اقدام اخیر دولت آمریکا مذبوحانه و از روی هراس است
مطالب مرتبط

اقدام اخیر دولت آمریکا مذبوحانه و از روی هراس است

اقدام آمریکا در مورد سپاه از روی هراس است

معاون حقوقی قوه قضائیه در بیانیه‌ای، اقدام دولت آمریکا را در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی محکوم کرد و گفت: قرار دادن سپاه در این فهرست توسط آمریکا، مذبوحانه و از روی هراس است.

ظریف خواستار موضع گیری دولت ها برابر ماجراجویی آمریکا شد

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران اقدام غیرقانونی و تحریک کننده آمریکا را محکوم و نسبت به تبعات درازمدت و عواقب فوری این اقدام هشدار می دهد و از دولت ها می خواهد برابر این ماجراجویی اخیر آمریکا موضعی اصولی، دقیق و مبتنی بر قانون ات

ارزش های سپاه با اقدام اخیر دولت آمریکا برجسته تر شد

گرگان- در صد و چهل و دومین جلسه شورای شهر گرگان ضمن محکومیت اقدام اخیر آمریکا ضد سپاه، بیان شد که ارزش های سپاه با این رفتار، برجسته تر شد.

دولت موظف به اقدام حقوقی علیه آمریکا در مراجع بین‌المللی شد

مجلس، دولت را موظف کرد ضمن اقدام حقوقی در مورد تصمیم آمریکا علیه سپاه در مراجع بین‌المللی برای بی اثر کردن این اقدام آمریکا تلاش کند.

دولت قانون اقدام متقابل در اجرای برجام را اجرایی کند

یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: با توجه به اظهارات اخیر وزارت خارجه فرانسه درباره‌ رویکرد اروپایی‌ها بعد از خروج آمریکا از برجام باید از دولت بخواهیم که قانون اقدام متناسب و متقابل در اجرای برجام را اجرایی کند.

ربط داشتن یا نداشتن اقدام آمریکا علیه سپاه به FATF

تهران- ایرنا- اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر قراردادن این نهاد نظامی در فهرست گروه های تروریستی، رسانه های داخلی را بر آن داشت تا چگونگی ارتباط لوایح FATF با این اقدام آمریکا را مورد بررسی قرار دهند.

دولت موظف به پیگیری حقوقی اقدام آمریکا علیه سپاه در مجامع بین المللی شد

تهران - ایرنا- نمایندگان مجلس، دولت را موظف کردند ضمن اعتراض و اقدام حقوقی به تصمیم غیرقانونی آمریکا در تروریست نامیدن سپاه در مراجع بین المللی ازطریق مراودات با کشورها و رایزنی با مجامع و سازمان های بین المللی از حداکثر توان خود برای بی اثر کردن اقدام وا

رعایت حقوق بشر در دولت کنونی آمریکا حرف بیهوده‌ای است

یک استاد حقوق بین‌الملل دانشگاه گفت: رعایت حقوق بشر در دولت کنونی آمریکا حرف بیهوده‌ای است، چون آنها هیچ اقدام مؤثری در خصوص سیل اخیر در کشور انجام ندادند تا مسائل انسان دوستانه را بخواهند مستثنی کنند و یا سازوکاری را در اینگونه مواقع طراحی کنند.

شکست؛ دستاوردِ آمریکا از اقدام اخیرش علیه سپاه

۲۵۰ کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به اقدام کورکورانه دولت آمریکا بیانیه دادند

فرمانده ناجا: اقدام اخیر آمریکا درباره سپاه بیانگر عجز و ناتوانی آنها است

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه همه ما پاسدار انقلاب اسلامی هستیم، اقدام اخیر آمریکا در تروریست خواندن سپاه را نشانه عجز و ناتوانی استکبار جهانی برابر ملت و نیروهای مسلح کشور دانست.

اقدام آمریکا علیه سپاه؛ تهدید جدی نظم بین‌الملل

اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه یکی از جدی ترین تهدیدها علیه نظم بین‌المللی است و همه کشور ها باید برای جلوگیری از این اقدام شرورانه دست به کار شوند

دولت موظف به اقدام حقوقی علیه آمریکا در مراجع بین‌المللی شد

نمایندگان مجلس دولت را موظف به اقدام حقوقی نسبت به تصمیم غیرقانونی آمریکا در تروریست نامیدن سپاه در مراجع بین‌المللی کردند.

دولت موظف به اقدام متقابل در برابرآمریکا شد

نمایندگان مجلس دولت را موظف به اقدام متقابل و قاطع در برابر اقدامات تروریستی آمریکا کردند.

دولت قانون اقدام متقابل در اجرای برجام را اجرا کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در واکنش به زیاده‌خواهی‌های اخیر فرانسه برخلاف متن «برجام»، گفت: لازم است قانون اقدام متقابل در برجام از سوی دولت اجرایی شود.

ژاپن: آمریکا رفتار نظامیانش در اوکیناوا را کنترل کند

یک مقام ارشد دولت ژاپن به دنبال مناقشه اخیر مربوط به اقدام یک نظامی آمریکایی در قتل یک زن ژاپنی‌ از مقام‌های آمریکا خواست رفتار سربازانشان در پایگاه نظامی خود در اوکیناوای ژاپن را کنترل کنند.

نماینده اتحادیه اروپا اقدام آمریکا علیه کوبا را محکوم کرد

تهران - ایرنا - دولت آمریکا در نظر دارد شکایت از شرکت های خارجی فعال در کوبا را مجاز اعلام کند که این اقدام سرآغاز تنش های تازه با کشورهای اتحادیه اروپا خواهد بود و نماینده اتحادیه اروپا در کوبا این اقدام کاخ سفید را به شدت محکوم کرده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری: اقدام اخیر ترامپ به خاطر ضرباتی است که از سپاه خورده است

آیت الله پورمحمدی گفت: سپاه در سوریه سیلی محکمی به صورت آمریکا زده است که ترامپ به این زودی‌ها آن را فراموش نمی‌کند، اقدام اخیر وی نیز در راستای چنین ضرباتی است که از سپاه خورده است.

دولت موظف به اقدام متقابل و قاطع با آمریکا شد

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای دولت را موظف به اقدامات متقابل و قاطع با آمریکا کردند تا آمریکایی‌ها نتوانند از هر گونه توان و امکانات علیه منافع جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند.

اقدام آمریکا منجر به افزایش فعالیت‌های سپاه خواهد شد

کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: اقدام اخیر آمریکا در تروریستی نامیدن سپاه، نه تنها موجب کاهش فعالیت های سپاه نخواهد شد بلکه افزایش آن را هم به دنبال خواهد داشت.