خسارت یکهزار میلیاردریالی سیل به شهر پلدختر

خرم آباد - ایرنا -شهردار پلدختر گفت: برزو سیل یکهزارمیلیاردریال به زیرساخت های این شهر خسارت زد.مطالب مرتبط

خسارت یکهزار میلیاردریالی سیل به شهر پلدختر

خرم آباد - ایرنا -شهردار پلدختر گفت: برزو سیل یکهزارمیلیاردریال به زیرساخت های این شهر خسارت زد.

خسارت 3 هزار و 360 میلیاردریالی سیل به برق منطقه‌ای خوزستان

فیلمی از عمق خسارات سیل در روستاهای پلدختر

پلدختر- در این فیلم تصاویری از خسارت سیل در روستای «چم مهر» پلدختر را می بینید که نشان دهنده عمق خسارات در این شهرستان است.

سیل خسارت صددرصدی به ساختمان پست پلدختر وارد کرد

خرم آباد - ایرنا- معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران گفت: سیل به ساختمان اداره پست پلدختر خسارت صد درصدی وارد کرده است.

770 راس دام در سیل پلدختر تلف شد

پلدختر- ایرنا- رئیس شبکه دامپزشکی پلدختر با اشاره به اینکه در حال ارزیابی خسارت های سیل هستیم، گفت: بر اساس آخرین گزارش ها، 700 راس دام سبک و 70 راس دام سنگین در اثر سیل تلف شدند؛ 9 راس از این تعداد معدوم سازی شدند.

روستاییان سیل زده «چم رستمیان» پلدختر هیچ کمکی نگرفته اند

پلدختر - ایرنا - سیل 12 فروردین جاری در پلدختر خسارت های سنگین و فراوانی به روستاهای حاشیه و پایین دست رودخانه های کشکان و سیمره وارد کرد؛ «چم رستمیان» از جمله این روستاها است.

بنیاد مسکن: پلدختر را 9 ماهه بازسازی می‌کنیم

مقام مسئول بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از بازسازی 9 ماهه پلدختر خبر داد و گفت: امروز ارزیابی خسارت‌های وارد شده به شهر پلدختر به اتمام می‌رسد و بلافاصله کار بازسازی شهر و روستاهای پلدختر آغاز خواهد شد.

«چم رستمیان» پلدختر؛ روستایی که به جایی راه ندارد

پلدختر - ایرنا - خسارت سیل اخیر پلدختر تنها محدود به خانه ها، مغازه ها و زیرساخت های شهری و‌ روستایی نشد به ساختمان اداره های دولتی و دستگاه های اجرایی نیز آسیب های بسیاری وارد که مهمترین آنها سازه فرمانداری است.

تلاش و برنامه‌ریزی گسترده برای جبران خسارت‌های سیلاب در پلدختر

پلدختر- نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر، از تلاش و برنامه‌ریزی گسترده دولت برای جبران خسارت‌های سیلاب در پلدختر خبر داد.

رانش زمین 44 میلیارد تومان به واحدهای مسکونی آزادشهر خسارت زد

فرماندار آزادشهر با اشاره به رانش زمین در 12 روستای این شهرستان گفت: یکهزار و 576 واحد مسکونی شهری و روستایی خسارت دیده که میزان خسارت آنها 44 میلیارد تومان است.

'چم رستمیان' پلدختر؛ روستایی که به جایی راه ندارد

خرم آباد - ایرنا - خسارت سیل اخیر پلدختر تنها محدود به خانه ها، مغازه ها و زیرساخت های شهری و‌ روستایی نشد به ساختمان اداره های دولتی و دستگاه های اجرایی نیز آسیب های بسیاری وارد که مهمترین آنها سازه فرمانداری است.

شبکه آب و برق ۲۴۰۰ روستای کشور از سیلاب خسارت دید

پلدختر- وزیر نیرو گفت: سیل اخیر به شبکه آب و برق ۲ هزار و ۴۰۰ روستا خسارت وارد کرده که ۸۰۰ روستا مربوط به لرستان است.

اجرای جنگ شادی توسط گروه‌های جهادی برای کودکان در مناطق سیل‌زده پلدختر + فیلم

با گذشت بیش از ده روز از سیل پلدختر و خسارت های فراوان این سیلان به زندگی مردم، اما برخی از گروه های هنری با برگزاری برنامه های شاد تلاش کرده اند تا خنده و شادی را برای کودکان این منطقه به ارمغان بیاورند.

جمع ناسازها در پلدختر، کاش باران نبارد!

پلدختر - ایرنا - دو هفته از سیل کم سابقه پلدختر می گذرد و با حمایت مردم، کمک های دولت و امداد رسانی نیروهای مسلح، اوضاع به سمت عادی شدن و بهبودی نسبی پیش می رود.

فرماندار پلدختر: پاکسازی معابر رو به اتمام است/ خسارت سیل به 11 هزار واحد شهری و روستایی

دستان عاطفه بر سیمای گل آلود پلدختر

پلدختر - ایرنا- پاکسازی و شست و شوی خیابان ها، معابر و محلات شهر سیل زده پلدختر که سر و روی آن به گل نشسته، با تقسیم کار بین نهادهای مختلف در حال انجام است تا سیمای شهر از گل و لای و آورده های سیل شسته شود.

پاسخ مردم پلدختر به مهربانی‌های ملت ایران

پلدختر- مردم پلدختر با نصب بنر و دست نوشته‌هایی در نقاط مختلف شهر از کمک‌رسانی ملت ایران به مناطق سیل‌زده تشکر کردند.

سیل پلدختر| جهاد حضور در پلدختر + فیلم

حضور پرشور نیروهای جهادی از جمله حضور تاثیرگذار نیروهای ملسح به ویژه سپاه و بسیج در منطقه سیل‌زده پلدختر، سبب تسریع در روند پاکسازی این شهر از گل و لای شده است.

پلدختر | گروههای فرهنگی مردمی در پلدختر + فیلم

متعاقب سیل اخیر در پلدختر، گروههای متعددی از مردم، با هر ابزاری که در اختیار داشتند به کمک هموطنان آسیب‌دیده شتافتند. گروههای فرهنگی نیز تلاش می‌کنند تا نشاط به کودکان این منطقه بازگردد.

ارتباط ۴۰ روستا در پلدختر هنوز قطع است/۱۵۰۰ واحد تجاری، تخریب شد

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت:در شهرستان پلدختر و معمولان بیش از ۹۰ درصد واحدهای مسکونی تخریب و ارتباطات ۴۰ روستا هنوز هم قطع است.