مشکلات فعالان ناوگان سنگین درون شهری دماوند بررسی شد

تهران – ایرنا - مشکلات فعالان ناوگان سنگین درون شهری دماوند از جمله تخصیص سهمیه سوخت روز شنبه در نشستی با حضور فرماندار این شهرستان و نمایندگان کامیون داران و دستگاه های مربوطه بررسی و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.مطالب مرتبط

مشکلات فعالان ناوگان سنگین درون شهری دماوند بررسی شد

تهران – ایرنا - مشکلات فعالان ناوگان سنگین درون شهری دماوند از جمله تخصیص سهمیه سوخت روز شنبه در نشستی با حضور فرماندار این شهرستان و نمایندگان کامیون داران و دستگاه های مربوطه بررسی و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.

افزایش 25 درصدی نرخ کرایه انواع تاکسی درون شهری

شورای اسلامی شهر قم حداکثر افزایش نرخ کرایه انواع تاکسی درون شهری در سال 98 را 25 درصد تصویب کرد .

راننده های اتوبوس های درون شهری برای یارانه دولتی ثبت نام کنند

تهران- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور گفت: راننده های اتوبوس های حمل و نقل همگانی درون شهری برای بهره مندی از یارانه دولتی و دریافت دفترچه بیمه تامین اجتماعی در سامانه جامع بیمه اتحادیه اتوبوسرانی ثبت نام کنند.

کاهش ۷۸درصدی تلفات رانندگی درون شهری کرمانشاه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: از ۲۵ اسفند ۹۷ تا پایان روز هفدهم فروردین ۹۸، تلفات رانندگی درون شهری در استان ۷۸ درصد کاهش داشته است.

دستور جهانگیری به وزارت راه برای بررسی مشکلات تهران و شهرهای پیرامونی

معاون اول رییس جمهوری در پاسخ به نامه رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران مبنی بر «درخواست احیای سند مجموعه شهری تهران به منظور رفع چالش‌های مشترک کلانشهر تهران و شهرهای پیرامونی» از وزیر راه و شهرسازی خواست بررسی مشکلات کلانشهر تهران و شهرهای پ

برخی مدارس شهری خراسان جنوبی تعطیل شدند

بیرجند - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با توجه به بررسی نقشه های هواشناسی و احتمال وقوع بارش های سنگین، برخی از مدارس شهری استان امروز (یکشنبه) تعطیل اعلام شدند.

بررسی آیین نامه اجرایی بازنشستگی رانندگان خودروهای سنگین در کمیسیون اجتماعی دولت

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آیین نامه اجرایی تبصره ذیل ماده (۸۲) قانون برنامه ششم توسعه در خصوص بازنشستگی پیش از موعد رانندگان وسایل نقلیه سنگین بین شهری، راهداری و راه‌سازی) را به هیئت دولت ارائه نموده است.

بررسی آیین‌نامه اجرایی بازنشستگی رانندگان خودروهای سنگین در کمیسیون اجتماعی دولت

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آیین‌نامه اجرایی تبصره ذیل ماده (۸۲) قانون برنامه ششم توسعه در خصوص بازنشستگی پیش از موعد رانندگان وسایل نقلیه سنگین بین شهری، راهداری و راه‌سازی) را به هیئت دولت ارائه کرده است.]]>

اعزام نیروهای خدمات شهری و ماشین آلات سنگین به مناطق سیل زده

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از ارسال ۱۲۰ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین و ۳۵۰ نفر از نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران به مناطق سیل زده سه استان گلستان، لرستان و خوزستان خبر داد.

کاهش چهل درصدی تصادف‌های درون شهری در هرمزگان

ناوگان حمل‌ونقل عمومی در زنجان نوسازی می شود

زنجان-شهردار زنجان بر نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی در زنجان تأکید کرد و گفت: طی سالجاری ناوگان حمل‌ونقل شهری زنجان نوسازی می شود.

اما و اگرهای طرح ساماندهی حمل و نقل درون شهری زنجان

زنجان - ایرنا - ساماندهی حمل و نقل از مسائل مهمی است که به موضوع روز شهر تبدیل شده تا جایی که مدیریت شهری ارائه طرح پیشنهادی خود را بهترین گزینه اما اساتید مربوطه و کارشناسان امر آن را غیر منطقی و کارشناسی نشده و با تبعات اجتماعی فراوان می دانند.

ارسال کمک نقدی وغیر نقدی دماوند به ارزش۶۰۰میلیون به مناطق سیل زده

دماوند- فرماندار دماوند از ارسال کمک های نقدی وغیر نقدی دماوند به ارزش۶۰۰ میلیون تومان به مناطق سیل زده خبر داد.

کشف ۲۷ میلیارد تومان داروی قاچاق طی سال گذشته در دماوند

دماوند- معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند از کشف ۲۷ میلیارد تومان داروی قاچاق طی سال گذشته در دماوند خبر داد.

ناوگان حمل و نقل شهری بوشهر فرسوده است/ شهرداری در ساماندهی تاکسی‌ها ضعیف عمل کرده

هفت هزار حلقه لاستیک ناوگان سنگین در سمنان توزیع شد

سمنان- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان گفت: هفت هزار حلقه لاستیک در 10 ماه گذشته بین رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده ای این استان توزیع شده است.

ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه/هراز پرحجم

دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه خبر داد و گفت: ترافیک در محور هراز پر حجم است.

تجلیل از 10 جانباز دماوندی به نمایندگی از 150 جانباز دماوند

مراسم تجلیل از ۱۰ جانباز سرافراز دماوندی به نمایندگی از ۱۵۰ جانبازان شهر دماوند در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی دماوند برگزار شد.

رفع مشکلات البرز شرقی نقطه درخشانی در مدیریت شهری شاهرود است

شاهرود - نماینده شاهرود و میامی در مجلس گفت: حل مشکلات البرز شرقی یکی از نقاط مثبت و درخشان در مدیریت شهری شاهرود طی سال ۹۷ بود که خوشبختانه به سرانجام رسید.

مشکلات روستاهای استهبان به صورت میدانی بررسی و برطرف می‌شود

فرماندار شهرستان استهبان با اشاره به مشکلات موجود در روستاهای این شهرستان گفت: این مشکلات با حضور مسئولان متولی به صورت میدانی در روستاها بررسی و برای برطرف کردن آن تصمیم‌گیری می‌شود.