کشف عتیقه در متروی تهران

امروز صبح مأموران انتظامی گشت مترو صحن مطهر، هنگام گشت زنی در سکوی ایستگاه مترو، متوجه رفتار مشکوک دو مرد شدند که یک ساک نیز همراه آنان بود. در بازرسی از ساک آنان، ۱۳۰۰ عدد سکه عتیقه کشف شد.مطالب مرتبط

گفتگو|نظر استاندار تهران درباره ایمنی خط 6 متروی تهران

استاندار تهران از نامه شهرداری درباره ایمنی خط 6 متروی تهران به این استانداری خبر داد.

سه ایستگاه‌ مترو تهران در روز ارتش مسافرگیری نمی‌کنند

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران اعلام کرد: ایستگاه‌های متروی شاهد- باقرشهر، شهرآفتاب و فرودگاه امام خمینی (ره) همزمان با برگزاری مراسم روز ارتش مسافرگیری نمی‌کنند.

عتیقه های 3 هزار ساله در مشگین شهر کشف شد

اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل روز پنجشنبه از کشف عتیقه های باستانی با قدمت 3 هزار ساله در شهرستان مشگین شهر خبر داد.

راه اندازی نخستین متروی جهان که فقط با انرژی خورشیدی کار می‌کند

متروی دهلی به زودی قرار است به نخستین متروی سبز جهان تبدیل شود و فقط از انرژی خورشیدی استفاده کند.

خط ۷ متروی تهران تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

راه‌اندازی خط متروی پاکدشت در انتظار بازنگری طرح جامع ریلی تهران

برنامه‌ اتوبوسرانی و مترو برای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

شرکت واحد اتوبوسرانی و متروی تهران از سرویس‌دهی ویژه در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب خبر دادند.

۷ ایستگاه از خط ۷ متروی تهران تا پایان شهریور ماه به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) گفت: با تامین منابع مالی ۸ کیلومتر از خط ۷ مترو تا پایان شهریور ماه راه‌اندازی می‌شود.

خط یک متروی تبریز تا پایان سال 98 بهره‌برداری کامل می‌شود

مدیرعامل متروی تبریز گفت: ریل‌گذاری تا لاله به اتمام رسیده و اگر مشکل برق حل شود به پایانه لاله می‌رسیم. اگر قطار از ائل گلی راه بیافتد، تا لاله می‌تواند برسد. خط یک مترو می‌تواند تا پایان سال 98 به بهره برداری برسد و مسافرگیری کند.

برخورد میله با کابین راننده در متروی اصفهان/ حادثه خسارت جانی نداشت

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان از حادثه برخورد میله با کابین راننده در متروی اصفهان خبر داد.]]>

تسهیلات مترو برای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آمادگی کامل این شرکت برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان و مسافران در زمان برگزاری سی و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

8 کیلومتر از خط 7 متروی تهران تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) گفت: با تامین منابع مالی 8 کیلومتر از خط 7 مترو شامل 3 ایستگاه محمدیه، مولوی و بسیج تا پایان شهریور راه‌اندازی می‌شود.

2قطعه شی باستانی در مشگین شهر کشف و ضبط شد

اردبیل- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان مشگین شهر از کشف 2 قطعه عتیقه سفالی مربوط به عصر آهن با قدمت سه هزار سال در این شهرستان خبر داد.

لیست نواقص قطعه دو خط ۶ مترو/ چه کسی مسئول ایمنی است؟

خط ۶ متروی تهران درحال تکمیل است؛ به گفته مسئولان شهری تاپایان امسال احتمالا کل خط تکمیل وبه بهره برداری می رسداما به نظر می رسد عملیات ساختمانی بخشهایی از این خط از کیفیت لازم برخوردارنیست.

2 شی تاریخی قبل از میلاد در شیروان کشف شد

بجنورد - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: 2 قطعه شی تاریخی مربوط به هزاره سوم قبل از میلاد از یک قاچاقچی اشیای عتیقه در این شهرستان به دست آمد.

همدان در دستگیری مجرمان عتیقه اول شد

همدان- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان همدان گفت: 170 نفر در سال گذشته به جرم حفاری غیرمجاز و کشف اشیا تاریخی دستگیر شدند که همدان از این نظر در کشور اول شد.

افتتاح پنج‌هزار مسکن‌مهر در شهر جدید پرند / متقاضیانی که در واحدهای آماده ساکن نشوند باید هزینه‌های نگهداری را بپردازند

معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه دنبال تسریع روند تحویل و فروش اقساطی مساکن‌مهر هستیم، گفت: به‌زودی متروی پرند افتتاح می‌شود.]]>

فعالیت متروی اصفهان به حالت عادی بازگشت

اصفهان - پس از حادثه دیروز در مترو اصفهان (برخورد میله فلزی با کابین راننده)، با رفع مشکلات موجود از صبح امروز حرکت مترو به حالت عادی برگشته و در حال خدمت‌رسانی به مردم است.

دلالی در خرید و فروش واحدهای مسکن مهر پرند

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به دلالای در خرید و فروش واحدهای مسکن مهر شهر جدید پرند، از افتتاح متروی شهر جدید پرند به فرودگاه امام خمینی (ره) در آینده نزدیک خبرداد.

وصول مطالبات شهرداری تهران ازمحل جرائم رانندگی پیگیری می شود

تهران - ایرنا - «پیروز حناچی»، شهردار تهران با ارسال نامه ای به عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، اظهارداشت: موضوع وصول مطالبات قانونی شهرداری تهران از محل جرائم راهنمایی و رانندگی و تهاتر آن با بدهی های شهرداری تهران هم اکنون در اولویت پ