فاز اول نیروگاه زمین گرمایی مشگین شهر امسال افتتاح می شود

اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت مادر تخصص تولید نیروی برق حرارتی کشور از افتتاح فاز اول نیروگاه زمین گرمایی مشگین شهر در سال جاری خبر داد.مطالب مرتبط

سعیدی کیا:نیروگاه برق خرم آباد امسال وارد مدار می شود

خرم آباد - ایرنا - رییس بنیاد مستضعفان گفت: امسال 2 واحد گازی از نیروگاه برق خرم آباد وارد مدار می شود.

امسال نیروگاه برق خرم آباد وارد مدار می شود

خرم آباد - ایرنا - رییس بنیاد مستضعفان کشور گفت: امسال 2 واحد گازی از نیروگاه برق خرم آباد وارد مدار می شود.

2 واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی خرم‌آباد امسال به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: 2 واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی خرم‌آباد در دست‌ساخت است که تلاش می‌شود امسال این 2 واحد گازی به مدار وارد شود.

چهل و دومین زمین چمن مصنوعی استان یزد افتتاح شد

یزد - ایرنا - در سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان روز چهارشنبه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان یزد، فرماندار مهریز و جمعی از مردم، چهل و دومین زمین چمن مصنوعی استان یزد در روستای خورمیز علیای مهریز افتتاح شد.

2قطعه شی باستانی در مشگین شهر کشف و ضبط شد

اردبیل- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان مشگین شهر از کشف 2 قطعه عتیقه سفالی مربوط به عصر آهن با قدمت سه هزار سال در این شهرستان خبر داد.

امسال هیچ کلنگ جدیدی در ارومیه به زمین نمی‌خورد

در ارومیه تعداد زیادی از پروژه‌های بر زمین‌مانده وجود دارند که متولی هر یک از آنها یک نهاد یا اداره دولتی است از ورزشگاه 15 هزارنفری وجود دارد تا بیمارستان 450 تخت خوابی و در این میان شهرداری ارومیه تصمیم گرفته است امسال هیچ کلنگ جدیدی بر زمین نزند.

حسن نژاد: دولت در رود ارس نیروگاه بسازد

نماینده مردم مرند و جلفا با اشاره به توافق نامه سه‌جانبه ایران، ارمنستان و آذربایجان در خصوص ایجاد نیروگاه بر روی رود ارس بیان کرد: کشورهای مقابل در حال ساخت نیروگاه هستند ولی کشور ما اقدامی نمی‌کند.

برف روبی محورهای مواصلاتی مشگین شهر

گزارشی از عملیات برف روبی راهداران مشگین شهری در جاده های مواصلاتی

اشپیگل: نخستین نیروگاه هسته ای عربستان با همکاری مخفی آمریکا افتتاح می شود

تهران - ایرنا - نشریه 'اشپیگل' نوشت: عربستان بزودی نخستین نیروهای هسته ای خود را که با همکاری مخفیانه آمریکا ساخته شده، به دور از چشم ناظران آژانس بین المللی انرژی اتمی افتتاح می کند.

کمک های مردم مشگین شهر به سیل زدگان کشور ارسال شد

اردبیل - ایرنا - سومین محموله کمک های مردمی شهرستان مشگین شهر به سیل زدگان کشور ارسال شد.

برف و سرما خسارت زیادی به باغ های مشگین شهر وارد کرد

اردبیل - ایرنا - فرماندار مشگین شهر گفت: افت ناگهانی درجه حرارت و کاهش دما تا منهای سه درجه زیر صفر خسارت هایی را به باغ های میوه این شهرستان وارد کرده و موجب نگرانی مسئولان ، دست اندرکاران و بویژه باغداران منطقه شد.

ارسال کمک های مردمی مشگین شهر  به سیل زدگان شمال کشور

سومین محموله کمکهای مردمی شهرستان مشگین شهر به سیل زدگان کشور از روستای قورت تپه به استانهای شمالی ارسال شد .

عتیقه های 3 هزار ساله در مشگین شهر کشف شد

اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل روز پنجشنبه از کشف عتیقه های باستانی با قدمت 3 هزار ساله در شهرستان مشگین شهر خبر داد.

بخشی از باغات مشگین شهر از خطر سرمازدگی در امان ماند

اردبیل - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مشگین شهر گفت: بررسی های اولیه کارشناسان نشان می دهد اقدامات باغداران در مقابله با سرمازدگی روزهای اخیر موثر بوده و تا این لحظه بخش وسیعی از باغات منطقه از خطر سرمازدگی در امان مانده اند.

نیروگاه رامین اهواز تامین کننده برق پایدار استان خوزستان

مدیرعامل نیروگاه رامین گفت: این نیروگاه با تولید 10 میلیون و 318 هزار و 452 مگاوات ساعت انرژی برق در سال 97 توانست نقش مهمی در تامین برق مورد نیاز استان خوزستان و پایدارس شبکه سراسری برق کشور ایفا کند.]]>

تامین آب شرب پایدار 1950 روستا در سال جاری/ افزایش 4400 مگاوات ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی در سال 98/ تکمیل و افتتاح 32 واحد تصفیه‌خانه آب و فاضلاب در کشور

وزارت نیرو در سال 98، برنامه‌های محوری همچون افزایش 4400 مگاواتی ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی کشور، تامین آب شرب پایدار برای یک هزار و 950 روستای کشور و بهره‌برداری از 32 واحد تصفیه‌خانه آب و فاضلاب را دنبال می‌کند.]]>

آغاز پاکسازی سوخت از واحد سوم نیروگاه فوکوشیما

پاکسازی سوخت از واحد سوم نیروگاه فوکوشیما دایچی در حالی آغاز شده است که چندین سال زمان برد تا شرکت اپراتور این نیروگاه بتواند برداشتن مجموعه‌های سوختی از راکتور شماره سه را عملیاتی کند.

21 میلیارد ریال برای زیرساخت‌های گردشگری مشگین‌شهر هزینه شد

مدیرکل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در سال گذشته 21 میلیارد ریال اعتبار برای زیرساخت‌ها و توسعه گردشگری شهرستان مشگین‌شهر هزینه شده است.

نمایشگاه 'پاکیار سفر' در مشهد افتتاح شد

مشهد- ایرنا- نمایشگاه پاکیار سفر به مناسبت روز زمین پاک عصر دوشنبه در نگارخانه شهر مشهد افتتاح شد.

افتتاح نمایشگاه پاکیار سفر در مشهد

نمایشگاه پاکیار سفر به مناسبت روز زمین پاک در نگارخانه شهر مشهد افتتاح شد.