عملیات آواربرداری در شهرستان نورآباد لرستان آغاز شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین گفت: آواربرداری از 330 روستای سیل زده شهرستان نورآباد لرستان در روستای ویس آباد توسط تیم های عملیاتی این نهاد آغاز شد.مطالب مرتبط

عملیات آواربرداری در شهرستان نورآباد لرستان آغاز شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین گفت: آواربرداری از 330 روستای سیل زده شهرستان نورآباد لرستان در روستای ویس آباد توسط تیم های عملیاتی این نهاد آغاز شد.

عملیات احداث واحدهای سیل زده لرستان آغاز شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین گفت: عملیات احداث واحدهای آسیب دیده از سیل در استان لرستان از سوی این نهاد در روستای رضاویس شهرستان دلفان آغاز شد.

ادامه امدادرسانی به مناطق سیل زده لرستان

پس از گذشت دو هفته از سیل ویرانگر لرستان، عملیات ساخت و نوسازی ۷هزار واحد مسکونی و تجاری شهرستان دلفان با کمک بیناد مسکن معین قزوین آغاز شد.

بازسازی جاده نورآباد- نهاوند؛ بازگشایی محور تا عصر امروز

استاندار همدان گفت: جاده نورآباد به نهاوند در مسیر گامسیاب دچار رانش شدید شده که هم‌اکنون عملیات بازسازی در حال انجام است و تا عصر امروز بازگشایی می‌شود.

عملیات اجرایی 2 طرح آموزشی در بندرخمیر آغاز شد

بندرعباس- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش بندر خمیر گفت: عملیات اجرایی 2 طرح آموزشی در شهر رویدر و روستای جیحون این شهرستان آغاز شد.

برداشت کلزا در شهرستان شوش آغاز شد

دزفول - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شوش گفت: عملیات برداشت محصول کلزا از سطح بیش از پنج هزار هکتار اراضی این شهرستان آغاز شد.

سیل 400میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی شهر نورآباد خسارت زد

خرم آباد - ایرنا - شهردار نورآباد گفت: در سیل اخیر 400 میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی و مبلمان شهری نورآباد خسارت وارد شد.

زمین لرزه در نورآباد

نورآباد فارس لرزید.

عملیات اجرایی گازرسانی به ۳ روستای دامغان آغاز می‌شود

دامغان - فرماندار دامغان از آغاز عملیات گازرسانی به سه روستای این شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا ۳۵۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

اتمام عملیات آبرسانی به روستاهای سیل‌زده لرستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از اتمام عملیات آبرسانی به ۷۹۶ روستای سیل‌زده لرستان خبر داد.

سالروز آغاز عملیات «کربلای ۱۰»

امروز سی‌ام فروردین ماه سالروز آغاز عملیات «کربلای ۱۰» است که در سال ۱۳۶۶ با هدف جابه‌جایی میدان جنگ از جبهه جنوب به شمال کشور طراحی شد. در این عملیات فرمانده توپخانه نیروی زمینی سپاه پاسداران به شهادت رسید.

آغاز عملیات بررسی و برآورد خسارات سیل در شهرستان حمیدیه

سرپرست فرمانداری حمیدیه از آغاز بکار کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت برآورد میزان خسارات سیل در شهرستان خبر داد.]]>

گرده افشانی نخلستان های خنج آغاز شد

شیراز-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خنج گفت: عملیات گرده افشانی (تلقیح مصنوعی) در سطح 2 هزار و 500هکتار از نخلستان های این شهرستان آغاز شد.

آغاز عملیات جابه‌جایی روستای چم‌مهر؛ مسکن برای 340خانوار احداث می‌شود

مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان از آغاز عملیات جابه‌جایی روستای چم‌مهر خبرداد و گفت: مسکن برای 340خانوار احداث می‌شود.

خسارت سه هزارو500میلیاردریالی سیل به سلسله

خرم آباد- ایرنا- شهرستان سلسله همچون سایر شهرستان های لرستان نوروز امسال را با سیلی آغاز کرد که خسارت های بسیاری را در همه حوزه ها به این شهرستان وارد کرد.

عملیات بازسازی خطوط ریلی لرستان انجام شد

خرم آباد - ایرنا - مدیر کل راه آهن لرستان گفت: عملیات بازسازی خطوط ریلی محور جنوب در بلاک قارون - بیشه با موفقیت انجام شد.

شهرستان نهاوند صاحب راه آهن می شود

همدان- ایرنا- نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی احداث راه آهن این شهرستان اردیبهشت ماه امسال با اختصاص یکهزار و 700میلیارد ریال اعتبار آغاز می شود.

اتمام عملیات آب‌رسانی به ۷۹۶ روستای سیل‌زده لرستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از اتمام عملیات آب‌رسانی به ۷۹۶ روستای سیل‌زده این استان خبر داد.

عملیات راهسازی در گردنه «پای‌آستان» کوهدشت آغاز می‌شود

سرپرست فرمانداری کوهدشت با اشاره به استقرار راهداری استان گیلان در گردنه «پای‌آستان» این شهرستان گفت: عملیات راهسازی در گردنه جدید با ترک تشریفات شروع می‌شود.

«گاف» ریاست جمهوری افغانستان درباره اعلام عملیات بهاری طالبان

ریاست جمهوری افغانستان با اشاره به عملیات بهاری طالبان در حالی گفته که دولت این کشور عملیات بهاری را آغاز نکرده است که وزارت دفاع این کشور در 29 اسفند سال گذشته در وبسایت خود از آغاز چنین عملیاتی خبر داده بود و اکنون لینک آن را حذف کرده است.