واکنش«جبهه متحد زنان اصول گرا و کارآمد» نسبت به اقدام کاخ سفید در تروریستی خواندن «سپاه پاسداران»
مطالب مرتبط

حمایت قاطع مجلس از سپاه و طرح مقابله به مثل با آمریکا+ اظهارات موافقان و مخالفان طرح

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای قاطع به کلیات طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی در ایالات متحده آمریکا، بر لزوم اقدام مقابله به مثل با آمریکا در تروریستی خواندن نیروهای آمریکا در غرب آسیا تاکید کردند.

لزوم مقابله به مثل با اقدام اینستاگرام علیه فرماندهان سپاه

شبکه اجتماعی اینستاگرام پس از اعلام اقدام رسمی دولت آمریکا در تروریستی خوانده سپاه پاسداران، از صبح امروز حساب چند فرمانده سپاه پاسداران را مسدود کرد.

امام جمعه :آگاهی جهان اسلام از اقتدار سپاه در پی اقدام ترامپ در تروریستی خواندن این نهاد

حرکت نابخردانه  ترامپ در تروریستی خواندن سپاه به نفع ملت ایران وآگاهی دیگر کشورهای جهان اسلام از حضور مقتدرانه این نهاد درمنطقه شد.

لوبلاگ: تروریست خواندن سپاه ؛ با هدف تحریک ایران به جنگ صورت گرفته است

تهران - ایرنا - پایگاه خبری - تحلیلی 'لوبلاگ' ، اقدام دولت آمریکا در تروریستی قلمداد کردن سپاه پاسداران را اقدامی نادرست خواند که اهداف خاصی از جمله کمک به نتانیاهو و ایجاد بهانه برای جنگ را دنبال می کند.

دیلی تایمز: اقدام آمریکا علیه سپاه، ایران را از اهداف راهبردی خود دور نمی کند

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه «دیلی تایمز» پاکستان درخصوص تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی آمریکا نوشت: اقدام اخیر واشنگتن هرگز جمهوری اسلامی ایران را از رسیدن به اهداف راهبردی خود در منطقه دور نمی کند.

تأکید بشار اسد بر محکومیت «تروریستی» خواندن سپاه پاسداران

فرمانده نیروی انتظامی اقدام آمریکا در ارتباط با سپاه پاسداران را محکوم کرد

با توجه به اقدام خصمانه آمریکا در ارتباط با قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی، فرمانده نیروی انتظامی حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام و این اقدام آمریکا را محکوم کرد.

ذره‌ای برای ‌رفتارهای غیرقانونی و فاقد اصول و قواعد بین‌المللی ترامپ ارزش و اعتبار قائل نیستیم

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با محکوم کردن ‌اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ذره‌ای برای ‌رفتارهای غیرقانونی و فاقد اصول و قواعد بین‌المللی ترامپ ارزش و اعتبار قائل نیستیم.]]>

ذره‌ای برای ‌رفتارهای غیرقانونی و فاقد اصول و قواعد بین‌المللی ترامپ ارزش و اعتبار قائل نیستیم

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با محکوم کردن ‌اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ذره‌ای برای ‌رفتارهای غیرقانونی و فاقد اصول و قواعد بین‌المللی ترامپ ارزش و اعتبار قائل نیستیم.

اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه بر مشهوریت سپاه می‌افزاید/ ضرورت تاسیس اداره صیانت از منافع و اموال ایران در خارج از کشور

آنکارا: اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه، بسیار خطرناک است

پیام فلاحت پیشه به همتایان خود در کشورهای مختلف در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه

حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پیامی به همتایان خود در مجالس کشورهای مختلف جهان ضمن محکوم کردن اقدام دولت آمریکا در ترویست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نسبت به ماجراجویی واشنگتن در منطقه هشدار داد.

مدیران با جدیت تحقق شعار سال را دنبال کنند/ محکومیت اقدام آمریکا

الشتر- جدیت مدیران دستگاه‌های اجرایی برای تحقق شعار سال، تسهیل‌گری بانک‌ها و محکومیت اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران از جمله مباحث مطرح شده در شورای اداری سلسله بود.

شبیه‌سازی واکنش احتمالی ایران به آمریکا در یک مستند

جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «360 درجه» به اقدام دولت آمریکا و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی می‌پردازد.

واکنش علمای اهل‌سنت کرمانشاه به اقدام آمریکا علیه سپاه؛

علمای اهل‌سنت کرمانشاه در واکنش به تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا عنوان کردند: آمریکا ام‌الفساد و بانی اصلی ترور و تروریست در جهان است.

اقدام امریکا علیه سپاه پاسداران ؛ ضعف واشنگتن را نشان داد

دمشق - ایرنا - نایب رئیس کمیته روابط غربی و کشورهای خارجی مجلس سوریه با اشاره به اقدامات خصمانه امریکا درباره فلسطین و تروریست خواندن سپاه پاسداران و رسمیت بخشی به اشغالگری رژیم صهیونیستی بر جولان تاکید کرد که در مقطع زمانی حاضر این نوع تحرکات تنها نشانگر

وزیر دفاع: ارزشی برای ‌رفتارهای غیرقانونی ترامپ قائل نیستیم

تهران - ایرنا - وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با محکوم کردن ‌اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: ذره‌ای برای ‌رفتارهای غیرقانونی و فاقد اصول و قواعد بین‌المللی ترامپ ارزش و اعتبار قائل نیستیم.

تروریست خواندن«سپاه» محکوم به شکست است/ ضرورت توجه به مردم کالپوش

سمنان - نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه توسط آمریکا محکوم به شکست است، گفت: سپاه یک فرد نیست که بشود آن را تحریم کرد بلکه سپاه همه مردم ایران هستند.

اندیشکده واشنگتن: تروریستی خواندن سپاه، عراق را در خطر تحریم قرار می دهد

تهران - ایرنا - اندیشکده «موسسه واشنگتن برای سیاست خاور نزدیک» نوشت ؛ با توجه به وابستگی زیاد عراق به ایران در بخش انرژی، با تروریستی اعلام شدن سپاه پاسداران عراق نیز در معرض تحریم قرار می گیرد و مقامات این کشور مشمول مسئولیت کیفری خواهند شد.

پیگیری اقدام آمریکا علیه سپاه از سوی معاونت حقوقی نهاد ریاست‌جمهوری

معاون حقوقی رئیس‌جمهور از پیگیری تروریستی خواندن سپاه توسط آمریکا خبر داد.]]>