فرانسه نخستین مقصد گردشگری جهان
مطالب مرتبط

فرانسه همچنان پربازدیدترین مقصد گردشگری جهان

حتی آشوب‌های ناشی از شورش «‌جلیقه زردها»‌ همچون، گازهای اشک‌آور و  فروشگاه‌های به آتش کشیده شده شانزلیزه هم نتوانست فرانسه را از داشتن عنوان پربازدیدترین مقصد گردشگری جهان محروم کند.

فرانسه نخستین مقصد گردشگری جهان

ایران برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری منطقه‌ای درتلاش است

زنجان-معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ایران برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری منطقه‌ای در تلاش است و در این زمینه بسترها و ظرفیت‌های خوبی را دارد.

ایران برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری منطقه‌ای در تلاش است

زنجان-معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ایران برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری منطقه‌ای در تلاش است و در این زمینه بسترها و ظرفیت‌های خوبی را دارد.

راهنمایان نقش مهمی در تبدیل نیشابور به مقصد گردشگری دارند

مشهد- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیشابور گفت: راهنمایان تورهای گردشگری نقش مهمی در تبدیل این شهرستان به مقصد گردشگران داخلی و خارجی دارند.

صنعت گردشگری دومیلیون فرصت شغلی در فرانسه ایجاد کرده است

تهران - ایرنا - موسسه ملی آمار فرانسه اعلام کرد که در سال 2018 میلادی ، اقامت 438میلیون و 200هزار نفر شب در این کشور ثبت شد و صنعت گردشگری با سهم هشت درصدی در تولید ناخالص ملی ؛ موجب ایجاد دو میلیون فرصت شغلی در فرانسه شده است.

تبریز میزبان همایش بین المللی فقه گردشگری

نخستین همایش بین المللی فقه گردشگری با حضور محققانی از پنجاه کشور جهان چهارم و پنجم اردیبهشت در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار می شود .

آمریکا: کشورهای جهان مسیر هواپیماهای روسیه به مقصد ونزوئلا را ببندند

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از کشورهای جهان خواست "از الگوی کشور مالت پیروی کنند" و مسیر هواپیماهای نظامی روسیه به مقصد ونزوئلا را با بستن حریم هوایی خود سد کنند.

ورود نخستین قطار گردشگری به سرخس

همزمان با ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) نخستین قطار گردشگری امروز وارد مزداوند شهرستان سرخس شد.

قطر حامی استارت‌اپ‌های «گردشگری ورزشی» شد

شورای ملی گردشگری قطر با امضای توافق‌نامه‌ای با سازمان جهانی گردشگری به عنوان اسپانسر نخستین دوره رقابت استارت‌اپ‌های گردشگری ورزشی معرفی شد.

همایش بین المللی «فقه گردشگری» در تبریز برگزار می شود

تبریز - ایرنا - مدیر جامعه المصطفی العالمیه تبریز گفت: نخستین همایش بین المللی فقه گردشگری با حضور محققانی از 50 کشور جهان در تبریز برگزار می شود.

رونق گردشگری در سایه خاطره ای خوش

سمنان- ایرنا- ایجاد خاطره خوش در ذهن گردشگران، رویدادسازی و تامین امنیت، نقش مهمی در جذب دوباره آنها دارد، آمارهای نوروزی نشان می دهد مسوولان سمنان با عملکرد مطلوب گامی در جهت رونق گردشگری و تبدیل سمنان از معبر به مقصد گردشگری برداشتند.

نخستین قایق پهپاد آبی و خاکی جهان در چین ساخته شد

پکن- ایرنا- روزنامه چاینا دیلی گزارش کرد چین موفق شده است نخستین قایق پهپاد آبی و خاکی جهان به نام 'مارین لیزارد' (مارمولک دریایی) را بسازد.

بزرگترین هواپیمای جهان برای نخستین بار پرواز کرد

هواپیمای استراتولانچ که رکورد بزرگترین بال های جهان را دارد روز گذشته برای نخستین بار به طور آزمایشی پرواز کرد. این هواپیما با طول بال ۱۱۷ متر می تواند موشک ها را از آسمان به فضا پرتاب کند.

وقتی یک کیک بستنی جاذبه گردشگری در جهان می‌شود

کیک سنتی مجارستانی‌ها به همه جهان سرایت کرده و همه آن را می پزند. یکی از جاذبه‌های گردشگری شهری مانند پراگ نیز همین کیک بستنی سنتی است.

راه اندازی نخستین متروی جهان که فقط با انرژی خورشیدی کار می‌کند

متروی دهلی به زودی قرار است به نخستین متروی سبز جهان تبدیل شود و فقط از انرژی خورشیدی استفاده کند.

موزه جیرفت تا اطلاع ثانوی تعطیل است/ لغو تورهای گردشگری به مقصد جنوب کرمان

عقب ماندن ایران از رقبایش در صنعت گردشگری جهان

تهران- ایرنا- افتتاح اخیر فرودگاه بین المللی استانبول و نقشه راه ترکیه برای افزایش گردشگران بین المللی، موید برنامه ریزی و راهبرد رقبای منطقه ای ایران در بدست آوردن سهم بیشتری از صنعت گردشگری جهان است.

افتتاح نخستین کنسولگری فرانسه در «سمرقند»

پیروزی پینگ‌پنگ‌باز جوان ایران در اولین حضور جهانی

امیرحسین هدایی که برای نخستین‌بار در مسابقات قهرمانی تنیس روی میز جهان شرکت کرده، نخستین دیدار خود در این رقابت‌ها را با برد به پایان رساند.