14 سیستم تله متری در تاسیسات آبرسانی روستایی زنجان نصب شد

زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان گفت: سال گذشته 14 مورد سیستم تله متری در تاسیسات آبرسانی روستاهای این استان نصب شد.مطالب مرتبط

14 سیستم تله متری در تاسیسات آبرسانی روستایی زنجان نصب شد

زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان گفت: سال گذشته 14 مورد سیستم تله متری در تاسیسات آبرسانی روستاهای این استان نصب شد.

تاسیسات آبرسانی روستایی خرمشهر با احداث سیل بند ایمن شدند

آبادان - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب روستایی خرمشهر گفت: به منظور جلوگیری از ورود سیلاب به تاسیسات آبرسانی روستاهای خرمشهر سیل بند احداث و تقویت شد.

تاسیسات آبرسانی شهر الهایی وارد مدار شد

مدیر امور آبفا روستایی شهرستان اهواز از وارد مدار شدن تاسیسات آبرسانی شهر الهایی خبر داد و گفت: این تاسیسات ظرف مدت ۴۸ ساعت وارد مدار شد.

تاسیسات آبرسانی شهر الهایی وارد مدار شد

مدیر امور آبفا روستایی شهرستان اهواز گفت: تاسیسات آبرسانی شهر الهایی ظرف مدت 48 ساعت وارد مدار شد.

بارش ها نیاز به آبرسانی روستایی در اردستان را کاهش داد

کاشان - ایرنا - رییس اداره آب و فاضلاب روستایی اردستان با اشاره به حمل و توزیع افزون بر 66 هزار مترمکعب آب آشامیدنی به نقاط روستایی این شهرستان در سال گذشته گفت: بارش های رگباری باران که از آغاز سال جدید شاهد بودیم، به کاهش نیاز برای آبرسانی روستایی منجر

78 کیلومتر از شبکه آبرسانی روستایی کردستان فرسوده است

سنندج - ایرنا - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان گفت: 78 کیلومتر از کل خطوط انتقال و شبکه توزیع آبرسانی روستایی در این استان فرسوده است و نیاز به اصلاح و بازسازی دارد.

خسارت ۲۷۳ میلیاردی سیل به تاسیسات آبرسانی مازندران

مدیرعامل آبفا شهری مازندران از خسارت ۲۷۳ میلیارد تومانی سیل به تأسیسات آبرسانی این استان خبر داد.

۶۲ هزار سند واحد مسکونی روستایی در زنجان صادر شده است

زنجان-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: استان زنجان ۹۲ هزار و ۶۷۸ واحد مسکونی روستایی دارد که برای ۶۲ هزار و۷۳۶ فقره سند روستایی در استان صادر شده است.

ارسال پل فلزی ۴۲ متری به مناطق سیل زده لرستان

زنجان-مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از ارسال پل فلزی خرپایی ۴۲ متری به مناطق سیل زده لرستان خبر داد.

رفع انسداد راه‌های روستایی استان لرستان تا 2 هفته دیگر

معاون راه روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از حل مشکل راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته دیگر خبر داد و گفت: قرارگاه خاتم الانبیا پل 80 متری روستای ماژین را احداث می کند.

اتمام عملیات آبرسانی به روستاهای سیل‌زده لرستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از اتمام عملیات آبرسانی به ۷۹۶ روستای سیل‌زده لرستان خبر داد.

مدیرعامل آبفار:تاسیسات آبی 600 روستای کرمان در خطر سیلاب است

کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمان با اشاره به اخطارهای هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی جدید از امشب گفت: تاسیسات آبی 600 روستای این استان در معرض خطر سیلاب قرار دارد.

سیل در کاشمر 15 میلیارد تومان خسارت وارد کرد

مشهد- ایرنا- فرماندار کاشمر گفت: براثر سیلاب ‌های ابتدای فروردین ‌ماه در این شهرستان 15 میلیارد تومان خسارت به بخش‌ های راه، کشاوززی، تاسیسات شهری و تاسیسات آبفای شهری و روستایی وارد شد.

اعزام تانکر آبرسانی سیار شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان به استان لرستان

تاسیسات فرسوده نفتی با چنگ و دندان اداره می‌شود

وزیر نفت برای چندمین بار بر ضرورت نوسازی تاسیسات فرسوده صنعت نفت تاکید کرد و گفت: همکاران ما با چنگ و دندان این تاسیسات را اداره می کنند که از آنان سپاسگزارم.]]>

146روستای استان زنجان از وضعیت بحران آب خارج شدند

زنجان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان با بیان اینکه 212 روستا در وضعیت بحران آب قرار داشتند، گفت: این وضعیت، تفکر و چابکی را از آبفار گرفته بود که بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته 89 روستا در سال 96 و 57 روستا در سال گذشته از بحران آب

هیچ شهر سیل‌زده‌ای بدون آب نیست

معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری آبفا کشور گفت: طی روزهای اخیر، حدود ۸ میلیون نفر از جمعیت شهری و روستایی ساکن در ۱۲۰ شهر و ۸۰۰ روستا آبرسانی شدند.

هیچ شهر سیل‌زده‌ای بدون آب نیست

معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری آبفا کشور تاکید کرد: طی روزهای اخیر، حدود هشت میلیون نفر از جمعیت شهری و روستایی ساکن در ۱۲۰ شهر و ۸۰۰ روستا آبرسانی شدند.]]>

تاسیسات نفتی غرب کارون، دشت آزادگان و هور مغلوب در سیلاب است

تهران- ایرنا- وزیر نفت گفت: عموم تاسیسات منطقه غرب کارون، دشت آزادگان و هور مغلوب در سیلاب هستند و تولید در برخی از تاسیسات نفتی متوقف شده است.

مسئولیت پذیری اجتماعی شرکت های پتروشیمی در مقابله با سیلاب ستودنی است

مدیرعامل شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب جنوب شرق با بیان این خبر گفت : همزمان با اعلام شرایط بحرانی و در معرض قرار گرفتن تاسیسات آبرسانی کوت امیر و ایستگاه برق اصلی شهرستان کارون که تامین کننده اصلی برق شهرستان و شرکت آب جنوب شرق است، مجموعه شرکت ها