بوشهر گفت: با واحدهای صنفی عرضه کننده جنس ها، خدمات ممنوعه و غیرقانونی برخورد می شود.

1403 واحد صنفی متخلف در تربت حیدریه جریمه شدند

تربت حیدریه- ایرنا- مسئول واحد نظارت و بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت تربت حیدریه گفت: طی یک سال گذشته یک هزار و 403 واحد صنفی متخلف در این شهرستان به پرداخت 20 میلیارد و 883 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

گردآوری میزان خسارت سیلاب به واحدهای صنفی

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: جلسات ستاد مدیریت بحران در اتاق اصناف ایران ادامه دارد و همکاران ما در این ستاد در حال گردآوری میزان خسارات سیلاب به واحدهای صنفی هستند و براساس دستور دادستانی کل کشور کمک‌ها (نقدی و غیرنقدی) به هلال‌احمر و کمیته امداد امام خمین