حناچی در خوزستان: بر سر پیمان خود برای همیاری با مردم منطقه هستیم

شهردار تهران که در خوزستان به سر می‌برد، با اعلام اینکه شهرداری تهران به عنوان شهرداری معینِ منطقه دشت آزادگان انتخاب شده است، گفت: ما وعده همیاری دادیم و سر پیمان خود برای کمک‌رسانی به این منطقه هستیم.مطالب مرتبط

حناچی در خوزستان: بر سر پیمان خود برای همیاری با مردم منطقه هستیم

شهردار تهران که در خوزستان به سر می‌برد، با اعلام اینکه شهرداری تهران به عنوان شهرداری معینِ منطقه دشت آزادگان انتخاب شده است، گفت: ما وعده همیاری دادیم و سر پیمان خود برای کمک‌رسانی به این منطقه هستیم.

بر سر پیمان خود برای همیاری با مردم منطقه هستیم

شهردار تهران که در خوزستان به سر می‌برد، با اعلام اینکه شهرداری تهران به عنوان شهرداری معینِ منطقه دشت آزادگان انتخاب شده است، تاکید کرد: ما وعده همیاری دادیم و سر پیمان خود برای کمک‌رسانی به این منطقه هستیم.]]>

همیاری آرامش بخش نیروهای مسلح با مردم آسیب دیده از سیل خوزستان؛ نیروهای مرزبانی در میانه میدان + فیلم

گروه استان‌ها- همیاری نیروهای مسلح در این روزها در شرایط سختی که مردم سیل زده در خوزستان با آن مواجه هستند صحنه های زیبایی خلق کرده که برای همیشه ماندگار خواهد بود.

حناچی: آحاد مردم تهران برای کمک به خوزستان بسیج شده اند

حناچی: برای کمک‌رسانی به مردم خوزستان باید اول نیازها شناسایی شود

مردم تهران برای کمک به خوزستان بسیج شده‌اند

شهردار تهران صبح امروز به خوزستان رفت تا از نزدیک در جریان فعالیت کاروان های عملیاتی-امدادی مدیریت شهری در این استان قرار بگیرد. روستای «سید نعیم» از توابع دشت آزادگان نخستین مقصد حناچی بود. ]]>

همراهی و همیاری نیروهای هلال احمر البرز با مردم سیل زده سراسر کشور را ارج می نهیم

کرج - ایرنا - نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: از همراهی و همیاری نیروهای هلال احمر و مدیران این سازمان عام المنفعه در البرز برای کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان و شهرستان باوی و استان های شمالی کشور، کمال قدردانی را دارم.

شهردار فولادشهر: همه ما به خوزستان مدیون هستیم

شهردار فولادشهر می‌گوید: به مردم اهواز و خوزستان مدیون هستیم و همه ارگانها برای ایجاد شرایط مطلوب بسیج شدند.

تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از فعالیت شبانه روزی نیروهای این یگان در نقاط آسیب دیده از سیل استان خوزستان خبر داد و گفت: تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم.

تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از فعالیت شبانه‌روزی نیروهای این یگان در نقاط آسیب‌دیده از سیل استان خوزستان خبر داد و گفت: تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم خوزستان هستیم.

سپاهِ متعهد به مردم، انقلاب و نظام

۴۰ سال است ظفرمندانه هستیم بر سر پیمان ...         

دستور استاندار خوزستان برای خروج مردم از ‌مناطق پر‌خطر/آبریز کارون ‌در حال افزایش است

استاندار خوزستان گفت: آب‌هایی که در حال رها سازی از سد هستند مدیریت و به نحوی عمل شده که تاکنون شهرهای حوزه آبریزکرخه درچار آبگرفتگی نشوند اما چون با تهدید مواجه هستیم جدا خواستار تخلیه‌ زنان ، خردسالان و سالمندان از مناطق پر خطر هستیم.

همیاری مردم و مسئولین می‌تواند به تسریع امداد رسانی کمک کند

نماینده رهبر انقلاب در مناطق سیل‌زده لرستان گفت: با توجه به گستردگی حادثه، همدلی و همیاری مردم و مسئولین می‌تواند در تسریع روند بازگشت زندگی سیل‌زدگان به شرایط عادی بسیار موثر است.

حناچی:شهرداری تهران با تمام توان در سیل خوزستان پای کار آمد

تهران- ایرنا- شهردار تهران در دیدار با نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه گفت: همه مناطق شهرداری تهران با نیروها و امکانات خود در سیل اخیر خوزستان پای کار آمدند.

حناچی: فاضلاب به برخی خانه ها در خوزستان وارد شده است

تهران- ایرنا-«پیروز حناچی» شهردار تهران با تشریح اقدامات این نهاد در مناطق سیل زده خوزستان، یکی از مشکلات این مناطق را مسائل بهداشتی خواند و گفت: در برخی شهرها با بالاآمدن آب، فاضلاب به خانه ها وارد شده که اگر از اینک تدبیر نشود در این مناطق با بروز بیمار

نقش سازمان های مردم نهاد در همیاری جوانان با سیل زدگان موثر است

اهواز-ایرنا- مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت:نقش سازمان های مردم نهاد در مشارکت و ساماندهی جمعیت جوان کشور در همیاری سیل زدگان پر رنگ و موثر است.

استاندار زنجان: اعتقادی به انحلال سازمان همیاری شهرداری‌ها ندارم

استاندار زنجان با بیان اینکه سازمان همیاری شهرداری‌ها بدنه‌ای برای کمک به شهرداری‌ها است گفت: سازمان همیاری شهرداری‌ها باید حفظ شده و ایرادهای این سازمان برطرف شود.

کاروان مهر تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل زده شوش رفت

دزفول - ایرنا - معاون هنری و سینمایی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: برای ابراز همدردی با مردم سیل زده استان خوزستان، کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل زده شهرستان شوش رفتند.

همدلی و همیاری دانشگاهیان در کمک به سیل زدگان

محموله کمک همیاری دانشگاه صنعتی اصفهان به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

حناچی: گزارش ملی سیل می‌تواند درس‌های بزرگی به ما بدهد/ مردم سیل‌زده را تنها نخواهیم گذاشت

شهردار تهران عصر سه‌شنبه (۲۷ فروردین) برای شرکت در آئین بهره‌برداری از ۲۰ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۶، به همراه محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و چند تن از اعضای شورای‌ شهر به پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران کردستان رفت و گفت: نیروهای شه