رونق تولید در تیران با توجه به کشاورزی، گردشگری و صنعت محقق می شود

اصفهان - ایرنا- فرماندار تیران و کرون گفت: کشاورزی، گردشگری و صنعت سه محور توسعه اقتصادی این شهرستان است که رونق تولید در این عرصه ها رقم می خورد.مطالب مرتبط

رونق تولید در تیران با توجه به کشاورزی، گردشگری و صنعت محقق می شود

اصفهان - ایرنا- فرماندار تیران و کرون گفت: کشاورزی، گردشگری و صنعت سه محور توسعه اقتصادی این شهرستان است که رونق تولید در این عرصه ها رقم می خورد.

۶۱ درصد سهم پرداختی تسهیلات رونق تولید در استان سمنان محقق شد

گرمسار - رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت سمنان بابیان اینکه یک هزار و ۲۱ واحد تولیدی سال گذشته متقاضی تسهیلات رونق تولید شدند، گفت: ۶۱ درصد سهم پرداختی تسهیلات رونق تولید در استان محقق شد.

رونق تولید با شعار محقق نمی شود

قم- ایرنا- استاندار قم گفت: سخن گفتن در مورد رونق تولید و یا شعار رونق تولید را در سربرگ نامه های اداری نوشتن بی فایده است و باید در عمل این مساله را محقق نماییم.

کشاورزی موتور محرکه همه بخش ها در رونق تولید است

اصفهان - ایرنا - عضو شورای مرکزی خانه کشاورز کشور گفت: توسعه کشاورزی، موتور محرکه همه بخش ها مانند صنعت و صنایع تبدیلی در رونق تولید است.

توجه ویژه به صادرات در سال رونق تولید در اولویت است

کرمانشاه- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: این وزارتخانه در سال رونق تولید توجه ویژه ای به مقوله صادرات کالاهای غیرنفتی از کشور دارد و در این راستا همه دستگاه ها و مسئولان باید تلاش کنند.

قاچاق کالا مانع رسیدن به رونق تولید است/ توجه به گردشگری در قم

قم - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید موانع و مشکلات تولید را برداشت، گفت: تا با قاچاق کالا و موانع و معضلات تولید برخورد نشود نمی‌توان به رونق تولید رسید.

رونق بخشی به تولید لازمه مقاوم سازی اقتصاد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران:مقاوم‌سازی اقتصاد در شرایط جنگ اقتصادی، جز از مسیر تقویت و رونق بخشی به تولید محقق نمی‌شود

بخش کشاورزی رکن و اساس رونق تولید است

‌عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: بخش کشاورزی با داشتن ظرفیت‌های بی‌نظیر و متنوع پیشران و رکن اساسی رونق تولید محسوب می‌شود و ضرورت دارد در این حوزه برنامه‌ریزی‌ها درست و هدفمند صورت گیرد.

با اتکا به داخل ، شرایط رونق تولید محقق می شود

خرم آباد- ایرنا- فرماندار سلسله گفت: با اتکا به توان داخل کشور شرایط رونق تولید محقق می شود.

رونق تولید با اقدام، عمل و روحیه جهادی محقق می شود

بندرعباس- ایرنا- فرماندار رودان گفت: رونق تولید، برطرف شدن مشکلات اقتصادی کشور و بهبود وضعیت معیشتی مردم با برنامه ریزی دقیق، صحیح و اصولی، عزم، اراده، تلاش مضاعف، اقدام، عمل و روحیه جهادی مردم و مسوولان محقق می شود.

ابزارهای تحقق «رونق تولید» در دست زنان ایرانی

دستگاه های متولی زنان و خانواده با نامگذاری سال ۹۸ به نام «رونق تولید» برای توسعه تولید کالای ملی توسط زنان و محقق شدن این شعار سیاستگذاری و برنامه ریزی کرده‌اند.

توجه ویژه به ظرفیت های کشاورزی ملارد با توجه به شعار سال

ملارد- فرماندار ملارد از توجه ویژه به ظرفیت های کشاورزی ملارد با توجه به شعار سال خبر داد و گفت: باید در این راستا و برای رونق تولید به بخش خصوصی اعتماد کنیم.

ضرورت توجه هنرمندان به رونق تولید

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: هنرمندان در آثارشان به موضوع رونق تولید توجه کنند.

سرمایه‌گذاری در ابوموسی باعث توسعه صنعت گردشگری می‌شود

فرماندار شهرستان ابوموسی با اشاره به نامگذاری سال مقام معظم رهبری به نام رونق تولید، اظهار کرد: ما برنامه بسیار خوبی در جهت رونق شهرستان ابوموسی داریم.

رونق تولید در بخش کشاورزی نسخه رفع مشکلات کردستان است

سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: رونق تولید و توسعه بخش کشاورزی نسخه رفع مشکلات استان است و باید با ایجاد صنایع تبدیلی، زمینه رونق و توسعه این بخش فراهم شود.

اولویت وزارت صنعت در سال جاری رونق تولید و صادرات است

ایلام - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اولویت وزارت صنعت در سال جاری رونق تولید و صادرات در تمامی مناطق کشور است.

اولویت وزارت صنعت در سال جاری رونق تولید و صادرات است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اولویت وزارت صنعت در سال جاری رونق تولید و صادرات در تمامی مناطق کشور است.

لزوم رگولاتوری بازار کالاهای اساسی برای رونق تولید در سال 98

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه سیاست‌گذاری ارزی و پولی کشور از مبانی رونق تولید است گفت: از موارد مهمی که در بحث رونق تولید باید در سال جاری مورد توجه قرار گیرد، بحث رگولاتوری بازار کالاهای اساسی است.

نقش مهم فرهنگ توسعه گلخانه‌ای در رونق تولید و صادرات

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور معتقد است که فرهنگ توسعه گلخانه‌ای منجر به ایفای نقش اساسی در رونق تولید و نهایتاً صادرات محصولات کشاورزی می‌ شود.

لازمه رسیدن به رونق تولید توجه ویژه به آموزش‌های مهارتی است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان با اشاره به نامگذاری سال 1398 به نام سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) دستیابی به منویات معظم له را در گرو توجه ویژه به مقوله مهارت‌آموزی دانست.