راهداران کردستان 100 کیلومتر راه مناطق سیل زده را پاکسازی کردند

سنندج - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری، حمل و نقل کردستان گفت: راهداران این استان در 13 روز گذشته، 100 کیلومتر از راه های آسیب دیده مناطق سیل زده استان لرستان را پاکسازی و ایمن سازی کردند.مطالب مرتبط

راهداران کردستان 100 کیلومتر راه مناطق سیل زده را پاکسازی کردند

سنندج - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری، حمل و نقل کردستان گفت: راهداران این استان در 13 روز گذشته، 100 کیلومتر از راه های آسیب دیده مناطق سیل زده استان لرستان را پاکسازی و ایمن سازی کردند.

سرعت باد در برخی مناطق کردستان به 65 کیلومتر رسید

سنندج - ایرنا - رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: تندبادی با سرعت 65 کیلومتر بر ساعت در شبانه روز گذشته برخی از نقاط استان را در نوردید.

250 کیلومتر از راه های کردستان لکه گیری شد

سنندج - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: 250 کیلومتر از راه های این استان در سال گذشته لکه گیری و روکش آسفالت شد.

78 کیلومتر از شبکه آبرسانی روستایی کردستان فرسوده است

سنندج - ایرنا - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان گفت: 78 کیلومتر از کل خطوط انتقال و شبکه توزیع آبرسانی روستایی در این استان فرسوده است و نیاز به اصلاح و بازسازی دارد.

فعالیت دانشگاه آزاد در مناطق سیل زده تا پایان پاکسازی مناطق 

رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه تا پایان شرایط بحرانی و پاکسازی مناطق سیل‌زده به فعالیت‌ها و کمک‌رسانی‌های خود ادامه می‌دهد.

سرعت تندباد در اردبیل به 70 کیلومتر بر ساعت رسید

سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل گفت: در حال حاضر سرعت تندباد در اردبیل به 70 کیلومتر بر ساعت رسیده و بیشینه آن در برخی از مناطق استان به ویژه در مناطق مرکزی به 90 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

شرکت نفت 150 کیلومتر از مناطق ساحلی رودخانه ها را ایمن سازی کرد

اهواز- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: با بکارگیری تجهیزات و نیروی انسانی وابسته به این شرکت 150 کیلومتر از مناطق ساحلی رودخانه های استان به منظور مقابله با سیلاب ایمن سازی شد.

تخریب ۲۵۰ کیلومتر از راه های مناطق عشایری سبزوار بر اثر سیل

سیلاب ۲۵۰ کیلومتر از راه های مناطق عشایری سبزوار را تخریب کرد که برای مرمت و اصلاح این راه ها حدود ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

۱۳کیلومتر از محور دستجرد الیگودرز توسط راهداران مرکزی بازگشایی شد

اراک- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از بازگشایی ۱۳ کیلومتر از محور دستجرد شهرستان الیگودرز استان لرستان، توسط راهداران استان مرکزی خبر داد.

سپاه پاکسازی مناطق سیل زده پلدختر و معمولان را برعهده گرفت

خرم آباد- ایرنا- نیروی زمینی سپاه به منظور پاکسازی شهرهای معمولان و پلدختر از آلودگی های احتمالی یک گردان مجهز به لرستان اعزام کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان پاکسازی مناطق سیل‌زده به فعالیت خود ادامه می‌دهد

رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که این دانشگاه تا پایان شرایط بحرانی و پاکسازی مناطق سیل‌زده به فعالیت‌ها و کمک‌رسانی‌ خود ادامه می‌دهد.

بازگشایی راه ۸۰ روستای سیل زده به همت راهداران فارس +فیلم

راه ارتباطی ۸۰ روستای مناطق سیل زده استان لرستان که در سیل اخیر بسته شده بود، به همت راهداران استان فارس بازگشایی شد.

اتمام پاکسازی مناطق غرب پلدختر توسط ارتش

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش از اتمام پاکسازی منازل، مغازه‌ها و معابر مناطقی از پلدختر که به ارتش واگذار شده بود، خبر داد.

بازسازی شبکه های آب مناطق سیل زده لرستان با کمک کارشناسان اصفهانی ها

کارشناسان آب وفاضلاب از اصفهان بیش از هفت کیلومتر از شبکه آب مناطق سیل زده لرستان را بازسازی و وارد مدار بهره برداری کردند.

مناطق گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از زباله پاکسازی شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای طرح دوباره بی زباله در روز 20 فروردین 98 به کمک تشکل ها و دستگاه های اجرایی این استان تمامی نقاط گردشگر پذیر از زباله پاکسازی شد.

مناطق آلوده به مین بازبینی می شوند

فرماندار قصرشیرین از بازنگری مناطق مختلف این شهرستان برای پاکسازی از مین‌هایی که بر اثر بارش باران احتمالا جابه جا شده اند خبر داد.

12600 متر شبکه فرسوده آب در کردستان اصلاح می شود

سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آبفای شهری کردستان گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در نیمه اول امسال، 12،6 کیلومتر شبکه فرسوده آب در شهرهای مختلف این استان اصلاح و بهسازی می شود.

ارسال کمک‌های غذایی و بهداشتی جامعه ورزشی کردستان به مناطق سیل‌زده + فیلم

سومین محموله کمک‌های جامعه ورزشی کردستان به ارزش یک میلیارد ریال به مناطق سیل‌زده لرستان و خوزستان ارسال شد.

لزوم احداث ۷۰هزار خانه درمناطق سیل‌زده/بازسازی راه‌هاآغاز شده است

وزیر راه و شهرسازی مهمترین پروژه موجود در مناطق سیل‌زده را بازسازی جاده خرم‌آباد به پلدختر عنوان کرد و گفت: از ۱۰۸ کیلومتر این جاده باید حدود ۲۸ کیلومتر بازسازی اساسی شود.

9 هزار میلیارد ریال برای تکمیل بزرگراه های کردستان نیاز است

سنندج - ایرنا - مدیر ساخت و توسعه راه های راه و شهرسازی کردستان گفت: تکمیل 300 کیلومتر بزرگراه در دست احداث این استان 9 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.