سفیر ترکیه در ایران از مرز سرو – اسندره بازدید کرد

ارومیه - ایرنا - سفیر ترکیه در ایران از مرز سرو – اسندره که در 55 کیلومتری غرب ارومیه قرار دارد، بازدید کرد و با مشکلات این مرز رسمی آشنا شد.مطالب مرتبط

سفیر ترکیه در ایران از مرز سرو – اسندره بازدید کرد

ارومیه - ایرنا - سفیر ترکیه در ایران از مرز سرو – اسندره که در 55 کیلومتری غرب ارومیه قرار دارد، بازدید کرد و با مشکلات این مرز رسمی آشنا شد.

سفیر ترکیه: تحریم‌های آمریکا علیه ایران را به رسمیت نمی‌شناسیم

سفیر ترکیه گفت: تحریم ایران را قبول نمی‌کنیم و این را رئیس جمهور ترکیه در مجمع عمومی سازمان ملل اعلام کرد، ترکیه سعی می‌کند که هر چه در توان دارد در کنار ایران باشد و تأثیر تحریم‌ها را کمتر کند.

سفیر: ترکیه علاقمند افزایش همکاری علمی با ایران است

تبریز- ایرنا - سفیر ترکیه در کشورمان گفت: جمهوری ترکیه در تمامی زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به ویژه در تولید علم و فناوری علاقمند همکاری بیشتر با ایران است.

سفیر ترکیه:مشکلات مرزی ایران و ترکیه با تعامل دو طرف قابل رفع است

ارومیه - ایرنا - سفیر ترکیه در ایران گفت: برخی مشکلات موجود در مرزهای 2 کشور در سایه تعامل سیاستمداران و بخش خصوصی قابل رفع است.

رایزنی سفیر ایران با چاووش اوغلو پیرامون موضع ترکیه درباره تصمیم اخیر آمریکا علیه سپاه

محمد فرازمند سفیر جمهوری اسلامی ایران در آنکارا با مولود چاووِش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه دیدار و گفت‌وگو کرد.

سفیر ترکیه:اراده روسای ایران و ترکیه بر رونق روابط اقتصادی است

تبریز- ایرنا- سفیر جمهوری ترکیه در تهران گفت: اراده روسای جمهوری ایران و ترکیه بر از سرگیری و رونق روابط تجاری و مناسبات اقتصادی دو کشور با استفاده از همه امکانات موجود استوار است.

سفیر ترکیه: "تحریم" فرصت جدیدی جهت گسترش تعاملات برای ایران و ترکیه ایجاد کرده است

سفیر ترکیه در ایران با بیان اینکه "تحریم" فرصت جدیدی جهت گسترش تعاملات برای ایران و ترکیه ایجاد کرده است، گفت: ما در زمینه توسعه روابط بین دو کشور و رفع موانع موجود تمام تلاش خود را می‌کنیم.

تبریز پل ارتباطی ایران و ترکیه است

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با سفیر ترکیه در تهران با اشاره به روابط حسنه و دیرینه دو کشور ایران و ترکیه بر گسترش مراودات و همکاری های اقتصادی تاکید کرد.

سفیر ترکیه در تهران با سیل‌زدگان ایران ابراز همدردی کرد

تهران - ایرنا - سفیر ترکیه در تهران ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های سیل‌زده در مناطق مختلف ایران درباره کمک‌های کشورش در این زمینه توضیحاتی ارائه کرد.

سفیر ترکیه: تحریم ایران مترادف با تحریم کشورهای همجوار است

تبریز- ایرنا- سفیر ترکیه در تهران با اشاره به آثار زیانبار تحریم در مناسبات بین المللی گفت: تحریم ایران از سوی آمریکا به معنای تحریم غیرمستقیم کشورهای همجوار است.

سفیر ایران در ترکیه: تهران و آنکار برای تحکیم پیوندهای دوستی اراده جدی دارند

سفیر ایران در ترکیه با اشاره به سفر ظریف به آنکارا عنوان داشت: دو کشور مهم اسلامی برای تحکیم پیوندهای دوستی اراده جدی دارند.

روابط ایران و ترکیه بهترین الگوی همزیستی در منطقه

در دیدار سفیر ترکیه در ایران و استاندار آذربایجان غربی دو طرف از ارتباطات فرهنگی و اقتصادی جاری بین دوکشور ابراز رضایت و بر توسعه هرچه بیشتر مناسبات تاکید کردند.

روابط ایران و ترکیه بهترین الگوی همزیستی در منطقه

در دیدار سفیر ترکیه در ایران و استاندار آذربایجان غربی دو طرف از ارتباطات فرهنگی و اقتصادی جاری بین دوکشور ابراز رضایت و بر توسعه هرچه بیشتر مناسبات تاکید کردند.

بازدید سفیر فرانسه از مدرسه فرانسوی تهران

سفیر فرانسه در ایران امروز (پنج‌شنبه) در مدرسه فرانسوی تهران حاضر شده و از آن بازدید کرد.

بازدید سخنگوی دیروز و سفیر امروز از ایسنا

بهرام قاسمی، سخنگوی سابق وزارت امورخارجه که به تازگی به عنوان سفیر ایران در فرانسه انتخاب شده است، در آستانه سفر خود به پاریس و آغاز ماموریتش در سفارت ایران در این کشور اروپایی با حضور در خبرگزاری ایسنا، با اعضای تحریریه این خبرگزاری دیدار و گفت‌وگو کرد.

ایران و ترکیه برای تحکیم پیوندهای دوستی اراده جدی دارند

سفیر ایران در ترکیه با بیان اینکه ظریف در سفر خود با مقام‌های ترکیه رایزنی خواهد داشت، گفت: دو کشور مهم اسلامی برای تحکیم پیوندهای دوستی اراده جدی دارند.

رایزنی سفیر ترکیه در تبریز برای تعمیق مراودات

ایرنا-تبریز- «دریا اورس» سفیر ترکیه در جریان سفر به تبریز با استاندار آذربایجان شرقی و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز دیدار و در زمینه توسعه همکاری ها بین دو کشور رایزنی کرد.

اراده روسای جمهوری ایران و ترکیه بر رونق روابط اقتصادی استوار است

تبریز - ایرنا - سفیر جمهوری ترکیه در تهران گفت: اراده روسای جمهوری ایران و ترکیه بر از سرگیری و رونق روابط تجاری و مناسبات اقتصادی 2 کشور با استفاده از همه امکانات موجود استوار است.

از مولانا خوانی تا «علی برکت‌الله» گفتن سفیر ترکیه در ایران

سفیر ایران در ترکیه: تهران و آنکارا برای تحکیم پیوندهای دوستی میان خود اراده جدی دارند

سفیر ایران در ترکیه تاکید کرد، تهران و آنکارا برای تحکیم پیوندهای دوستی میان دو کشور اراده جدی دارند.