مدیران کهگیلویه و بویراحمد حمایت بیشتری از ورزشکاران کنند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران اجرایی این استان حمایت بیشتری از ورزشکاران و حوزه ورزش استان کنند.مطالب مرتبط

برخی مدیران استانی سیاست های دولت را دنبال نمی کنند

یاسوج- ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دست روی یکی از نقاط درد استان کهگیلویه و بویراحمد گذاشت و گفت گاهی مدیران منطقه ای و استانی پیرو سیاست های کلی دولت حرکت نمی کنند و امکانات و تجهیزات خود را از دیگر بخش ها دریغ می کنند.

برخی مدیران استانی سیاست های دولت را دنبال نمی کنند

یاسوج- ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دست روی یکی از نقاط درد استان کهگیلویه و بویراحمد گذاشت و گفت گاهی مدیران منطقه ای و استانی پیرو سیاست های کلی دولت حرکت نمی کنند و امکانات و تجهیزات خود را از دیگر بخش ها دریغ می کنند.

دل پُر مدیرکل گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از برخی مدیران؛ سرمایه گذاران را نا امید نکنیم

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از عدم همکاری برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی دل پُری دارد و می‌گوید: نباید سرمایه گذاران را نا امید کنیم.

25 فعال قرآنی کهگیلویه و بویراحمد با رهبر دیدار می کنند

یاسوج- ایرنا- مسئول روابط عمومی اداره ‌کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: 25 فعال قرآنی این استان روز دوشنبه 26 فروردین ماه 1398 با رهبر معظم انقلاب دیدار می کنند.

پیش‌بینی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افزایش آتش‌سوزی در جنگل‌ها؛ مدیران به‌فکر باشید

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افزایش بارندگی‌ها و رویش کم‌سابقه علف در مراتع و جنگل‌های استان گفت: با این شرایط امکان آتش‌سوزی گسترده در این مناطق وجود دارد.

مدیران کهگیلویه و بویراحمد عدالت را سرلوحه کار خود قرار دهند

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: سعی کنیم در انجام کارهایمان عدالت را سرلوحه کار خود قرار داده و میزان احترام افراد را حفظ کنیم.

790 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 79 میلیارد و 480 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت‌شده است.

اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کنند

یاسوج- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: هفته آینده اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کنند.

کمک های بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده ارسال شد

یاسوج- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: برای حمایت و همدردی با هم نوعان و مردم آسیب دیده کمک های بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

متجاوزان به طبیعت کهگیلویه وبویراحمد حمایت قانونی نمی شوند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: افرادی که ناآگاهانه و غیر قانونی وارد طبیعت شده و دچار آسیب شوند هیچ گونه حمایت قانونی و مالی از آن ها نخواهد شد.

1600 کیلومتر از راه‌های کهگیلویه و بویراحمد در بارش‌های فرودین خسارت دید

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه این استان در زمینه راهسازی نیازمند حمایت ویژه دولت است، گفت: به دلیل بارش‌های سیل آسای نیمه اول فرودین ماه امسال 192 دستگاه پل و یک هزار و 600 کیلومتر از راه‌های استان خسارت دیدند.

هیچ‌ مدیری در کهگیلویه‌و‌ بویراحمد برای نامزدی در انتخابات مجلس استعفا نداده‌ است

مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که تاکنون هیچ‌کدام از مدیران استان برای نامزدی در انتخابات مجلس استعفا نداده‌اند.]]>

ورزشکاران از طرح جهاد همبستگی ملی حمایت می‌کنند

نوروزی: ورزشکاران تغییرات مکانی و زمانی خود را به وادا اعلام کنند

دبیرکل ستاد ملی مبارزا با دوپینگ با یادآوری اینکه نمونه‏‎گیری سرزده از ورزشکاران المپیکی در برنامه وادا است، گفت: بنابراین ورزشکاران باید جابه‎جایی مکانی و زمانیِ تمرینات خود را اعلام کنند.

مدیران دانشگاه آزاد از اساتید و دانشجویان محقق حمایت کنند

عضو هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مدیران دانشگاه می‌توانند با تمام امکانات از اساتید و دانشجویان محقق و مؤلف حمایت و در زمینه چاپ کتاب‌های ارزشمند علمی و آموزشی تلاش کنند.

داوران فوتبال کهگیلویه وبویراحمد درلیگ برترکشورقضاوت می کنند

یاسوج- ایرنا- رئیس دپارتمان داوران هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: محمد راهی و روح الله شریفی از داوران فوتبال این استان در 2 دیدار هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور قضاوت می کنند.

تمرکز بیشتری بر بهبود سیستم گرمایشی مدارس استان شود

یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال 1398 تمرکز بیشتری بر موضوع مهم ساماندهی و بهبود وضعیت سیستم های گرمایشی مدارس این استان شود.

آیا عطش آب در کهگیلویه و بویراحمد رفع می شود؟

یاسوج - ایرنا - خشکسالی 10 سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد که به سرزمین رودخانه های خروشان ،نهرها و چشمه های جوشان معروف است این استان را به سرزمین خشکی تبدیل کرده بود ولی آیا بارش های خوب باران امسال این بحران را رفع می کند؟

استاندار کهگیلویه و بویراحمد استعفا نمی‌دهد

معاون‌ عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، شایعات منتشر شده در فضای مجازی در ارتباط با استعفای استاندار استان را شیطنت رسانه ای خواند.]]>

کهگیلویه و بویراحمد|عملکرد میز خدمت برخی ادارات رضایت‌بخش نیست

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملکرد دستگاه‌های اجرایی این استان در قالب جشنواره شهید رجایی در شاخص‌های مختلف ارزیابی می‌شود.