انتقاد شدید ایران در اجلاس آسیایی بهره‌وری از پیامدهای تحریم‌

رئیس سازمان ملی بهره‌وری در اجلاس شورای حکام سازمان ملی بهره‌وری آسیایی، اقدامات اخیر آمریکا در اعمال مجدد تحریم ها را محکوم کرد.مطالب مرتبط

انتقاد شدید ایران در اجلاس آسیایی بهره‌وری از پیامدهای تحریم‌

رئیس سازمان ملی بهره‌وری در اجلاس شورای حکام سازمان ملی بهره‌وری آسیایی، اقدامات اخیر آمریکا در اعمال مجدد تحریم ها را محکوم کرد.

انتقاد شدید ایران در اجلاس آسیایی بهره‌وری از پیامدهای تحریم

شصت و یکمین اجلاس شورای حکام سازمان بهره‌وری آسیایی، در حالی از ٢١ الی ۲۳ فروردین ١٣٩٨ در مانیل پایتخت فیلیپین برگزار شد.]]>

انتقاد شدید هیات ایرانی از پیامدهای منفی تحریم‌ در اجلاس آسیایی بهره‌وری

تحریم فعالیت‌های بین‌المللی ایران توسط آمریکا غیرقانونی است

تهران - ایرنا- رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران، تحریم‌های آمریکا بر فعالیت‌های بین المللی ایران به ویژه در بخش بهره‌وری را تاثیرگذار و غیرقانونی دانست و به این اقدام اعتراض کرد.

آب محور مذاکرات پارلمانی ایران با همتایان آسیایی

مسکو - ایرنا - سرپرست هیات اعزامی مجلس شورای اسلامی به نشست مجمع مجالس آسیایی در روسیه اعلام کرد که ایران در این دور از گفت وگو ها میان پارلمان های کشورهای آسیایی موضوع آب را مطرح و بر ضرورت تمرکز سیاست ها بر روی آن تاکید خواهد کرد.

افزایش اختلافات دولت آمریکا با نمایندگان کنگره بر سر تحریم‌های ایران

وزیر خارجه آمریکا از عملکرد نمایندگان این کشور در قبال اتخاذ تحریم‌های سختگیرانه علیه تهران انتقاد کرده است.

افت سهام آسیایی از بالاترین سطح ۹ ماهه/ کاهش شدید حجم معاملات

سهام آسیایی در معاملات امروز پس از افت بازارهای وال‌استریت در معاملات دیشب، افت کردند.

وزیر دارایی پاکستان: تحریم ایران تبعیض آمیز و غیر مشروع است

وزیر دارایی پاکستان در همایشی در شهر «اسلام آباد» ضمن انتقاد از تحریم‌های گسترده علیه ایران، آن را اقدامی تبعیض آمیز و غیرمشروع دانست.

انتقاد شدید وزیر خارجه ترکیه از اقدام آمریکا علیه سپاه

وزیر امورخارجه ترکیه با انتقاد شدید از اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه گفت: تروریستی اعلام کردن نیروهای رسمی یک کشور دیگر اقدامی به شدت خطرناک است.

ترامپ از تحریم سپاه پشیمان خواهد شد

گرگان- امام جمعه گرگان با بیان این که ترامپ از تحریم سپاه پشیمان خواهد شد، گفت: یقیناً تحریم سپاه نه تنها منفعتی برای آمریکا ندارد بلکه پیامدهای ناگواری برای آن ها در پی خواهد داشت.

انتقاد رهبر حزب سعادت ترکیه از تحریم آمریکا علیه سپاه پاسداران

رهبر حزب سعادت ترکیه ضمن محکومیت تحریم سپاه، دیگر کشورهای منطقه را به همبستگی با ایران دعوت کرد.

تحریم بی اثر در مقابل عزم فعالان معدنی

تهران- ایرنا- یک بهره بردار معادن سنگ آهن معتقد است: سیاست اعمال تحریم از سوی دشمن در روند بهره برداری از معادن خللی ایجاد نکرده، اما برای فعالان این بخش انگیزه ای به منظور توسعه صادرات را فراهم ساخته است.

سفیر ترکیه: تحریم ایران مترادف با تحریم کشورهای همجوار است

تبریز- ایرنا- سفیر ترکیه در تهران با اشاره به آثار زیانبار تحریم در مناسبات بین المللی گفت: تحریم ایران از سوی آمریکا به معنای تحریم غیرمستقیم کشورهای همجوار است.

ترامپ: تحریم کره شمالی ادامه می یابد

تهران - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در دیدار با همتای کره جنوبی خود در کاخ سفید گفت که تحریم های پیونگ یانگ برقرار خواهد ماند اما در عین حال بر آمادگی خود برای سومین اجلاس با رهبر کره شمالی تاکید کرد.

سهام آسیایی نزدیک به رکورد ۸ ماهه مکث کرد/دلار تضعیف شد

با چرخش بانک مرکزی اروپا به سوی نرخ بهره پایین و تورم کمتر از انتظار آمریکا، سهام آسیایی نزدیک به رکوردهای ۸ ماهه باقی ماند و دلار هم افت کرد.

پیامدهای استرس

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: کنترل نکردن اضطراب پیامدهای ناخوشایندی برای افراد به همراه دارد.

گویا آمریکا یادش رفته که ایجاد تنش با ایران پیامدهای فاجعه‌باری خواهد داشت

یک روزنامه نگار مشهور مصری در واکنش به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقاله‌ای نوشت که آمریکا یادش رفته است که ایجاد تنش با ایران و تحریک این کشور ممکن است پیامدهای فاجعه باری به دنبال داشته باشد.

طباطبایی: تیم های کاراته ایران به مسابقات آسیایی اعزام نمی شوند

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون کاراته از اعزام نشدن تیم های پایه ایران به مسابقات آسیایی مالزی به دلیل مشکلات مالی خبر داد.

مدعی کسب مدال در بازی های آسیایی 2022 هستیم

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون شطرنج در خصوص اضافه شدن این رشته به بازی های آسیایی 2022، گفت: با بازگشت شطرنج به بازی های آسیایی، بدون شک ایران مدعی کسب مدال این رقابت ها است.

سفیر ترکیه: تحریم‌های آمریکا علیه ایران را به رسمیت نمی‌شناسیم

سفیر ترکیه گفت: تحریم ایران را قبول نمی‌کنیم و این را رئیس جمهور ترکیه در مجمع عمومی سازمان ملل اعلام کرد، ترکیه سعی می‌کند که هر چه در توان دارد در کنار ایران باشد و تأثیر تحریم‌ها را کمتر کند.