ارائه وام اشتغال به ایثارگران خسارت‌دیده در سیل‌های اخیر

معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:ایثارگرانی که قبلاً از صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران وام دریافت کرده‌اند و در سیل دچار خسارت شده‌اند، می توانند مجددا وام دریافت کنند.مطالب مرتبط

سفر معاون بنیاد شهید برای بررسی وضعیت ایثارگران آسیب‌دیده خوزستان

معاون توسعه و مدیریت منابع و رئیس ستاد مدیریت بحران بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون بهداشت و درمان بنیاد و جمعی از مسئولان بنیاد برای بررسی وضعیت ایثارگران آسیب‌دیده در سیل اخیر عازم استان خوزستان شدند.

سهمیه اشتغال ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی متناسب جمعیت ایلام نیست

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام، از عدم پاسخگویی سهمیه اشتغال ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی به تناسب جمعیت در ایلام خبرداد.

سند احیای شغل های خسارت دیده در مناطق سیل زده تدوین می شود

خرم آباد-ایرنا- مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان گفت : سند احیای اشتغال در مناطق سیلزده با همکاری و هماهنگی دستگاههای اجرایی استان تدوین می شود تا هرچه سریعتر واحدهای اقتصادی خسارت دیده ، فعال و فرصتهای شغلی از دست رفته دوباره ایجاد شود.

بازسازی واحدهای خسارت دیده از سیل اخیر، اولویت امسال خراسان شمالی

بازسازی واحدهای خسارت دیده از سیل اخیر، اولویت سال 98 است.

بنگاه های آسیب دیده از سیل یارانه دستمزد می‌گیرند

مدیرکل توسعه اشتغال و سیاستگذاری بازار کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح اشتغال عمومی در مناطق سیل زده و پرداخت یارانه دستمزد به واحدهای آسیب دیده از سیل خبر داد.

اختصاص یارانه دستمزد به بنگاه‌های آسیب دیده از سیل

مدیرکل توسعه اشتغال و سیاست‌گذاری بازار کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح اشتغال عمومی در مناطق سیل زده و پرداخت یارانه دستمزد به واحدهای آسیب دیده از سیل خبر داد.]]>

​ارائه گزارش فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران به رییس جمهور

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به ارائه گزارشی از فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۱۳۹۷ پرداخت.

​ارائه گزارش فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران به رئیس جمهور

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با حسن روحانی رئیس جمهور کشور به ارائه گزارشی از فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال 1397 پرداخت.

خسارت ۶۵۰ میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی خراسان‌ رضوی

مجموع خسارت وارد شده به بخش کشاورزی در اثر سیل اخیر در خراسان رضوی، ۶۴۸ میلیارد و ۹۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده که در این بین گناباد بیشترین خسارت را دیده است.

خسارت بارندگی‌های اخیر در ۳۵۰۰ هکتار از باغات استان مرکزی

سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: از مجموع حدود ۳۵۰۰ هکتار باغاتی که در بارندگی اخیر آسیب و خسارت دیده اند، تنها ۱۰۳۸ هکتار بیمه است.

وزیر جهاد کشاورزی: بخش کشاورزی ۱۳هزار میلیارد تومان خسارت دیده است

وزیر جهاد کشاورزی گفت‌ که بخش کشاورزی در جریان سیل اخیر ۱۳ هزار میلیارد تومان خسارت دیده است.

فردا خسارت خانواده های آسیب دیده سیل شیراز پرداخت می شود

شیراز _ فرماندار شیراز از پرداخت خسارت به ۳۰۰ خانواده آسیب دیده سیل اخیر شیراز خبر داد.

روحانی: لزم تامین اثاثیه از بین رفته مردم با حضور فعال بخش تولید/ضرورت تسریع در تامین خسارت و بازسازی بناهای اسیب دیده و اراضی کشاورزی

رئیس جمهور، اسکان مردمی که منازلشان از سیل آسیب دیده را در اولویت برنامه ها دانست و گفت: روند بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل اخیر باید در حرکتی جهادی و با وحدت ملی و ایثار و فداکاری شتاب گیرد تا مردم این مناطق به سرعت از معضلی که با آن روبرو هستند، نجات

گزارش مدیران شرکت‌های بیمه‌ای درباره خسارت سیل

برخی از مدیران شرکت‌های بیمه‌ای و کارگروه‌های ارزیابی خسارت، گزارشی از خسارات سیل اخیر در کشور به رییس کل بیمه مرکزی ارائه کردند.

۳۰۰ محور ارتباطی ایلام در سیل اخیر آسیب دید

‌استاندار ایلام گفت: درسیل اخیر ۳۰۰ محور ارتباطی و راه‌های روستایی و شهری و بین مزارع و راههای عشایری نیز خسارت و آسیب بسیاری دیده اند.

سیل به سه هزار و 500 هکتار اراضی دره شهر خسارت زد

ایلام - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی دره شهر گفت: سه هزار و 500 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان در سیل اخیر خسارت جدی دیده است.

شناسایی خانواده‌های ایثارگر سیل خوزستان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان گفت: تا کنون تعداد ۱۲۲ خانوار ایثارگر آسیب دیده از سیل خوزستان شناسایی شده اند که لیست اسامی و مشخصات آنان جهت ارزیابی و تامین هزینه خسارت وارده تحویل شرکت بیمه کوثر شده است.

تحویل اولین مسکن خسارت‌دیده از سیل در خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: در یک اقدام جهادی اولین منزل مسکونی خسارت‌دیده از سیل و بارندگی امسال در شهرستان بجنورد به بهره‌برداری رسید.

پرداخت وام به مددجویان خسارت دیده سیل

به مددجویان بهزیستی خسارت دیده از سیل در خراسان رضوی، وام قرض‌الحسنه پرداخت می شود.

دیدار معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید با ایثارگران مناطق سیل‌زده

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با سفر به استان خوزستان با ایثارگران آسیب‌دیده در سیل این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.