دستگاه های اجرایی یزد آماده پاسخگویی در شرایط بحرانی هستند

یزد - ایرنا- فرماندار یزد گفـت: تمام دستگاه های اجرایی این شهرستان آماده پاسخگویی و خدمات رسانی در شرایط بحرانی و خاص به مردم هستند و مشکلی نیست.مطالب مرتبط

دستگاه های اجرایی یزد آماده پاسخگویی در شرایط بحرانی هستند

یزد - ایرنا- فرماندار یزد گفـت: تمام دستگاه های اجرایی این شهرستان آماده پاسخگویی و خدمات رسانی در شرایط بحرانی و خاص به مردم هستند و مشکلی نیست.

دستگاه‌های اجرایی برای پاسخگویی به موقع متمرکز شوند

وزیر کشور: لازم است مسئولان و دستگاه‌های اجرایی بیش از پیش در جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی متمرکز شوند

آماده‌باش کامل همه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی بردسکن

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران بردسکن اعلام کرد: همه دستگاه‌های اجرایی بردسکن در آماده‌باش کامل بسر می‌برند. ]]>

سیل ایران و سیلاب انتقادات سیاسی علیه دولت

تهران-ایرنا- انتقادات ناتمام از دولت آسان ترین اقدام ممکن در شرایط بحرانی و فجایع طبیعی مانند سیل و زلزله است اما تخطئه دستگاه اجرایی و اعتماد و امیدزدایی از اقدامات آن به هر بهانه ای تا چه اندازه می تواند کاهنده آلام مردم آسیب دیده باشد، محل پرسش و تردید

تمامی دستگاه های استان خراسان جنوبی در حالت آماده باش باشند

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان، از روز (جمعه) 23 فروردین تا چهارشنبه 28 فروردین ماه تمامی دستگاه های امدادی، فرمانداران، بخشداران، دهیاران، شهرداران و نیز دستگاه های اجرایی ذیربط باید در حالت آماده باش کا

آماده باش همه دستگاه های اجرایی و دهیاری ها در شهرستان زاهدان

رییس عقیدتی نیروی دریایی ارتش:اتحاد رمز موفقیت در شرایط بحرانی است

اهواز- ایرنا- رییس عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش اتحاد و همبستگی را رمز موفقیت در شرایط بحرانی برشمرد و گفت: حضور نیروهای مسلح به خصوص ارتش در کنار مردم سیل زده توطئه های دشمن را خنثی و از آلام مرم می کاهد.

آماده باش هرمزگان برای مقابله با سیل و آبگرفتگی

بندرعباس- ایرنا- به دنبال اخطاریه هواشناسی مبنی بر ورود یک موج بارشی به استان های جنوب شرق کشور از جمله هرمزگان از روز جمعه 23 فروردین ماه و احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی ، دستگاه های اجرایی و امدادی این استان به حالت آماده باش درآمدند.

آماده باش هرمزگان برای مقابله با سیل و آبگرفتگی

بندرعباس - ایرنا-به دنبال اخطاریه هواشناسی مبنی بر ورود یک موج بارشی به استان های جنوب شرق کشور از جمله هرمزگان از روز جمعه 23 فروردین ماه و احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی ، دستگاه های اجرایی و امدادی این استان به حالت آماده باش درآمدند.

در شرایط بحرانی باید به سلامت روحی روانی کودکان توجه بیشتری شود

مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: معمولا در شرایط بحرانی باید به سلامت روحی و روانی کودکان توجه بیشتری شود.

امیر حیدری: تاکنون هیچ خطری امنیت کشور ما را تهدید نمی‌کند

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان این‌که «نیروهای ارتش در نهایت آمادگی هستند» گفت: ارتش آماده است تا در مقابل هر خطری که موجودیت نظام جمهوری اسلامی را تهدید کند، در مقام پاسخگویی قاطع عمل کند.

آماده‌باش همه دستگاه‌های زنجان برای مقابله با وزش باد شدید

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: در روزهای آتی وزش باد شدید پیش‌بینی شده و همه دستگاه‌ها باید در حالت آماده‌باش باشند.

جهانگیری بر آماده باش دستگاه های امدادی تاکید کرد

بیرجند - ایرنا - معاون اول رئیس‌ جمهوری در گفت و گوی تلفنی با استاندار خراسان جنوبی، بر آماده‌ باش دستگاه‌ های امدادی استان و اقدامات پیشگیرانه در مواجهه با سیل تاکید کرد.

دستگاههای اجرایی نیمروز آماده مقابله با هرگونه خطر احتمالی سیلاب

دستگاههای اجرایی نیمروز آماده مقابله با هرگونه خطر احتمالی سیلاب هستند.

برخی مناطق خرمشهر در معرض خطر هستند/ لزوم تقویت سیل بندها

خرمشهر- نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با یادآور شدن شرایط خطر آفرین و بحرانی برخی روستاهای خرمشهر و مینوشهر، خواهان تحکیم بیشتر سیل بندها شد.

کولاکوویچ: ملی‌پوشان نسبت به پارسال آماده‌تر هستند

سرمربی تیم ملی والیبال می‌گوید ملی‌پوشان در مقایسه با سال گذشته از نظر بدنی و روحی آماده‌تر هستند.

مراکزبهداشتی سیستان و بلوچستان آماده مقابله با سیلاب هستند

زاهدان- ایرنا- معاون اجرایی مرکز بهداشت سیستان و بلوچستان گفت: تمام واحدهای عملیاتی و امکانات حوزه بهداشت دانشگاههای علوم پزشکی این استان برای مقابله با سیلاب احتمالی در آماده باش کامل بسر می برند.

تعطیلی دستگاه‌های اجرایی بندرعباس صحت ندارد / تمامی تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است

فرماندار بندرعباس تعطیلی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان را تکذیب کرد.

هرمزگان مجموعه‌ای از توانمندی‌های اقتصادی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری است

‌استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی موظفند در زمانی مشخص شرایط را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در چارچوب قانون فراهم کنند، اظهار کرد: مصوبه توسعه و تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری در شرق استان به تصویب رسیده و در حال برنامه‌ریزی برا

مسئولان چابهار برای مقابله با سیل احتمالی در آماده باش هستند

چابهار- ایرنا- سرپرست معاونت استانداری سیستان و بلوچستان و فرمانداری شهرستان ویژه چابهار گفت: مدیران ادارات و مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان چابهار بدنبال هشدار هواشناسی و بارندگی و سیل احتمالی در آماده باش قراردارند و تمهیدات لازم در مناطق شهری و روستا