سپاه همواره در مقابله با تهدیدات پیشقراول بوده است

تهران- ایرنا- نماینده پیشین مجلس، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را همواره پیشقراول جامعه در تهدیدات توصیف کرد و گفت: با اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه، اقتدار و عظمت این نیروی مسلح انقلابی در کشور و در دل مردم بیش از گذشته شده است.مطالب مرتبط

امیر نعمتی: یکی از تهدیدات در سال 97 بحث مقابله با ریزپرنده ها بود

ارتش جمهوری اسلامی، همواره در خط مقدم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: ارتش با حضور در صحنه های مختلف کشور، همواره در کنار مردم و در خط مقدم بوده است.

سربازان گمنام امام زمان(عج) همواره در تمامی مسائل پیش‌قدم بوده‌اند

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) همواره در تمامی مسائل به‌ویژه مسائل امنیتی پیش‌قدم بوده و توانسته‌اند با تعامل خوبی که با سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور دارند امنیت را برای ایران سلامی به ارمغان آورند.

مصاحبه| تحلیلگر آمریکایی: سپاه پیشرو در مقابله با تروریست‌های واقعی در منطقه/ اسرائیل یک سازمان تروریستی است

یک تحلیلگر آمریکایی بر این باور است که اقدام رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سیاه، احمقانه بوده است.

فرمانده نیروزی زمینی سپاه: سپاه و ارتش دستی واحد هستند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی سپاه (نزسا) با اشاره به ارتباطات خوب بین سپاه و ارتش، گفت: سپاه و ارتش یک دست واحد در مقابل تهدیدات دشمن هستند.

همواره در موقعیت کتمان بحران قرار داریم

دکتر حسن نمک دوست گفت: ما همواره در موقعیت کتمان بحران قرار داریم به همین دلیل هیچ‌گاه مهیای مقابله با آن نمی‌شویم.

سپاه پاسداران برابر آمریکا با اقتدار رفتار کند

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هدف اصلی ترامپ مقابله با اسلام است، گفت: سپاه پاسداران باید با قاطعیت در برابر آمریکا بایستد و با آن مقابله کند.

مقابله با دشمنی همه جانبه، دلیل تشکیل سپاه پاسداران بود

قزوین - ایرنا - جانشین فرماندهی سپاه صاحب الامر (عج) قزوین گفت: مقابله با دشمنی همه جانبه استکبار جهانی و لزوم پاسداری از ارزش ها دلیل اصلی تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.

ارتش جمهوری اسلامی همواره در خدمت گزاری صادقانه پیشقدم است

اراک- استاندار مرکزی گفت: ارتش جمهوری اسلامی مظهر اقتدار، پایداری و تعهد و پایبندی به ارزش‌های دینی و ملی بوده و همواره در خدمت گزاری صادقانه پیشقدم است.

رئیس‌جمهور: ارتش همواره فداکاری کرده است/ توهین به نیروهای مسلح، توهین به ملت ایران است

رئیس‌جمهور با اشاره به رشادت‌های ارتش در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی ایران تاکنون گفت: در طول این ۴۰ سال ارتش همواره در کنار ولایت و مردم و برای پاسداری از تمامیت ارضی و استقلال کشور و نظام بوده و در این مسیر فداکاری کرده است.

تصویب طرح مقابله با اقدامات امریکا علیه سپاه

طرح مقابله با اقدامات امریکا علیه سپاه پاسداران در کمیسیون امنیت ملی مجلس به تصویب رسید

اظهارات «سعید قاسمی» فاقد اعتبار بوده و مورد تائید سپاه نیست

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران گفت: اظهارات سعید قاسمی که مدتی داوطلبانه در بوسنی حضور داشته‌ است، دیدگاهی شخصی و فاقد اعتبار بوده و مورد تائید سپاه نیست.

سپاه و ارتش بازوهای کشور برای رسیدن به اقتدار بیشتر هستند

سنندج - فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ ارتش پیاده کردستان گفت: وجود سپاه و ارتش کشور را در برابر تهدیدات دشمنان محافظت کرده است و باعث اقتدار بیشتر کشور می شوند.

گیلان| همه احزاب سیاسی خود را مدیون سپاه پاسداران می‌دانند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک‌ سپاه گفت: مجموعه سپاه بالاتر و با ارزش‌تر از آن بوده که تنها دنبال یک گروه یا حزب خاصی باشد بلکه همه احزاب خودشان را مدیون سپاه می‌دانند.

رئیس‌جمهور: ارتش همواره در مسیر استقلال کشور و نظام مسیر فداکاری کرده است

رئیس‌جمهور با اشاره به رشادت‌های ارتش در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی ایران تاکنون گفت: در طول این ۴۰ سال ارتش همواره در کنار ولایت و مردم و برای پاسداری از تمامیت ارضی و استقلال کشور و نظام بوده و در این مسیر فداکاری کرده است.

ارومیه| ارتش دوشادوش سپاه آماده دفاع از کشور در مقابله دشمن است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش دوشادوش سپاه آماده دفاع از کشور در مقابله دشمن است و در این مسیر هیچ محدودیتی برای خود قائل نیست.

مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در چین

سفیر کشورمان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران نقش بسزایی در مقابله با تهدیدات داخلی و خارجی ایفا کرده و اکنون یک نیروی دفاعی موثر در غرب آسیا بشمار می رود.

کارنامه سپاه در ۴۰ سال گذشته درخشان و ممتاز بوده است

بوشهر - امام جمعه دلوار گفت: کارنامه سپاه در ۴۰ سال گذشته درخشان و ممتاز بوده است.

حمایت قاطع مجلس از سپاه و طرح مقابله به مثل با آمریکا+ اظهارات موافقان و مخالفان طرح

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای قاطع به کلیات طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی در ایالات متحده آمریکا، بر لزوم اقدام مقابله به مثل با آمریکا در تروریستی خواندن نیروهای آمریکا در غرب آسیا تاکید کردند.

روسیه روابط نظامی و غیر نظامی خود را با ناتو کاملا قطع کرد

معاون وزیر خارجه روسیه :مسکو آماده مقابله با تهدیدات احتمالی "ناتو" است و وقوع جنگ میان روسیه و "ناتو" فاجعه ای بزرگ برای بشریت خواهد بود