رونق تولید، اشتغالزایی و بهبود وضعیت معشیتی مردم را در پی دارد

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه اعلام کرد: همه وظیفه داریم در راستای تحقق شعار امسال مبنی بر رونق تولید تلاش کنیم زیرا این موضوع اشتغالزایی و بهبود وضعیت معشیتی مردم را به دنبال دارد.مطالب مرتبط

رونق تولید، اشتغالزایی و بهبود وضعیت معشیتی مردم را در پی دارد

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه اعلام کرد: همه وظیفه داریم در راستای تحقق شعار امسال مبنی بر رونق تولید تلاش کنیم زیرا این موضوع اشتغالزایی و بهبود وضعیت معشیتی مردم را به دنبال دارد.

فولادگر: بهترین راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تحقق رونق تولید است

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با تاکید بر این که رونق گرفتن بازار تولید سبب ایجاد اشتغال و برون رفت از رکود تورمی می‌شود گفت: با بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید می‌توان در راستای رونق تولید گام برداشت. امروز به اندازه کافی قوانین وجود دارد م

رونق تولید با اقدام، عمل و روحیه جهادی محقق می شود

بندرعباس- ایرنا- فرماندار رودان گفت: رونق تولید، برطرف شدن مشکلات اقتصادی کشور و بهبود وضعیت معیشتی مردم با برنامه ریزی دقیق، صحیح و اصولی، عزم، اراده، تلاش مضاعف، اقدام، عمل و روحیه جهادی مردم و مسوولان محقق می شود.

مهمترین مولفه ها در رونق تولید

شرط اول رونق تولید بهبود فضای کسب و کار است که مهمترین عامل در رونق تولید نقدینگی، سرمایه در گردش و تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی است

قم| افراد مخل در رونق تولید به مردم معرفی می‌شوند

مدیرکل صداوسیمای قم گفت: با اجازه استاندار و دیگر نهادهای متولی مدیران و دستگاه‌هایی که در زمینه تولید و رونق اشتغال سنگ‌اندازی کرده و مانع از رونق تولید می‌شوند به مردم معرفی می‌شود.

معاون وزیر اقتصاد:بهبود فضای کسب و کار ضرورت رونق تولید است

ارومیه - ایرنا - معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: بهبود فضای کسب و کار مهمترین الزام رونق تولید در کشور است که به همین علت این وزارتخانه مهمترین نهاد در تحقق شعار سال محسوب می شود.

رونق تولید و اشتغال در مجتمع پتروشیمی ایلام

مجتمع پتروشیمی ایلام با شش واحد تولید برای یک هزار و صد نفر اشتغالزایی کرده و بعنوان بزرگترین مجتمع پتروشیمی غرب کشور نقش مهمی در صادرات دارد.

قوانین دست و پاگیر دستگاه‌ها مانع رونق تولید است

نایب رئیس اول اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: قوانین دست و پاگیر زیادی بر تولید وجود دارد که مانع بهبود فضای کسب و کار شده است.]]>

علیزاده: تحقق عبور از تحریم فقط با رونق تولید، افزایش درآمد و اشتغالزایی است

برون سپاری بخشی از وظایف دولت به مردم، تولید را رونق می‌بخشد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری اختیارات و برون سپاری بخشی از وظایف دولت به مردم و بخش خصوصی از راه‌های حمایت از تولید داخلی و رونق تولید است.

تاج‌الدین: رونق تولید اقتصاد مقاومتی درون‌زا را رشد می‌دهد

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه به رونق تولید باید نگاه مسئله محور باشد. یعنی نگاهی که مسائل و موانع تولید و رونق تولید را در نظر می‌گیرد و به دنبال حل آنهاست.

قاچاق کالا مانع رسیدن به رونق تولید است/ توجه به گردشگری در قم

قم - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید موانع و مشکلات تولید را برداشت، گفت: تا با قاچاق کالا و موانع و معضلات تولید برخورد نشود نمی‌توان به رونق تولید رسید.

آقاپور: رونق تولید می‌تواند بخشی از کاهش ارزش پول ملی را جبران کند

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که تحقق شعار رونق تولید می‌تواند بخشی از کاهش ارزش پول ملی را جبران کند، گفت: رونق تولید ظرفیت قوی است که می‌تواند ما را از بحران‌های داخلی و خارجی نجات دهد.

برای رونق تولید باید راه صادرات را باز بگذاریم

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر راه صادرات را باز بگذاریم، موجب رونق تولید شدیم و این راهی است که تمام کشورهای موفق در طول دهه‌های گذشته طی کردند. کشورها برای صادرات، تولید کرده و با هدف صادرات، تولید خود را شکل می‌دهند.

تحقق شعار رونق تولید در یزد به استفاده از ظرفیت ها بستگی دارد

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: باید از تمام ظرفیت ها و منابع استان به منظور تحقق شعار « رونق تولید» در راستای تولید ثروت و ایجاد اشتغال استفاده شود.

رونق تولید با شعار محقق نمی شود

قم- ایرنا- استاندار قم گفت: سخن گفتن در مورد رونق تولید و یا شعار رونق تولید را در سربرگ نامه های اداری نوشتن بی فایده است و باید در عمل این مساله را محقق نماییم.

بخش کشاورزی رکن و اساس رونق تولید است

‌عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: بخش کشاورزی با داشتن ظرفیت‌های بی‌نظیر و متنوع پیشران و رکن اساسی رونق تولید محسوب می‌شود و ضرورت دارد در این حوزه برنامه‌ریزی‌ها درست و هدفمند صورت گیرد.

استاندار اردبیل: صرفه جویی و تلاش برای رونق تولید اولویت مسئولان است

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: صرفه جویی در هزینه ها و تلاش برای جذب سرمایه گذاران با هدف کمک به رونق تولید و اشتغالزایی در اولویت اقدامات مسئولان استان در سالجاری است.

رونق تولید راهی برای رونق اقتصادی

رونق تولید؛ رونقی که ثمره اش رونق اقتصادی کشور است.

یکهزار و 630 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در ملایر پرداخت شد

همدان- ایرنا- رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ملایر گفت: از سال گذشته تاکنون یکهزار و 630 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از منابع مختلفی همچون رونق تولید، اشتغال فراگیر، خوداشتغالی و اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان پرداخت شده است.