304خانه درحسین آبادکالپوش تخریبی است

شاهرود - ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان گفت: 304واحد از مجموع 594 واحد مسکونی ارزیابی شده در حسین آباد کالپوش میامی، به دلیل رانش زمین تخریبی است.مطالب مرتبط

بازسازی همه ۱۰۶ مدرسه تخریبی خوزستان تا قبل از مهرماه ۹۸

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: بر اساس ابلاغ مقام عالی وزارت و قول مساعدت ریس سازمان نوسازی مدارس کشور، همه ۱۰۶ مدرسه تخریبی خوزستان تا قبل از مهرماه ۹۸ بازسازی و آماده بهره‌برداری خواهند شد.

153 واحد مسکونی تخریبی حسین‌آباد کالپوش تخلیه شد

مهاجرت از روستاهای گلستان بعد از سیل افزایش یافت

گرگان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان گفت: سیل و اثرات تخریبی آن زمینه مهاجرت از روستاها به شهر در گلستان را فراهم کرده است.

رقبای منطقه ای ایران در عراق|بخش دوم: ترکیه

ترکیه به سرعت در حال گسترش روابط تجاری خود با کشورهای منطقه از جمله عراق است که البته در این مسیر با چالش‌هایی روبروست که رقابت تخریبی با عربستان، امارات و مصر بر آن تاثیرگذار خواهد بود.

سیلی که باید از آن آموخت/نگاهی به راهکارهای مقابله باسیل درآبادان

آبادان -سیل پدیده ای طبیعی است که در هنگام بروز همچون هر بلای طبیعی دیگری آثار تخریبی اش غیر قابل اجتناب و پیشگیری نکردن از وقوع آن می تواند خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری را بر جای گذارد.

کاهش 33درصدی سیل با اجرای طرح های آبخیز داری

اقدامات آبخیز داری باعث کاهش 33 درصدی وقوع سیل و کاهش 67 درصدی اثرات تخریبی سیل در کشور می شود

زمین خواران سیری ندارند

مشهد- ایرنا- تعرض به اراضی ملی و زمین خواری از پدیده های تخریبی و رو به گسترش در قرن حاضر است و طعم تخریب اراضی ملی و طبیعی به مذاق زمین خواران چنان شیرین آمده است که هر روز عطش آنها برای زمین خواری شدیدتر می شود.

بازسازی و بهسازی ۳۳۲ واحد مسکونی سیل‌زده مازندران توسط بنیاد مسکن

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: بنیاد مسکن ۳۳۲ واحد مسکونی را در ۴ شهرستان سیلزده میاندورود، نکا، بهشهر و گلوگاه اعم از تخریبی و تعمیراتی در دست اقدام دارد.

فاصله خراسان جنوبی با سرانه استاندارد آموزشی/۱۷درصد مدارس تخریبی

بیرجند- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: هم اکنون سرانه فضای آموزشی در استان ۶.۷۷ متر مربع بوده که استاندارد آن ۹.۷۵ متر مربع است.

بازسازی 92 ساختمان تخریبی سیل در مازندران به گروه‌های جهادی زنجان واگذار شد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه در هفته عقیدتی بیش از 300 عنوان برنامه در زنجان برگزار می‌شود، گفت: ترمیم 92 ساختمان تخریب شده در اثر سیل در مازندران به گروه‌های جهادی زنجان واگذار شد.

1400 خانوار سیل‌زده مازندران اعتبار بلاعوض دریافت کردند

استاندار مازندران با اشاره به آغاز بازسازی واحدهای مسکونی تخریبی در مناطق سیل‌زده استان، گفت: 1400 خانوار سیل‌زده مازندران اعتبار بلاعوض دریافت کردند.

بازسازی واحدهای مسکونی تخریبی سیلاب در مراوه تپه آغاز شد

گنبدکاووس – ایرنا – بازسازی واحدهای مسکونی که براثر بارندگی و جاری شدن سیلاب در روزهای پایانی سال گذشته و اوایل سالجاری، تخریب و یا با خسارت روبرو شده بودند، به صورت متمرکز با آغاز عملیات بازسازی یک واحد مسکونی در روستای قرناوه شهرستان مراوه تپه آغاز شد.

بازسازی واحدهای مسکونی تخریبی سیلاب در مراوه تپه آغاز شد

گنبدکاووس – ایرنا – بازسازی واحدهای مسکونی که براثر بارندگی و جاری شدن سیلاب در روزهای پایانی سال گذشته و اوایل سالجاری، تخریب و یا با خسارت روبرو شده بودند، به صورت متمرکز با آغاز عملیات بازسازی یک واحد مسکونی در روستای قرناوه شهرستان مراوه تپه آغاز شد.

رئیس کمیته امداد امیرآباد دامغان: منازل تخریبی مددجویان بیمه بود

سمنان- ایرنا- رئیس کمیته امداد بخش امیرآباد دامغان گفت: خسارت وارده به تمام منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد این بخش، توسط بیمه در آینده نزدیک پرداخت می شود.

دولت به‌تنهایی قادر به ساخت مدارس ایمن نیست

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان با بیان اینکه دولت به‌تنهایی قادر به ساخت مدارس ایمن موردنیاز نیست؛ از خیران خواست تا برای کاهش آمار مدارس تخریبی در استان سمنان نقش‌آفرینی کنند.