هیچ مفقودی در استان‌های سیل زده گزارش نشده است

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور: تاکنون هیچ گونه مفقودی در استان‌های سیل‌زده نداشته‌ایم و ۷۱ نفر در حوادث سیلاب جان خود را از دست دادندمطالب مرتبط

هیچ مفقودی در استان‌های سیل زده گزارش نشده است

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور: تاکنون هیچ گونه مفقودی در استان‌های سیل‌زده نداشته‌ایم و ۷۱ نفر در حوادث سیلاب جان خود را از دست دادند

موردی از مفقودی افراد دراستان‌های سیل زده گزارش نشده است

تهران- ایرنا- رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تاکنون هیچ گونه مورد مفقودی افراد در استان‌های سیل‌زده نداشته‌ایم و 71 نفر در حوادث سیلاب جان خود را از دست دادند.

هیچ مورد مفقودی در استان‌های سیل زده گزارش نشده است

طغیان بیماری روده ای در خوزستان گزارش نشده است

اهواز - ایرنا - سرپرست مرکز بهداشت خوزستان گفت: هیچ گونه طغیان بیماری های روده ای در مناطق سیل زده استان گزارش نشده و همه چیز عادی و تحت کنترل است.

مورد امنیتی در مناطق سیل زده خوزستان گزارش نشده است

اهواز - معاون عملیات نیروی انتظامی گفت: باوجود آبگرفتگی و سرازیر شدن آب در هور العظیم و قطع ارتباط زمینی، خوشبختانه به لحاظ امنیتی مورد خاصی گزارش نشده است.

پیگیری تعیین تکلیف مدارک مفقودی مردم در سیل و رانش زمین

در بخش اتاق خبر صداوسیمای مرکز سمنان، مدیرکل ثبت احوال استان سمنان درباره تعیین تکلیف مدارک مفقودی مردم در سیل و رانش زمین توضیح داد.

با وجود آب‌گرفتگی هور العظیم مورد امنیتی گزارش نشده است

معاون عملیات ناجا گفت: با وجود آب‌گرفتگی و سرازیر شدن آب در هور العظیم و قطع ارتباط زمینی از لحاظ امنیتی مورد خاصی گزارش نشده است.

صدور اسناد مفقودی در سیل ظرف 15 روز

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از صدور اسناد مفقودی در سیل اخیر کشور ظرف 10 تا 15 روز خبر داد.

زلزله در مرز استان‌های آذربایجان شرقی و غربی/خسارت مالی و جانی گزارش نشده است

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴ ریشتر مرز استان‌های آذربایجان غربی و شرقی را لرزاند. ]]>

خسارتهای بارندگی به زیرساختهای زنجان درحال کارشناسی است

زنجان- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان با بیان اینکه خسارت‌های ناشی از بارندگی‌های ابتدای امسال به زیرساخت‌های استان، برآورد نهایی نشده و در مرحله کارشناسی قرار دارد گفت: جمع‌بندی و بررسی نهایی پس از ارائه گزارش آسیب‌ها توسط دستگاه‌های

احتمال بروز خسارت به بخش کشاورزی به دلیل بارش‌های باران در روزهای یکشنبه و دوشنبه در سیستان و بلوچستان

مدیرکل مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تا این لحظه مشکلی در استان گزارش نشده است، تاکید کرد: با توجه به اینکه بارندگی‌ها همراه با صاعقه و باد شدید است احتمال بروز خساراتی به بخش کشاورزی و برخی ابنیه‌ها نیز وجود دارد.]]>

زلزله ارکواز ملکشاهی هیچ گونه خسارتی نداشته است

مدیر کل بحران استان ایلام گفت: هیچ گونه خسارتی از زلزله بامداد امروز ارکواز ملکشاهی گزارش نشده است.

بارش باران در خراسان جنوبی آسیب جدی به همراه نداشت

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: بارش ها از عصر جمعه بخش عمده ای از شهرستان های استان به ویژه مناطق مرزی نهبندان، درمیان، زیرکوه و شهرستان خوسف را فرا گرفت که تا این لحظه آسیب جدی گزارش نشده است.

بارش باران در خراسان جنوبی آسیب جدی به همراه نداشت

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: بارش ها از عصر جمعه بخش عمده ای از شهرستان های استان به ویژه مناطق مرزی نهبندان، درمیان، زیرکوه و شهرستان خوسف را فرا گرفت که تا این لحظه آسیب جدی گزارش نشده است.

دسته‌های ملخ وارد مزارع جنوب استان کرمان نشده اند

جیرفت - رئیس جهاد کشاورزی جنوب کرمان با اشاره به اینکه تاکنون ملخ‌ها در جنوب استان کرمان وارد مزارع نشده اند، گفت: در حال حاضر این آفت به مراتع و علفزارها هجوم آورده اما شرایط تحت کنترل است.

جاده جدیدی در خوزستان مسدود نشده است

اهواز- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: بارندگی هایی که از روز گذشته در خوزستان آغاز شده و در برخی مناطق همچنان ادامه دارد، منجر به مسدود شدن مسیرهای جدید در این استان نشده است.

ساخت و ساز کنار رودخانه‌ها سخت گیری نشده است

گرگان - نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در ساخت و ساز کنار رودخانه‌ها سخت گیری‌های لازم نشده و بسیاری از بناها آسیب جدی دیده‌اند.

هیچ موردی از ابتلا به وبا در گلستان مشاهده نشده است

معاون فنی مرکز بهداشت استان گلستان گفت: ضدعفونی مناطق سیل‌زده از اولویت‌های بهداشت در استان قرار دارد و تاکنون موردی از ابتلا به وبا در مناطق سیل‌زده مشاهده نشده است.

هیچ‌ بیماری واگیرداری در گمیشان گزارش نشده است

فرماندار گمیشان گفت: بر اساس گزارشات تاکنون هیچ گونه بیماری واگیردار در سطح شهرستان گمیشان وجود نداشته است.

گلایه‌های فعال مدنی خوزستانی از مسئولان تا سلبریتی‌ها

تهران-ایرناپلاس- یک فعال مدنی و امدادرسان بومی در خوزستان می‌گوید: هشدار وقوع سیل در خوزستان از اسفند 97 به فرمانداری‌های استان اعلام شده بود و سؤال اینجاست که چرا به این اخطار‌ها توجه نشده و اقدامات لازم برای پیشگیری از خسارت انجام نشده است.