15 اقدام فوری و لازم برای سلامت دانش‌آموزان استان‌های سیل‌زده

وزیر آموزش‌وپرورش با ابلاغ بخشنامه‌ای 15 اقدام فوری و لازم را برای اجرا به مدیران و معاونان سلامت استان‌های سیل‌زده کشور ابلاغ کرد.مطالب مرتبط

15 اقدام فوری برای سلامت دانش‌آموزان سیل‌زده ابلاغ شد

اهواز - ایرنا - وزیر آموزش‌ و پرورش در بخشنامه‌ای 15 اقدام فوری و لازم در حوزه سلامت جسم و روان دانش‌آموزان سیل‌زده را برای اجرا به مدیران کل، معاونان تربیت‌بدنی و سلامت و روسای ادارات سلامت و تندرستی سراسر کشور ابلاغ کرد.

‎انجام 15 اقدام فوری برای سلامت جسم و روان دانش‌آموزان سیل‌زده

تهران- ایرنا- وزیر آموزش‌ و پرورش در بخشنامه‌ای 15 اقدام فوری و لازم در حوزه سلامت جسم و روان دانش‌آموزان سیل‌زده را برای اجرا به مدیران کل، معاونان تربیت‌بدنی و سلامت و روسای ادارات سلامت و تندرستی سراسر کشور ابلاغ کرد.

15 اقدام فوری و لازم برای سلامت دانش‌آموزان استان‌های سیل‌زده

وزیر آموزش‌وپرورش با ابلاغ بخشنامه‌ای 15 اقدام فوری و لازم را برای اجرا به مدیران و معاونان سلامت استان‌های سیل‌زده کشور ابلاغ کرد.

دانش آموزان دختر آذربایجان شرقی چاق‌تر از دانش آموزان پسر هستند

رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان این‌که میانگین کشوری اضافه وزن و چاقی در بین دانش آموزان ۴۸ درصد است، گفت: طبق پایش در سال ۹۵، میانگین اضافه وزن چاقی دانش آموزان در مدارس استان ۲۳ درصد اعلام شده که براین اساس میزان چاقی در

تشکر بطحایی از دانش‌آموزان جهادی برای پاکسازی 40 مدرسه

وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی به دانش‌آموزان بسیجی استان مازندران تلاش آنها در پاک‌سازی بیش از 40 مدرسه را اقدام جهادی و قابل‌ستایش دانست.

دستورالعمل وزیر آموزش و پرورش به مدیران مناطق سیل‌زده

وزیر آموزش و پرورش با ابلاغ بخشنامه‌ای ۱۵ اقدام فوری و لازم را برای اجرا به مدیران و معاونان سلامت استان‌های سیل‌زده کشور ابلاغ کرد.

تاخیر در بازگشایی کلاس ها برای امنیت دانش آموزان بود

تهران-ایرنا- قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: تجهیزات لازم آموزشی در مناطق سیل زده کشور آماده و بسیج شده بود و امکان بازگشایی به موقع کلاس ها نیز وجود داشت اما از آنجا که امنیت جانی دانش آموزان در اولویت است، کلاس ها از جمله در استان گلستان با تاخیر آغاز

دانش آموزان البرز روز پاسدار را گرامی داشتند

کرج - ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت : دانش آموزان این استان با برپایی آئین های ویژه ضمن محکوم کردن اقدام خصمانه کاخ سفید علیه سپاه پاسداران ، روز پاسدار را گرامی داشتند.

پیش‌بینی تمهیدات لازم برای تحصیل دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده

فرماندار: دانش آموزان شیروان معادل کل استان افتخار آفریدند

بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: دانش آموزان این شهرستان در المپیادهای علمی سال 97، معادل کل دانش آموزان دیگر شهرستان های استان افتخارآفرینی کردند.

برنامه‌های جبرانی ویژه دانش‌آموزان سیل‌زده/اردوی شبانه‌روزی دوازدهمی‌ها

درگیری 13 استان کشور با سیل، سه میلیون دانش‌آموز راهم تحت‌تأثیر قرار داده است، در این شرایط برنامه‌های حمایتی برای دانش‌آموزان به ویژه کنکوری‌ها طراحی شده اما آیا ممکن است زمان برگزاری کنکور کارشناسی 98 تغییر کند؟

تعیین استان‌های معین برای امداد رسانی به دانش‌آموزان و فرهنگیان مناطق سیل‌زده

استان‌های معین برای امدادرسانی به دانش آموزان و فرهنگیان مناطق سیل‌زده و نمایندگان وزارتخانه در استان‌های حادثه‌دیده از سوی وزیر آموزش و پرورش مشخص و به ادارات کل استان‌های مذکور و معاونین وزیر ابلاغ شد.

حمایت روانی، خط مقدم فعالیت تشکل های دانش آموزی

تهران- ایرنا-در بحبوحه خرابی ها و از دست دادن های ناشی از سیل اخیر در استان های مختلف کشور، سلامت روان دانش آموزان مقوله ای است که کمتر مورد توجه قرار می گیرد، موضوعی که ضرورت بسیج تشکل های دانش آموزی برای ایجاد پایگاه همدلی و حمایت روانی از این قشر آسیب

جشن خیابانی به ابتکار دانش‌آموزان دبستان رفاه+عکس و فیلم

دانش‌‌آموزان دبستان رفاه در جشن ولادت حضرت علی اکبر (ع) اقدام به برپایی دسته سرودخوانی و جشن خیابانی کردند.

تکالیف مهارت محور جایگزین مشق شب

حذف مشق شب برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی لازم الاجرا است.

قدردانی دانش آموزان میامی از پاسداران

جمعی از دانش آموزان میامی با حضور در سپاه این شهرستان ، به مقام پاسداران ارج نهادند و اقدام رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی محکوم کردند.

افزایش تعداد دانش آموزان، ازعوامل کمبود نیروی انسانی در ۳ سال آینده

وزیر آموزش و پرورش افزایش تعداد دانش آموزان کشور درسه سال آینده را به عنوان یکی ازعوامل کمبود نیروی انسانی دانست و گفت: کلاس‌ها در مهر ۹۸ بدون معلم نخواهد بود و دراسفند ۹۷سازمان دهی مدارس برای سال تحصیلی آینده با موفقیت صورت گرفت و تمهیدات لازم برای برخی

کمک دانش آموزان مازندرانی به سیلزدگان+فیلم

دانش آموزان 4 هزار مدرسه مازندران جشن گلریزان برای سیل زدگان برگزار کردند.

بسته های بسیج اقشار گلستان برای دانش آموزان

مرحله نخست هدایای لوازم التحریر امروز به دانش آموزان آق قلایی اهدا شد.

تفکیک و تعیین شیفت مدارس آبیک با نظر کارشناسان آموزش و پرورش

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک گفت: برای سال تحصیلی امسال در مهرماه، با کار کارشناسی نسبت به تفکیک مدارس و شیفت دانش‌آموزان اقدام لازم صورت می‌گیرد.]]>