نیروی های اصفهان کار زیربنایی تاسیسات در اهواز را انجام می دهند

اصفهان- ایرنا- معاون عمرانی استاندار اصفهان گفت : نیروی امدادی و عملیاتی این استان با استقرار در اهواز استحکام بخشی به تاسیسات زیربنایی این شهرستان برای بارش های چند روز آینده را انجام می دهند.مطالب مرتبط

سیل 400میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی شهر نورآباد خسارت زد

خرم آباد - ایرنا - شهردار نورآباد گفت: در سیل اخیر 400 میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی و مبلمان شهری نورآباد خسارت وارد شد.

سیل 5200 میلیارد ریال به استان اصفهان خسارت زد

اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان مجموع خسارت سیل به بخش های مسکن، راه، کشاورزی و تاسیسات زیربنایی این استان را پنج هزار و 200 میلیارد ریال اعلام کرد.

سرلشکر سلیمانی: نیروهای مسلح در راه خدمت به سیل‌زدگان ‌‌هر کاری ‌را انجام می‌دهند‌

گروه استان‌ها ــ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نیاز امروز مردم به مساعدت نیروهای مسلح‌ گفت: در همین راستا نیروهای مسلح به کمک آنها آمده و در راه خدمت به آنها هر کاری در توان را انجام می‌دهند.

مهار پساب فاضلاب شرق اهواز توسط نیروهای اعزامی آبفای اصفهان

اصفهان - نماینده مدیریت بحران شرکت آبفای اصفهان گفت: با تلاش شبانه روزی اکیپ بحران آبفای اصفهان پساب فاضلاب جاری در محله های شرق اهواز جمع آوری و مهار شد.

بیش از ۲میلیارد تومان خسارت سیل به تاسیسات تعاون روستایی خوزستان

اهواز-مدیر تعاون روستایی خوزستان از وارد شدن خسارت میلیاردی به تاسیسات و زیرساخت های مراکز خرید، انبارها، سوله ها و غیره این سازمان در اتفاقات اخیر خبر داد.

یک گل فروشی آنلاین چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

امروزه بیشتر مردم ترجیح می‌دهند که کارهای روزمره خود را از طریق اینترنت انجام دهند.

نیروهای مسلح در راه کمک به مردم هر کاری که بتوانند انجام می دهند

آبادان - فرمانده سپاه قدس گفت: نیروهای مسلح در راه خدمات رسانی به مردم هر کاری که از دستشان بر می آید انجام می دهند.

سرلشکر سلیمانی: دست و پای مردم سیل‌زده خوزستان را باید بوسید / الحمدالله مردم ایران با یک حماسه به میدان آمدند

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه دست و پای مردم سیل‌زده خوزستان را باید بوسید، گفت: الحمدالله مردم ایران با یک حماسه به میدان آمدند حتی اگر نتوانند کاری انجام دهند میزان محبت خود را به مردم نشان دهند.

راه استخدام‌های غیر مجاز در شهرداری اصفهان بسته شد

اصفهان- شهردار اصفهان گفت: در سال گذشته راه استخدام های غیر مجاز را در شهرداری اصفهان بستیم و شاهد ساماندهی خوبی در جذب نیروی انسانی بودیم.

استاندار خراسان شمالی: مسئولان امور را باید هوشمندانه انجام دهند

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: مسئولان باید برای خدمت صادقانه به مردم و قدردانی از زحمات آنها، کارها را هوشمندانه و در کوتاهترین زمان انجام دهند.

خطر از شهر اهواز رفع شد

تهران- ایرنا- فرمانده گروه 40 صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه و مسئول مهندسی نیروهای مسلح در استان خوزستان گفت: حالت بحرانی از شهر اهواز برداشته و خطر از مناطقی که در شرایط سیلاب بودند همچون ورودی شهر اهواز رفع شد.

2جایگاه سیار سوخت از اصفهان و زنجان به خوزستان انتقال یافت

اهواز - ایرنا - مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت:2 جایگاه سیار سوخت چرخ دار از استان های اصفهان و زنجان برای پشتیبانی از مناطق سیل زده خوزستان به اهواز انتقال یافت.

پرواز نجف - تهران در اصفهان فرود آمد

اصفهان- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان اصفهان گفت: پرواز نجف - تهران روز پنجشنبه به دلیل بسته بودن موقت فرودگاههای مقصد برای انجام مراسم روز ارتش در فرودگاه اصفهان به زمین نشست.

چهار پرواز فرودگاه اهواز با تاخیر انجام می شود

اهواز - ایرنا - اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی اهواز اعلام کرد: چهار پرواز ورودی و خروجی روز چهارشنبه این فرودگاه با تاخیر انجام می شود.

چهار پرواز فرودگاه اهواز با تاخیر انجام می شود

اهواز - ایرنا - اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی اهواز اعلام کرد: چهار پرواز ورودی و خروجی روز چهارشنبه این فرودگاه با تاخیر انجام می شود.

سالی پر برکت برای کشاورزان شهرستان دورود

به رغم بروز 430میلیارد تومان خسارت به تاسیسات زیربنایی شهرستان دورود، سالی پر برکت در انتظار کشاورزان این شهرستان است.

ادامه نقض آتش بس در الحدیده

مزدوران و متجاوزان همچنان به نقض آتش بس در الحدیده یمن ادامه می دهند و با انواع تسلیحات به مناطق مسکونی و تاسیسات حمله می کنند.

اجرای کارهای زیربنایی درکنترل سیل جدی گرفته شود

مشهد- ایرنا- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی گفت: باید اجرای کارهای اصولی و زیربنایی در جهت کنترل سیلابها جدی گرفته شود.

زنان توانمند جامعه‌ای سالم را پرورش می‌دهند

سرپرست قرارگاه منطقه‌‌ای ثامن‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیمی از جمعیت یک جامعه را زنان تشکیل می‌دهند و اگر توانمندی‌های این قشر شکوفا شود نقش بسزایی در پرورش یک جامعه سالم دارد.]]>

تاسیسات نفتی غرب کارون، دشت آزادگان و هور مغلوب در سیلاب است

تهران- ایرنا- وزیر نفت گفت: عموم تاسیسات منطقه غرب کارون، دشت آزادگان و هور مغلوب در سیلاب هستند و تولید در برخی از تاسیسات نفتی متوقف شده است.