شرکت‌ها و بازرگانان مکزیکی و آمریکایی علیه تهدیدات ترامپ دست به یکی شدند
مطالب مرتبط

شرکت‌ها و بازرگانان مکزیکی و آمریکایی علیه تهدیدات ترامپ دست به یکی شدند

نمایندگان آمریکایی از تهدید دولت ترامپ علیه دیوان لاهه انتقاد کردند

تهران- ایرنا- تنی چند از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای به وزیر خارجه این کشور با انتقاد از تهدیدهای دولت ترامپ علیه دیوان بین المللی کیفری و قضات آن، خواستار احترام به نهادهای بین المللی نظیر این دیوان شدند.

امیرعبداللهیان: مسئولیت هر اتفاقی علیه نیروهای آمریکایی در منطقه متوجه ترامپ است

دستیار ارشد رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در یک گفت‌وگو به مسائلی همچون اقدام آمریکا علیه سپاه، سفر عادل عبدالمهدی به تهران، وضعیت الجزایر و سودان، معامله ترامپ و اینستکس پرداخت.

اقدام جاهلانه ترامپ علیه سپاه پاسداران،عامل همبستگی بیشترملت ایران

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام جاهلانه و بدون شناخت آمریکایی‌ها و ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصمیمی احمقانه‌ بود که ملت ایران را با یکدیگر متحدتر کرد.

تعدادی از بازرگانان وابسته به دولت سابق الجزایر بازداشت شدند

تهران - ایرنا - مقامات الجزایر دیروز(دوشنبه) تعدادی از بازرگانان نزدیک به 'عبدالعزیر بوتفلیقه' رییس جمهوری سابق این کشور را به اتهام فساد بازداشت کردند.

مصاحبه| تحلیلگر آمریکایی: اقدام ترامپ علیه ایران اقتصاد جهان را به رکود می‌برد

یک تحلیلگر آمریکایی در مصاحبه‌ای اختصاصی گفت که اقدام دولت ترامپ در عدم تمدید معافیت‌ها برای خریداران نفت ایران موجب خواهد شد اقتصاد جهان به رکود فرو رود.

آمادگی انگلیسی ها برای تظاهرات ضد آمریکایی

به دنبال سفر سه روزه رئیس جمهور آمریکا، مخالفان سیاست های دونالد ترامپ در انگلیس برای برگزاری تظاهرات ضد آمریکایی آماده شدند.

آمادگی انگلیسی‌ها برای تظاهرات ضد آمریکایی

به دنبال سفر سه روزه رئیس جمهور آمریکا، مخالفان سیاست‌های دونالد ترامپ در انگلیس برای برگزاری تظاهرات ضد آمریکایی آماده شدند.

سپاه همواره در مقابله با تهدیدات پیشقراول بوده است

تهران- ایرنا- نماینده پیشین مجلس، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را همواره پیشقراول جامعه در تهدیدات توصیف کرد و گفت: با اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه، اقتدار و عظمت این نیروی مسلح انقلابی در کشور و در دل مردم بیش از گذشته شده است.

جنگ تجاری ترامپ و اتحادیه اروپا بالا گرفت

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا ، اروپا را به دلیل اعمال تعرفه بر شرکت آمریکایی ساخت موتورسیکلت «هارلی دیویدسون»، به اقدامی تلافی جویانه تهدید کرد.

فارین پالسی ایمیل کوشنر که علیه آوارگان فلسطینی‌ است، افشا کرد

یک مجله آمریکایی ایمیلی از جارد کوشنر، داماد و مشاور ارشد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا منتشر کرد که اقدامات او علیه آوارگان فلسطینی را افشا کرد.

درخواست فلسطین از دیوان کیفری بین‌المللی در واکنش به "قلدری سیاسی" ترامپ

تشکیلات خودگردان فلسطین مخالفت خود را با تهدیدات آمریکا علیه دیوان کیفری بین‌الملل ابراز داشته و آن را نوعی "قلدری سیاسی" دانست.

شیخ الاسلام: اقدام ترامپ علیه سپاه، ناشی از دعوای داخلی آمریکا است

یک دیپلمات پیشین کشورمان اقدام ترامپ علیه سپاه را همانند دیگر کارهای او خلاف قوانین بین‌المللی دانست و گفت: ترامپ تلاش کرد تا با این کار به نتانیاهو در انتخابات کمک کند که از سوی دیگر جناح صهیونیست هم بتواند در انتخابات به او کمک کند.

رویترز: آمریکا تحریم های جدید علیه کوبا، ونزوئلا و نیکاراگوئه اعلام می کند

تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام ارشد آمریکایی گزارش داد واشنگتن افزون بر توقف تعلیق بخشی از قانون تحریم های کوبا که امکان شکایت علیه شرکت های خارجی را فراهم می کند، قصد دارد تحریم های جدیدی علیه کوبا، ونزوئلا و نیکاراگوئه اعلام کند.

مقام پیشین آمریکایی: ترامپ راه های دیپلماسی با ایران را بست

نیویورک - ایرنا - رئیس دفتر 'کالین پاول' وزیر خارجه پیشین آمریکا، اقدام دولت ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دارای پیامدهای خطرناکی برای منطقه و نظامیان آمریکا در غرب آسیا دانست و گفت: کاخ سفید تمام راه های دیپلماسی را برای حل مشکلات با ایران بس

ان‌بی‌سی: اقدام علیه سپاه نیروهای آمریکایی را به خطر می‌اندازد

شبکه ان‌بی‌سی در گزارشی با بررسی پیامدهای اقدام خصمانه دولت آمریکا علیه سپاه تاکید کرد که این اقدام می‌تواند نیروهای آمریکایی را در منطقه به خطر بیندازد.

مسترکارت با پرونده شکایت غیرمنتظره ۱۴ میلیارد پوندی روبرو شد

با رای شوک‌آور یک دادگاه انگلیسی بر علیه شرکت خدمات مالی آمریکایی مسترکارت، این شرکت باید ۱۴ میلیارد پوند خسارت پرداخت کند که به معنای پرداخت ۳۰۰ پوند به تمام افراد بالغ در انگلستان است.

اختصاصی|طرح دو فوریتی مجلس برای تحریم شرکت اپل + متن طرح

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد طرحی دو فوریتی خواستار تحریم شرکت آمریکایی اپل شدند.

تحلیل نشریه آمریکایی ازهمراهی عربستان و امارات با ترامپ در تحریم های ضد ایران

تهران - ایرنا - مجله آمریکایی ' نشنال اینترست ' در مقاله ای پیرامون اقدام اخیر رییس جمهوری آمریکا در لغو معافیت خریداران نفت ایران نوشت که این اقدام دونالد ترامپ نشان داد دوستان واقعی واشنگتن در مسیر اعمال فشارهای اقتصادی به ایران چه کشورهایی هستند.

طرح دو فوریتی مجلس برای تحریم شرکت اپل

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد طرحی دو فوریتی خواستار تحریم شرکت آمریکایی اپل شدند.